AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

E-uprava

ivana16

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jucer kod prof.Muse pitanje e-uprava i faze razvoja e-uprave, dobila sam 4. Kolegica je dobila 3, pitala ju je digitalnu podjelu i jos jedno pitanje. Ispit nije tezak i literature je malo. Bitno je da napravite ovaj novi zadatak inace bi vam mogla smanjiti ocjenu.
[DOUBLEPOST=1523690234,1523690206][/DOUBLEPOST]Jucer kod prof.Muse pitanje e-uprava i faze razvoja e-uprave, dobila sam 4. Kolegica je dobila 3, pitala ju je digitalnu podjelu i jos jedno pitanje. Ispit nije tezak i literature je malo. Bitno je da napravite ovaj novi zadatak inace bi vam mogla smanjiti ocjenu.
 

Mari123

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jucer kod prof.Muse pitanje e-uprava i faze razvoja e-uprave, dobila sam 4. Kolegica je dobila 3, pitala ju je digitalnu podjelu i jos jedno pitanje. Ispit nije tezak i literature je malo. Bitno je da napravite ovaj novi zadatak inace bi vam mogla smanjiti ocjenu.
[DOUBLEPOST=1523690234,1523690206][/DOUBLEPOST]Jucer kod prof.Muse pitanje e-uprava i faze razvoja e-uprave, dobila sam 4. Kolegica je dobila 3, pitala ju je digitalnu podjelu i jos jedno pitanje. Ispit nije tezak i literature je malo. Bitno je da napravite ovaj novi zadatak inace bi vam mogla smanjiti ocjenu.
Što joj je najbitnije kod zadatka? Ja ne znam koliko stručno to treba napisati i kako. Ako možeš dati neki savjet. :)
 

ivana16

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Što joj je najbitnije kod zadatka? Ja ne znam koliko stručno to treba napisati i kako. Ako možeš dati neki savjet. :)
" Ma ne mora biti strucno. Ja sam to opisno radila, malo definicije, pa sam opisala kako izgleda ta stranica i na kraju svoj zakljucak, nije ona to citala sve.
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li ispit bude na dan kada je rok na studomatu ili bude par dana kasnije?
nama je stavila sad 11.6. ispit haha
[DOUBLEPOST=1528738631,1528187527][/DOUBLEPOST]Ukratko, ni 6 sati učenja kroz dan i pol i 4 u indexu. Super prof, jedino je gradivo dosta slično pa preporučujem više od 6 sati ali dovoljno ako povezujete i možete tako učiti:)
 

Mari123

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nama je stavila sad 11.6. ispit haha
[DOUBLEPOST=1528738631,1528187527][/DOUBLEPOST]Ukratko, ni 6 sati učenja kroz dan i pol i 4 u indexu. Super prof, jedino je gradivo dosta slično pa preporučujem više od 6 sati ali dovoljno ako povezujete i možete tako učiti:)
Zadatak gleda?
 

Akrap

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pozdrav kolega,dal neko može reć kakvi zadatak ?kome se obratit za to? ja sam e-upravu upisao još prije dvije godine i nisam iso polagat i sad kanim izac u devetom mjesecu i citam tu nekakav zadatak pobogu?? kome se obratit za to i dal ima neka skripta za skinut za učit taj ispit ako neko može pomoć pliss ??
 

Claudia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ekipa, može li mi netko reć iz čega ste učili za ovaj predmet? Ima netko kakvu skriptu ili nešto? Ne vidim da ovdje ima neka... xD Svaka pomoć/savjet je dobrodošao. :D
 

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ekipa, može li mi netko reć iz čega ste učili za ovaj predmet? Ima netko kakvu skriptu ili nešto? Ne vidim da ovdje ima neka... xD Svaka pomoć/savjet je dobrodošao. :D
Učila sam iz pitanja na forumu, neka na koje nije bilo odgovora sam guglala:D i pronašla odgovor. Dobila sam 4. Sretno :)
 

Klaudija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ekipa pomoć oko zadatka?! O čemu se radi
Radi se o tablici u excellu s pitanjima na engleskom jeziku i bodovima prema kojima ti "analiziraš" web stranicu grada kojega sama odabereš. Nije ti teško. Niti usmeni nije teški, po skripti možeš proći, ali si nadopuni skriptu ipak malo i pošvrljaj ovdje po forumu da vidiš koja pitanja se vrte na usmenom :)
[DOUBLEPOST=1550501831,1550501572][/DOUBLEPOST]
Radi se o tablici u excellu s pitanjima na engleskom jeziku i bodovima prema kojima ti "analiziraš" web stranicu grada kojega sama odabereš. Nije ti teško. Niti usmeni nije teški, po skripti možeš proći, ali si nadopuni skriptu ipak malo i pošvrljaj ovdje po forumu da vidiš koja pitanja se vrte na usmenom :)
Sad sam pročitala da se radi o nekom novom zadatku, tako da možda da ti netko drugi odgovori. Mislila sam da je isti. Sori :/
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks