AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

E-uprava

LinaZG

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel bio tko od izvanrednih na predavanju u cetvrtak, jesu li rekli nesto bitno?
Da.
Imaš infopaket na katedri za upravnu znanost, pod predmetom E-uprava.
Tamo ti pišu sve potrebne informacije vezano uz predmet i ispit.
Važno je da znaš da su predavanja obavezna, za izvanredne prva dva termina , za redovne do kraja.
Izvanredni mogu polagati na roku u 4mj a redovni kada odslusaju predavanja, znaci 6 mj.
Dio ispita ti je taj istraživački rad koji ti prof. pošalje na mail. Ne toleriraju izostanke. Kaže da 1 izostanak može tolerirati, ali više od toga ne. Istraživački rad moraš napraviti prije ispita.

.
 
Posljednje uređivanje:

Klaudija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da.
Imaš infopaket na katedri za upravnu znanost, pod predmetom E-uprava.
Tamo ti pišu sve potrebne informacije vezano uz predmet i ispit.
Važno je da znaš da su predavanja obavezna, za izvanredne prva dva termina , za redovne do kraja.
Izvanredni mogu polagati na roku u 4mj a redovni kada odslusaju predavanja, znaci 6 mj.
Dio ispita ti je taj istraživački rad koji ti prof. pošalje na mail. Ne toleriraju izostanke. Kaže da 1 izostanak može tolerirati, ali više od toga ne. Istraživački rad moraš napraviti prije ispita.

.
I koje su posljedice za one koji nisu došli 2. i 9.3.?
 

Ana0305

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel netko izlazi na e-upravu na rok u 4 mjesecu?
[DOUBLEPOST=1489399640,1489399583][/DOUBLEPOST]Jel netko izlazi na e-upravu na rok u 4 mjesecu?
 

miška

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ima li netko neku skriptu za ovaj predmet?
iz cega ste učili, bazirali se najviše na što?
[DOUBLEPOST=1489912449,1489912278][/DOUBLEPOST]ima li netko neku skriptu za ovaj predmet?
iz cega ste učili, bazirali se najviše na što?
 

arizona

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko ide na rok u 04.04.? Prijave za ispit bi trebale biti danas zadnji dan a na studomatu nema mogućnosti za prijavu. Izvanredan sam student i odlušala predmet, a na studomatu nema naznake da je odslušan niti se može prijaviti? Da li je svima tako?o_O
 

Ana0305

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko ide na rok u 04.04.? Prijave za ispit bi trebale biti danas zadnji dan a na studomatu nema mogućnosti za prijavu. Izvanredan sam student i odlušala predmet, a na studomatu nema naznake da je odslušan niti se može prijaviti? Da li je svima tako?o_O
Jesi prvi put upisala predmet?
[DOUBLEPOST=1490786281,1490786229][/DOUBLEPOST]
Da li netko ide na rok u 04.04.? Prijave za ispit bi trebale biti danas zadnji dan a na studomatu nema mogućnosti za prijavu. Izvanredan sam student i odlušala predmet, a na studomatu nema naznake da je odslušan niti se može prijaviti? Da li je svima tako?o_O
Jesi prvi put upisala predmet?
 

arizona

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da, prvi put.
[DOUBLEPOST=1490793734,1490791005][/DOUBLEPOST]Da, prvi put.

Hah, nije mi palo na pamet da posto sam prvi put upisala prvi redovni rok mi je u 6-om mjesecu. :rolleyes:
 

Ana0305

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da bas tak
[DOUBLEPOST=1491374042,1490808017][/DOUBLEPOST]Jucer bila na ispitu kod petre durman.pogledala na brzinu rad,prof je super ispitivanje ne traje dugo,pitanja domene javne uprave objasni jednu,svrha e uprave,digitalana podjela to je to kaj se sjecam.ucila po pitanjima na forumu koja su gore i procitala clanak od muse koji je na webu od katedre.jos su bile dvije cure i one su prosle pitanja ne znam. Eto ak ce nekome bit od pomoci.
 

Ana123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
moze mi netko pomoci oko istrazivackog rada bila mih mu jako zahvalna...opce se ne mogu snac u svemu tome. Ako itko ima rjesen zadatak da mi posalje ili objasni bar da se malo ufuram u to. mail [email protected] moliiiim vaaas
 

ivana16

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi pomoc u vezi zadatka, kako da to ispunim, kakvu oznaku da stavljam u tabelu? I da li u svako polje Description moram upisati nesto i sto? Uopce se ne snalazim. :(
 

arizona

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi pomoc u vezi zadatka, kako da to ispunim, kakvu oznaku da stavljam u tabelu? I da li u svako polje Description moram upisati nesto i sto? Uopce se ne snalazim. :(
Prouči stranicu. Svako pitanje zahtjeva jedan od odgovora 0,1,2,3 ili NA. U svakom pitanju je objasnjeno sto je 0,1..itd. opis se zahtjeva akoje odgovor 2 ili 3. 0 uvijek znaci da to nesto sto je postavljeno pitanju nema na stranici.

Dobro procitaj upute za ispunjavanje koje su poslane s tablicom.
 

Chelsea94

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel ima tko ovaj tekst - Vrček, N., Musa, A. (2017, u objavi) E-uprava u Hrvatskoj: izazovi transformacije uprave u digitalnom društvu. U: Musa, A. (ur.) Uprava u digitalno doba III.: Transformacijski potencijal euprave za veću učinkovitost i odgovornost. Dvanaesti forum za javnu upravu. Zagreb: Friedrich Ebert Stiftung i Institut za javnu upravu.

Piše da je trebalo bit objavljeno od ožujka, al ja to ne nalazim na linku koji je uz to...pa ak netko to ima dal mi može poslat? :)
 

mape5

Super Moderator
jel ima tko ovaj tekst - Vrček, N., Musa, A. (2017, u objavi) E-uprava u Hrvatskoj: izazovi transformacije uprave u digitalnom društvu. U: Musa, A. (ur.) Uprava u digitalno doba III.: Transformacijski potencijal euprave za veću učinkovitost i odgovornost. Dvanaesti forum za javnu upravu. Zagreb: Friedrich Ebert Stiftung i Institut za javnu upravu.

Piše da je trebalo bit objavljeno od ožujka, al ja to ne nalazim na linku koji je uz to...pa ak netko to ima dal mi može poslat? :)
http://www.iju.hr/downloads/dl1_files/12_Forum.pdf evo ti link
[DOUBLEPOST=1493802790,1493802556][/DOUBLEPOST]e to bi bio valjda samo dio... to sad trebate još provjeriti.
 

Claudia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze neka nova iskustva? Po cemu se uci, koliko je vremena potrebno i sl. Bila bih zahvalna na informacijama.
 

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Danas na ispitu kod prof.Musa, dva pitanja: digitalna podjela i pametni gradovi. par dana efektivnog učenja i četvorka je u indeksu :D Svakako preporučam kao izborni. Učila sam po pitanjima sa foruma, koja sam nadopunila sa još nekim stvarima iz literature. Sretno svima!
 

Mari123

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može mi netko reći da li ovaj istraživački zadatak da opišemo stranicu koju izaberemo moramo napisati u obliku eseja ili šta? Nije ništa rekla na uvodnom predavanju o tome.
 

Klaudija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pošalje na mail u excellu tablicu s pitanjima na engleskom, a ti tu tablicu ispunjavas prema tim pitanjima i prema stranici grada koju si odabrala. Ako ti nije nista poslala na mail, javi se profi i reci joj.
[DOUBLEPOST=1522146315,1522146192][/DOUBLEPOST]
Može mi netko reći da li ovaj istraživački zadatak da opišemo stranicu koju izaberemo moramo napisati u obliku eseja ili šta? Nije ništa rekla na uvodnom predavanju o tome.
Profa ti pošalje na mail tablicu u excellu s pitanjima na engleskom na koje odgovoraš prema stranici grada kojeg odabereš. Ako ti nije ništa poslala na mail, javi joj se i kaži da ti pošalje.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks