AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Apsolventski status (osobne potrebe)

jadra

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo, ja danas upisala 2. apsolventsku. Ne treba ništ drugo osim uplatnice.
hvala! :happy:

ajde super, već sam mislila da će biti sva ona procedura s papirima u pitanju...
 

Sani

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Za upis druge apsolventske potrebna je samo uplatnica. Dakle uplatiti onih 1950 kn. Zatim uplatnicu odnijet teti u sobu 8 gdje ti ona lupi žig u index. I to je to.
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li uplatnicu uzmem na faksu ili sta?sta treba sve napisati na nju osim 1950 kn??please odgovorite sto prije jer bi sutra isla uplatit!
 

Anja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li uplatnicu uzmem na faksu ili sta?sta treba sve napisati na nju osim 1950 kn??please odgovorite sto prije jer bi sutra isla uplatit!
Možeš već ispunjenu uplatnicu kupiti u knjižari pravnog fakulteta.
 

martis

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
upisi traju do 27.10.2008.

moje pitanja su::happy:
1. prije dvije godine sam se prebacila s prava direktno na trecu godine uprave. ostalo mi je osam ispita za poloziti (3 s druge i treca) - izvanredno, stari program. znaci, upisujem apsolventsku i placam 1950 kn, jel' tako?
2. kojim redoslijedom upisujem preostale predmete u index? one koji su mi ostali s druge na jednu stranu, a one s trece na drugu, ili sve zajedno na jednu stranu?
3. upisni materijali su mi isti i popunjavam ih na jednak nacin kao da popunjavam za upis godine?

molim vas da mi netko odgovori jer sam u 6-tom mjesecu trudnoce, radim i nisam iz zagreba. ili, ako nitko ne zna odgovor, a ide uskoro u referadu, da pita tamo ako nije tlaka. bila bih jako zahvalna.:happy:

hej

ne znam odgovore na sva ova tvoja pitanja...al evo ako ti ovo moje pomogne super...ja sam prošle godine kad sam upisivala akademsku bila u 7. mj. trudnoće i rekli su mi da donesem kopiju ultrazvučne knjižice i trebala sam samo platit upisninu...300 kn...mislim da bi trebala otić do referade za točne i detaljne informacije...pozz
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li sada kada produzujem apsolventsku mogu zamjenit neke izborne predmete ili moram poloziti te koja sam vec upisala?
 

amalka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
situacija je ovakva -ove godine upisujem parcijalu 3., s tim da neću upisati diplomski, praksu i izborni.
e sad, iduće godine bih onda trebala upisati to što sam nabrojala. što ja u biti onda upisujem, jel to cijela 3., apsolventsku... i koliko bi se to plaćalo??? pod pretpostavkom da sam sve ispite položila, i samo to ostaje...
 

jana21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja ove godine upisujem diplomski,praksu,lokalnu i 2 izborna...ja uplatila 5800 valjda nije manje?još nisam upisala a uplatila jesam...tak da...
 

tiliw

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li sada kada produzujem apsolventsku mogu zamjenit neke izborne predmete ili moram poloziti te koja sam vec upisala?
Vidiš to nebi bilo loše,ali čisto sumnjam.
Ako netko zna i mene bi zanimalo s obzirom da imam izborne da nemogu imat gore
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks