AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Etika javne službe

pravnik5

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jucer kod Romee usmeni
Moralna filozofija, transcedentalna i empiristicka etika, Kant, neovisnost etickog povjerenika, razvoj hrvatske javne uprave, zadace etickog povjerenika
Kolegu je pitala utemeljenje etike, skandal u europskoj komisiji i kako se zvao njezin predsjednik, eticka nacela
Bila je okej, ali eticki kodeks treba bas jako dobro znati.
 

mape5

Super Moderator
Jucer kod Romee usmeni
Moralna filozofija, transcedentalna i empiristicka etika, Kant, neovisnost etickog povjerenika, razvoj hrvatske javne uprave, zadace etickog povjerenika
Kolegu je pitala utemeljenje etike, skandal u europskoj komisiji i kako se zvao njezin predsjednik, eticka nacela
Bila je okej, ali eticki kodeks treba bas jako dobro znati.
pa onda je po meni ipak bolje riješiti to po kolokvijima ...a pretpostavljam da si prošao
 

reina2512

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav ljudi. Evo malo dojmova sa danasnjeg ispita. Koliko sam cula i zadnji rok i ovaj danas je ispitivala prof Grubisic. Pocela je cak i prije termina, odnosno prije 12h. Ispitivala je (koliko sam od ranijih postova na forumu vidjela) klasicna pitanja: etika i moral, moralni relativizam i sve o tom cega se moze sjetiti, usporedba naseg etickog kodeksa i kako je to u skandinavskim zemljama, korupcija, sukob interesa, kako se mi nosimo s korupcijom, koliko smo na tom podrucju napredovali, kakav je nas eticki kodeks, koje su njegove mane. To je onog cega se mogu sjetiti. Trazila je dosta povezivanja znanja, postavi potpitanje ako zapnes, ali ipak ne mozes nista ne znati i proci. Ako netko ne zna odgovoriti pita drugog to isto pitanje.
Ne skrtari na ocjenama, sto me ugodno iznenadilo! Sretno svima!
 

Alma.h

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas pitanja kod Ksenije? Korupcija i sve o njoj, sukob interesa i kako je to rješeno u drugim zemljama, etička načela, moralni relativizma i sve o njemu, etički kodeks i kodeks i ponašanja, komparativnu pregled etičkih kodeksa
 

nikky

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Učila sam ovaj predmet skoro mjesec dana, lagano kroz tjedan po 2 sata (nakon posla) i vikendima po 3-4 sata.. uglavnom po pitanjima sa foruma.
prof.Grubišić je pitala sve ovo gore što su kolegice navele. možete pričati svojim riječima uz povezivanje gradiva, strpljiva je, sluša i ugl.ispit je prema konceptu razgovora o materiji. meni jedan od najugodnijih ispita do sada, i zanimljivo gradivo. Svakako preporučam kod nje izaći na rok!
 

nikky

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas pitanja kod Ksenije? Korupcija i sve o njoj, sukob interesa i kako je to rješeno u drugim zemljama, etička načela, moralni relativizma i sve o njemu, etički kodeks i kodeks i ponašanja, komparativnu pregled etičkih kodeksa
Alma.h jel ti upisana ocjena na studomatu?
 

pepa95

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ciao ljudi! moze li mi netko objasnit sustav predavanja posto je pandemija korone virusa pa nema predavanja? nisam bas shvatila sta on zapravo zeli od nas? svaki tjedan esej? pliz pomoc
 

Irena M.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne kužim baš poantu rasprava koje su kao obavezne prema prvoj obavijesti ako nam ne dozvoljava sustav da unesemo odgovor. Meni se cijelo vrijeme pokazuje obavijest da nemogu sudjelovat u raspravi jel nisam član grupe. Što mi trebamo čekat od Kregara? I još jedno pitanje:Da li je sudjelovanje općenito u raspravama ograničeno za izvanredne studente? U smislu da se mi kao ne ocjenjujemo prema istim kriterijima kao redovni (rasprave, seminar, esej...)
 

Irena M.

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Na Marelinu su tokom dana omoguceni odgovori i sudjelovanje na raspravi tako da se moze poslat (jel kao i to se gleda za sudjelovanje kao da smo na predavanjima). Za sada su dvije rasprave otvorene, a isto tako ima i literatura za svaku temu koja se procita pa na temelju nje se da odgovor na raspravi.
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Što mislite jel bude ispit iz ovog predmeta? Ili budemo ocjenjeni na temelju ovih tjednih odgovara na pitanja?
 

hypnogirl

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Što mislite jel bude ispit iz ovog predmeta? Ili budemo ocjenjeni na temelju ovih tjednih odgovara na pitanja?
Mislim da ćemo biti ocjenjeni i na temelju odgovora na raspravama i još ćemo dobiti sigurno zadatak da na neku temu damo svoj osvrt.
 

hypnogirl

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na Marelinu su tokom dana omoguceni odgovori i sudjelovanje na raspravi tako da se moze poslat (jel kao i to se gleda za sudjelovanje kao da smo na predavanjima). Za sada su dvije rasprave otvorene, a isto tako ima i literatura za svaku temu koja se procita pa na temelju nje se da odgovor na raspravi.
Na temelju poslane obavijesti od prof. Kregara, slani su osvrti ili je pod time što je zaprimio mislio na naše odgovore po temama za raspravu koje su javne????
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks