AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Apsolventski status (osobne potrebe)

Fila

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bok,da li zna netko mozda odgovor na ovo pitanje???ja izvanredno studiram po starom programu,upisala sam trecu godinu prije 2 godine i sad me zanima ako ne uspijem sve rjesiti do 10 mjeseca ,ako mi ostane jedan ili dva ispita da li moram placati opet punu cjenu ili upisujem posebno apsolventsku?hvala
I ja sam u takvoj situaciji. mislim samo apsolventsku.
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok da li se apsolventska upisuje isto kao i godina do određenog datuma u 10 mjesecu,hvala puno
 

dborov 50

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Mislim da se može upisati do 31.10.

Koliko se puta može produžiti apsolventski status po starome programu?
 

gricka vjestica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ove su se akademske godine datumini nesto promijenili.
no nisam vise u tome, pa neznam točno,

a apsolvensku upisujes jednom, a ako i u toj godini ne uspijes dipl. onda produzetak plačaš po broju ispita koji ti je ostao, mislim da je 500kn, po ispitu :mellow:
 

delfin4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej!imam jedno pitanje!!u indeksu mi piše da sam apsolvent do 30.rujna 2008.,a ostala su mi 3 ispita,pa me zanima dali nama ne vrijede dekanski rokovi.tj.dali ukoliko ne položim ova 3 ispita sada u 9 mj.moram ponovno upisati apsolventsko u 9 mj. ili mogu još pričekati dekanske rokove pa ukoliko ne položim,tek onda upisujem???hvala unaprijed svima koji mi odgovore!!!
 

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
apsolventski status - al ne za osobne potrebe :D


dal je istina da oni koji padnu jednu godinu, a na teret su ministarstva, da ne mogu apsolventsku upisivati na teret ministarstva? :(

znači moram platiti tih 1950kn?

a kaj je s onim kaj je primorac rekel da budemo nekaj besplatno imali? :D
 

Liljana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hej!imam jedno pitanje!!u indeksu mi piše da sam apsolvent do 30.rujna 2008.,a ostala su mi 3 ispita,pa me zanima dali nama ne vrijede dekanski rokovi.tj.dali ukoliko ne položim ova 3 ispita sada u 9 mj.moram ponovno upisati apsolventsko u 9 mj. ili mogu još pričekati dekanske rokove pa ukoliko ne položim,tek onda upisujem???hvala unaprijed svima koji mi odgovore!!!
Bas sam sad neki dan bila kod tete u referadi, pa je ona rekla da imamo pravo polagat samo do 30.09., a onda moramo platit da bi mogli polagat ispite, tako da je to krajnji rok za plaćanje.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
apsolventski status - al ne za osobne potrebe :D


dal je istina da oni koji padnu jednu godinu, a na teret su ministarstva, da ne mogu apsolventsku upisivati na teret ministarstva? :(

znači moram platiti tih 1950kn?

a kaj je s onim kaj je primorac rekel da budemo nekaj besplatno imali? :D
ja čula da imamo pravo studirati na teret min. 6 godina.. nadam se da je to istina..
 

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ja čula da imamo pravo studirati na teret min. 6 godina.. nadam se da je to istina..
da, al meni cimerica veli da ponavljanjem godine na teret ministarstva gubiš besplatno apsolventsko.

to mene muči. :confused2:

planirala sam da budem sve platila 300kn ko i svake godine, a ona veli da se plaća 1950 bez obzira na to dal si na teret ili za osobne potrebe.

ajde, nek netko potvrdi to il nek veli da to nije istina :tongue2:
 

Ivy

Admin
nije istina
ako si bez placanja imas i besplatnu apsolventsku - studirati na teret min. mozes 6 g. ako si premasila tu kvotu onda placas apsolventsku
inace se apsolventska placa 1950kn
 

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hvala na odgovoru ;)

ja sam inače s poreznog, nisam na tom pdf-u pisala jer mi vjerojatno nitko ne bi odgovorio :p.
naš studij je 2 godine i 1 sam pala. tak da po ovome kaj si napisala ja svejedno imam pravo na besplatno :D
 

elois1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imala bih pitanje. studiram na teret ministarstva i ostao mi sad samo diplomski. mogu li upisat apsolventsku bez placanja (tj. samo sa upisninom) ili svejedno placam punu cijenu??? Zanima me upis apsloventske prvenstveno zbog studentskih prava koja bih njome dobila. Hvala puno na odgovoru.
 

Anja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nije istina
ako si bez placanja imas i besplatnu apsolventsku - studirati na teret min. mozes 6 g. ako si premasila tu kvotu onda placas apsolventsku
inace se apsolventska placa 1950kn
Ovo nije točno. Na teret ministarstva može se studirati 4 godine, dalje se prelazi na osobne potrebe - provjereno kod gđe Klanac. A i Tiny je to napisala na prvoj stranici.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ovo nije točno. Na teret ministarstva može se studirati 4 godine, dalje se prelazi na osobne potrebe - provjereno kod gđe Klanac. A i Tiny je to napisala na prvoj stranici.
renata u osmici mi je rekla da imam pravo upisati bez plaćanja iako
sam upisala 2004.
nemoj me molim te cimat.. ovo mi je pre važno
 

Sun

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a hebemu :(

je, niš nam ne preostaje nego prošetat do referade i gnjavit :(

prek ljeta sam si zaradila neku siću koju budem očito morala dati za upis :'(

a ja sam doma rekla da ne moram plaćati niš jer sam na teret ministarstva. joj, mrak bude im pal na oči :(
 

elois1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala Ivy na odgovoru.
Prema tome, ako sam tri godine studirala na teret ministarstva, onda mogu jos i jednu apsolventsku.
Nadam se da je to tako...
 

delfin4

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
hvala na odgovoru!! ali zašto onda govore da za nas vrijede dekanski rokovi??? vrijede ali moramo svoj status regulirati do 9 mj.pa koja je onde svrha dekanskog???
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks