AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

E-uprava

martina_sk

Administrator
evo došao je raspored i na njemu nema e-uprave što vjerojano znači da je upisalo ispod 5 studenata. jel ima tko još da je upisao to? izgleda da ću po informacije morati ići kod muse na konzultacije.
 

dorach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
evo došao je raspored i na njemu nema e-uprave što vjerojano znači da je upisalo ispod 5 studenata. jel ima tko još da je upisao to? izgleda da ću po informacije morati ići kod muse na konzultacije.

i ja sam to upisala. čudim se da je tako malo studenata upisalo taj predmet. :confused2:
 

martina_sk

Administrator
i ja sam to upisala. čudim se da je tako malo studenata upisalo taj predmet. :confused2:
e super, imam onda s kim raspravljat tu po forumu :) ja sam mislila da će biti malo ali bar preko 5, jer sam čitala po forumu pa pošto ih je bilo malo trebali su samo napraviti prezentaciju, pa sam se i ja tomu nadala, a i zanima me to :) samo se nadam da knjiga nije velika i da nećemo morati na pismeni kao što je inače slučaj na toj katedri :)
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
e super, imam onda s kim raspravljat tu po forumu :) ja sam mislila da će biti malo ali bar preko 5, jer sam čitala po forumu pa pošto ih je bilo malo trebali su samo napraviti prezentaciju, pa sam se i ja tomu nadala, a i zanima me to :) samo se nadam da knjiga nije velika i da nećemo morati na pismeni kao što je inače slučaj na toj katedri :)
na predmetima smjera i izbornim predmetima koji spadaju pod katedru upravna znanost nema pismenih ispita,osim kolokvija ali pošto nema predavanja vjerojatno neće biti ni kolokviji
 

dorach

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
sa stranice katedre. ja sam to tek danas vidjela:

Pozivaju se studenti koji su upisali izborni predmet E-uprava da se do kraja ožujka jave e-mailom nastavnici radi dogovora o održavanju konzultativnog sastanka s upisanim studentima.

Anamarija Musa
 

martina_sk

Administrator
sa stranice katedre. ja sam to tek danas vidjela:

Pozivaju se studenti koji su upisali izborni predmet E-uprava da se do kraja ožujka jave e-mailom nastavnici radi dogovora o održavanju konzultativnog sastanka s upisanim studentima.

Anamarija Musa
ups... a ja si sve mislim kako ništa ne objavljuje na stranici faksa i kako ću joj poslati mail da ju pitam. šta ćemo sad? hoćemo joj svaka zasebno slati mail? ma poslat ću ja njoj odmah sad mail, već je 28. :O

Može mala pomoć. Koji je zajednički mail?
Hvala
kakav zajednički mail?
 

bojan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolege, ja sam nisam pratio obavijesti na katedri pa sam tek danas vidio ovdje da smo se trebali javit do kraja ožujka. Šta mislite hoće mi pravit neke probleme kad dođem na konzultacije sljedeći tjedan? Jer je to baš ispit il se piše nekakav rad?
 

martina_sk

Administrator
kolege, ja sam nisam pratio obavijesti na katedri pa sam tek danas vidio ovdje da smo se trebali javit do kraja ožujka. Šta mislite hoće mi pravit neke probleme kad dođem na konzultacije sljedeći tjedan? Jer je to baš ispit il se piše nekakav rad?
imaš i zadatke i usmeni. trebali smo svatko prevesti dio nekog rada i još nešto napisati i još neke stvari naučiti. ne znam što da ti kažem, odi kod profesorice ili joj pošalji mail pa vidi što će ti reći.
 

Donki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav ljudi, da li mi može netko reći koja je točna literatura za ovaj predmet? Hvala.
 

martina_sk

Administrator
Pozdrav ljudi, da li mi može netko reći koja je točna literatura za ovaj predmet? Hvala.
šta ti nije Musa to napisala u mailu? vjerojatno će ti i poslati svoj rad/članak, a ako ne onda mi se javi pa ti pošaljem mailom.

Obvezna literatura:
1. Musa, Anamarija (2007) E-uprava i digitalna podjela
2. Koprić,, Ivan (1999) Struktura i komuniciranje u upravnim organizacijama. Zagreb: Pravni fakultet u Zagrebu, str. 87-109, 118-124, 230-256.
3. Koprić, Ivan, Anamarija Musa, Goranka Lalić Novak (2012) Europski upravni prostor. Zagreb: Institut za javnu upravu, str. 236-241.
4. Đulabić, Vedran (2008) Građani i javna uprava na primjeru Grada Zagreba: sudionici u demokratskom procesu ili korisnici usluga. Hrvatska javan uprava god.8 (2008) br.1, str.135-169 (može se skinuti na stranici www.iju.hr)
 

Donki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne, nije mi poslala nikakav email..ali ja sam joj poslala tek neki dan email, jer uopće nisam znala da imamo neki zadatak za prevesti, nitko mi nije rekao, a ja nisam gledala obavijesti i tako da sam tek neki dan saznala za to. :-/ Sad čekam njen email, ali mislim da ću morati ići na konzultacije da vidimo što će sa mnom i sa tim zadatkom :-(
 

bojan

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolege može mi neko pomoć sa sljedećom literaturom

Koprić,, Ivan (1999) Struktura i komuniciranje u upravnim organizacijama. Zagreb: Pravni fakultet u Zagrebu, str. 87-109, 118-124, 230-256.

bio sam tamo u masarikovoj i rekli su neš da to ne paše, da stranice ne odgovaraju s njihovima, nemam pojma. Di ste vi to nabavili?
 

martina_sk

Administrator
kolege može mi neko pomoć sa sljedećom literaturom

Koprić,, Ivan (1999) Struktura i komuniciranje u upravnim organizacijama. Zagreb: Pravni fakultet u Zagrebu, str. 87-109, 118-124, 230-256.

bio sam tamo u masarikovoj i rekli su neš da to ne paše, da stranice ne odgovaraju s njihovima, nemam pojma. Di ste vi to nabavili?
u biblioteci pravnog fakulteta su mi kopirali. na tmt 14.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks