AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

E-uprava

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Poz, kako ste spremali ovaj predmet? Jesu dovoljne prezentacije?
Ja sam ucila bas iz knjige i clanaka. Gradivo je pitko i mislim da nema potrebe za skriptama. Sjecam se jedino da je jedna od knjiga bila bas gadna za uciti i na kraju je ispalo da ta knjiga nije ni usla u literaturu za kolokvij..
 

Niksss19

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam ucila bas iz knjige i clanaka. Gradivo je pitko i mislim da nema potrebe za skriptama. Sjecam se jedino da je jedna od knjiga bila bas gadna za uciti i na kraju je ispalo da ta knjiga nije ni usla u literaturu za kolokvij..
Okej, hvala punoo:):)
 

Betmen6556

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav dragi kolege, jel netko može napisati kako točno izgleda kolokvij iz ovog predmeta (zaokruživanje, esej), možda je već negdje odgovor na to pitanje ali evo, bila bih zahvalna kad bi mi netko detaljnije odgovorio. Također me zanima je li par dana učenja dovoljno za kolokvij?
Hvala unaprijed na odgovoru
 

tinaas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav dragi kolege, jel netko može napisati kako točno izgleda kolokvij iz ovog predmeta (zaokruživanje, esej), možda je već negdje odgovor na to pitanje ali evo, bila bih zahvalna kad bi mi netko detaljnije odgovorio. Također me zanima je li par dana učenja dovoljno za kolokvij?
Hvala unaprijed na odgovoru
Profesorica je na proslom predavanju rekla da ce biti 12 pitanja u kolokviju, visestruki su odgovori (zaokruzivanje) i traje 12 minuta
 

nepravni

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
zna li možda netko smjernice za pisanje eseja iz ovog predmeta? možete mi poslati ovdje, ili u komentar, kako god, pomoć pliz!!! :D
 

mario1975

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
zna li možda netko smjernice za pisanje eseja iz ovog predmeta? možete mi poslati ovdje, ili u komentar, kako god, pomoć pliz!!! :D
U Merlinu je sve objašnjeno, za svaki naslov imaju čak i pitanja. Trebaš pročitati obaveznu literaturu i onda i nešto napisati o tome.
 

Jomars

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav dragi kolege, jel netko može napisati kako točno izgleda kolokvij iz ovog predmeta (zaokruživanje, esej), možda je već negdje odgovor na to pitanje ali evo, bila bih zahvalna kad bi mi netko detaljnije odgovorio. Također me zanima je li par dana učenja dovoljno za kolokvij?
Hvala unaprijed na odgovoru
Na zaokruzivanje, moguci visestruki odgovori, 12 pitanja 12 min
 

nepravni

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
U Merlinu je sve objašnjeno, za svaki naslov imaju čak i pitanja. Trebaš pročitati obaveznu literaturu i onda i nešto napisati o tome.
to na merlinu sam vidla, mislila sam da možda netko ima kakve bilješke s predavanja
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks