AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

E-uprava

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koliko se može predavanja propustiti?
Ja sam propustila oba za izvanredne u veljači i sad idem, odnosno danas sam bila, na ona za redovne, od kojih sam isto propustila samo jedno u veljači, ali namjeravam ići na ostala.
 

ivci

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Koja su pitanja bitna iz Browna?Moze li mi ih netko navesti molim...
[DOUBLEPOST=1552210619,1552210531][/DOUBLEPOST]Koja su pitanja bitna iz Browna?Moze li mi ih netko navesti...hvala!
 

Lola92

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Što se dogodi ako ne odemo na predavanja? Ona su od 16, a ja dotad radim :oops: Ima li netko skriptu za ovaj predmet?
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Što se dogodi ako ne odemo na predavanja? Ona su od 16, a ja dotad radim :oops: Ima li netko skriptu za ovaj predmet?
Baš sam i ja slično pitala, odnosno koliko predavanja se može propustiti. Ja sam jedno preskočila. Ono prvo, na prethodnom sam bila i sutra je treće.
[DOUBLEPOST=1552517330,1552517283][/DOUBLEPOST]Navodno predavanja ulaze u ocjenu. Ako propustiš, manja ocjena. To sam pročitala ovdje na forumu. Jedino ne znam koliko ih propuštenih toleriraju.
 

emma1993

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ovo je literatura? Neka skripta ne postoji?


Literatura
Koprić, I.; Struktura i komuniciranje u upravnim organizacijama; Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu- Studijski centar za javnu upravu i javne financije (1999), str. 87-109, 118-124, 230-256
Koprić, I., Musa, A., Giljević, T. (ur.); Građani, javna uprava i lokalna samouprava: povjerenje, suradnja, potpora; Institut za javnu upravu (2017), str. 525-574
Musa, A. (ur, ); Uprava u digitalno doba III.: Transformacijski potencijal e-uprave za veću učinkovitost i odgovornost.; Institut za javnu upravu i Zaklada Friedrich Ebert (2017), str. 9-31
Brown, David; Electronic government and public administration ; International Review of Administrative Sciences 71:2 / online u h (2005), str. 241-254
Musa, A.; Osmi forum za javnu upravu: Uprava u digitalno doba; Institut za javnu upravu i Zaklada Friedrich Ebert (2016), str. 9-27
Zakon o državnoj informacijskoj infrastrukturi (čl. 2-8, 11-12, 14-17); Narodne novine 92/14
Zakon o pravu na pristup informacijama (čl. 10-12, 27-28, 35); Narodne novine 25/13, 85/15

Baš sam i ja slično pitala, odnosno koliko predavanja se može propustiti. Ja sam jedno preskočila. Ono prvo, na prethodnom sam bila i sutra je treće.
[DOUBLEPOST=1552517330,1552517283][/DOUBLEPOST]Navodno predavanja ulaze u ocjenu. Ako propustiš, manja ocjena. To sam pročitala ovdje na forumu. Jedino ne znam koliko ih propuštenih toleriraju.
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel netko prijavio rok 17.9? Da li znate u koje vrijeme je ispit,meni na studomatu jos nista ne pise
 

MatejaKRALJ

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Koprić, I.; Struktura i komuniciranje u upravnim organizacijama; Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu- Studijski centar za javnu upravu i javne financije (1999), str. 87-109, 118-124, 230-256

Ima li itko ovaj dio literature u Wordu ili u PDF.u
 

JustMe

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li netko ima info vezano za predavanja? naime, jucer nikako nisam stigla otici na predavanje za izvanredne, a i za danas je upitno posto zivim relativno daleko a sprema se nevrijeme bas. zanima me, ukoliko stignem na predavanje da li ce to biti dovoljno ili trebam ici na redovna??

hvala na info unaprijed
 

kivana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li netko ima info vezano za predavanja? naime, jucer nikako nisam stigla otici na predavanje za izvanredne, a i za danas je upitno posto zivim relativno daleko a sprema se nevrijeme bas. zanima me, ukoliko stignem na predavanje da li ce to biti dovoljno ili trebam ici na redovna??

hvala na info unaprijed
Ja sam bila na predavanju u utorak, profesorica je rekla da su predavanja obvezna i ako ne možemo doći u terminu za izvanredne da dođemo kad i redovni.
 

MatejaKRALJ

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam bila samo u utorak. Živim sat vremena od Zagreba i u stalnome radnome odnosu. Trudim se biti prisutna koliko mogu pa ako je to toliki problem, može mi skinuti i dvije ocjene. Neke stvari bih se trebale uzimati u obzir.
 

JustMe

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pitanje: nigdje nije posebno naveden zadatak za izvaredne. U pravilu je to to što ne razumijem. dakle redovni su imali nastavu online, odnosno prepiske (chat i razgovor te neka pitanja na koja su slali odgovore) i sad su dobili istrazivački zadatak. mene zanima što se odnosi na nas? točnije, koja je tema tog zadatka i na koji način se to točno piše...također ako postoji neki link ili nesto da sam propustila, molim vas da mi linkate, pošto ja tražim ali nikakve info ne nalazim
 

ka.tina7

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pitanje: nigdje nije posebno naveden zadatak za izvaredne. U pravilu je to to što ne razumijem. dakle redovni su imali nastavu online, odnosno prepiske (chat i razgovor te neka pitanja na koja su slali odgovore) i sad su dobili istrazivački zadatak. mene zanima što se odnosi na nas? točnije, koja je tema tog zadatka i na koji način se to točno piše...također ako postoji neki link ili nesto da sam propustila, molim vas da mi linkate, pošto ja tražim ali nikakve info ne nalazim
Na katedri sve piše koju si temu možeš uzeti za istraživački zadatak i šta treba biti u njemu:)
 

ludalubeni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, profesorica Musa je poslala meni i još jednog kolegici poruku vezanu za kolokvij E-uprave nakon završenog kolokvija pa ću vam proslijedit i vi obavjestite kolege koji su polagali, a možda nisu u ovoj grupi.
Anamarija Musa
14:46
Ok, hvala, to je to, 5 bodova je za prolaz. Idućih dana ćemo objaviti ukupnu ocjenu iz predmeta za svakog, kad to unesemo u tablicu i izračunamo. Tko je položio može prijaviti ispit za rok u lipnju (prvi rok ili kad već može) pa ćemo unijeti u zapisnik, a u indekse vjerojatno najesen.
Objavit ćemo tu vijest u ponedjeljak, ali ako imate neke interne kanale komunikacije molim prenesite ostalima. Poslala sam ovaj odgovor Vama i još jednoj kolegici.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks