AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Apsolventski status (osobne potrebe)

marty

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja imam pitanje, ja bi upisala drugi put apsolventsku, pa me zanima do kad mogu, što je sa zamrzavanjem godine, da li mogu sad zamrznut, pa u 1.mj.2009. odmrznut
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja drugi put upisujem apsolventsku, jel postoji baš određen datum za upis ili je važno da je samo do 30.9.?
i koja je procedura, opet kupit papire za upis, pljunut lovu i to je to?
btw dborov 50, ja imam informaciju da 3 godine možeš produživat apsolv. (ako nisi pao nijednu) za tih cca 2000kn, a ako u te 3 god. ne riješiš ispite da se onda plaća kolko već po ispitu...
al pitat ću ponovo u referadi, ipak je to bilo na prošlim upisima ;)
 

nikanika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja imam još jedan ispit i ako ga ne položim sad u 9mj i idem na dekanski moram platit 2000kn?hvala unaprijed
 

Monika

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
E imam sad ja jedno smiješno pitanje: kad si apsolvent?? ja sam sad upisala 3g,(znači zadnju) ostao mi jedan ispit iz druge, znači upisala sam cijelu godinu i diplomski...-pa ako mi netko malo o tome može reć., e da i izvanredna sam studentica
 

Bzzz

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
E imam sad ja jedno smiješno pitanje: kad si apsolvent?? ja sam sad upisala 3g,(znači zadnju) ostao mi jedan ispit iz druge, znači upisala sam cijelu godinu i diplomski...-pa ako mi netko malo o tome može reć., e da i izvanredna sam studentica
Ako položiš sve ispite u ovih sljedećih godinu dana (znači do 10.mj. 2009.), nećeš ni stići bit apsolvent, međutim, ako ti ostane koji ispit, apsolvent ćeš biti sljedeće godine! Makar mislim da s obzirom da ti je ostao samo 1 ispit iz druge god., to ćeš ti rješiti u ovih godinu dana!!!:happy::happy::happy:
 

zara

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej ljudi,ne znam gdje bi postavila ovo pitanje.zanima me da li možemo polagati ispite dok nismo odslušali predavanja? izvanredan sam student po bolonji.sad upisujem cijelu treću godinu.ne znam kako je sada na zadnjoj godini ali sve ove godine prije morali smo prvo odslušat predavanja pa onda tek izaći na ispit
 

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ko padne jednu godinu (na teret m.) nema pravo na besplatno apsolventsko :(
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok,da li zna netko da li mi izvanredni i dalje mozemo upisat do kraja 11 mjeseca ili???ja sam upisala trecu prije dvije godine i sad sam ocistila drugu tako da moram platit jos 1950 kn za tih 5 ispita iz trece a neznam da li to mogu do kraja 11 mjeseca ili???hvala!!!
 

Ivy

Admin
ko padne jednu godinu (na teret m.) nema pravo na besplatno apsolventsko :(
vazno je napomenuti da to vrijedi z aporezni
a za upravni iams pravo 4 godine studirati na teret min

bok,da li zna netko da li mi izvanredni i dalje mozemo upisat do kraja 11 mjeseca ili???ja sam upisala trecu prije dvije godine i sad sam ocistila drugu tako da moram platit jos 1950 kn za tih 5 ispita iz trece a neznam da li to mogu do kraja 11 mjeseca ili???hvala!!!
ovisi o tome dali ce biti dekanski rok ili ne
kako se jos uvijek nista ne zna o dekanskom
upisi traju do kraja 9 mj
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja drugi put upisujem apsolventsku, jel postoji baš određen datum za upis ili je važno da je samo do 30.9.?
i koja je procedura, opet kupit papire za upis, pljunut lovu i to je to?
 

marijana0907

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koliko dugo imamo pravo biti na apsolventskoj jer meni druga završava pa me zanima imam li ja sad pravo upisati teću sa 1950kn ili ću plačati izlaz na svaki ispit 500kn???:angry:
 

marijana0907

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
zar nitko ne zna odgovor na ovo pitanje??? koliko puta imamo pravo upisati apsolventsku ako smo izvanredni studenti
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja drugi put upisujem apsolventsku, jel postoji baš određen datum za upis ili je važno da je samo do 30.9.?
i koja je procedura, opet kupit papire za upis, pljunut lovu i to je to?

eto probat ću još jednom...:frustrating:
 

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ljudi helpajte... tražim, al ne mogu naći...
upisujem apsolventsku 2. put (redovno, znači onih 1950kn)- koje papire trebam kupit, jel treba šta obavljat u referadi?
htjela bih se riješit toga što prije, al nemam pojma ni di da počnem...
ajde, mora bit netko tko je to već obavio ovih dana, pliiiiiiiiiiiiz... :)
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
upisi traju do 27.10.2008.

moje pitanja su::happy:
1. prije dvije godine sam se prebacila s prava direktno na trecu godine uprave. ostalo mi je osam ispita za poloziti (3 s druge i treca) - izvanredno, stari program. znaci, upisujem apsolventsku i placam 1950 kn, jel' tako?
2. kojim redoslijedom upisujem preostale predmete u index? one koji su mi ostali s druge na jednu stranu, a one s trece na drugu, ili sve zajedno na jednu stranu?
3. upisni materijali su mi isti i popunjavam ih na jednak nacin kao da popunjavam za upis godine?

molim vas da mi netko odgovori jer sam u 6-tom mjesecu trudnoce, radim i nisam iz zagreba. ili, ako nitko ne zna odgovor, a ide uskoro u referadu, da pita tamo ako nije tlaka. bila bih jako zahvalna.:happy:
 

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
da si sama odgovorim barem na dio pitanja...
ako sam dobro shvatila, samo trebam pare uplatit, bez ikakvih papira?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks