AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Apsolventski status (osobne potrebe)

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bok!moilila bi ako mi netko može reći koliko je sveukupno ispita na trećoj godini?ja sam druga god. imama još tri ispita pa me zanima..unaprijed hvala
 

Didi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok ekipa! evo ja ko da sam pala s vedrog neba (tak se većinom osjećam na ovom faksu :)) pa da vas pitam jedno pitanjce.
upisala sam 2004. ovaj naš "lijepi" faksić bez plaćanja. u 9.mj. 2007. sam postala apsolvent, sad mi je ostao samo diplomski rad. pa me zanima, kad bi htela produžiti apsolventuru još jednu godinu, dal bi trebala kaj platiti? ministarstvo plaća samo 4 godine il?
ak ko kaj zna nek mi javi jer bi mi trebala ta informacija za jedan poslić. fala!
 

Didi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma da. ju hu! :)))) zakon! ak je tak pa onda nije ipak sve tak sivo. hvala ti Ivy!
 

Mojca_7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok, moram i ja nekaj reć. i mene je obradovala ova vijest od ivy, ali ne znam, ne bi htjela širiti dezinformacije, ali.. :unsure: naime, i ja sam upisala faks 2004. godine, redovni sam student bez plaćanja, u 9 mjesecu prvi put upisala apsolventsku koja mi traje do 31. 09. 2008. godine. kad sam ju upisivala odmah sam pitala tetu u referadi kak to onda dalje ide, da, kad (i ako) bi upisivala još jednu apsolventsku godinu, dal bi to plaćala. ona mi je rekla da prvu apsolventsku ne plaćam, al drugu da plaćam oko 2000 kn.. ne znam, ako ima tko nekakvu točnu informaciju da pobije ovu moju... :wink5:
 

Anja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Uz potporu ministarstva može se studirati 4 godine, dalje se plaća.
 

Didi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
a dobro. i mislila sam da je tak jer bi bilo predobro da nam ministarstvo plaća 5 godina. hvala vam cure kaj ste mi odgovorile na pitanje.
 

lolly

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok ljudi... vidim da se bavite jako važnim problemima pa sam htjela pitati jednu stvar...

upisala sam studij 2004 kao izvanredni... prvu godinu sam rješila brzopotezno, a sa drugom se još mućim ( iman tri ispita još). Izvanrednom studentu godina traje dvije akademske godine. Upisala sam treću u devetom mjesecu 2007 i sad me zanima do kada ja mogu studirati tu treću godinu? Studiram po starom programu i to me malo j...?
Ako znate molim vas da mi odgovorite jer ne šživim u zagrebu i nisam u mogućnosti dolaziti na faks svako malo.

Unaprijed zahvalna
 

Ivy

Admin
izvaredni si student
upisala si trecu u 9 mj 2007

znaci prva godina sudiranja istice u 9mj 2008
a druga u 9mj 2009

odgovor ti se vec i nalazio u pitanju
ali eto imas jos vremena godinu dana

jer kao izvanredni student mozes jednu godinu polagati dvije akademske...
nadam se da sam bila jasna
 

lolly

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
izvaredni si student
upisala si trecu u 9 mj 2007

znaci prva godina sudiranja istice u 9mj 2008
a druga u 9mj 2009

odgovor ti se vec i nalazio u pitanju
ali eto imas jos vremena godinu dana

jer kao izvanredni student mozes jednu godinu polagati dvije akademske...
nadam se da sam bila jasna
hvala puno... neki ljudi šire krive informacije, pa sam se zabrinula...
 

zec

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hello people! i ja imam jedno pitanje!
upisala sam 2003.i 2007.sam upisala apsolventsku! nije za pohvalu,al nema veze!:confused2:Zanima me do kad ja moram diplomirat da me ne prebace na bolonju? dal do 9.mj.2009.???
 

Ivy

Admin
ako si vec upisala apsolvensku to znaci da si dobila sve potpise upisanih predmeta i to znaci da te nece prebaciti na bolonju
 

george costanza

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hello people! i ja imam jedno pitanje!
upisala sam 2003.i 2007.sam upisala apsolventsku! nije za pohvalu,al nema veze!:confused2:Zanima me do kad ja moram diplomirat da me ne prebace na bolonju? dal do 9.mj.2009.???


10.mj. 2010.g
 

mica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok,imam pitanjce 3 sam godina stari program,ako upisujem u 9 mjesecu apsolventsku pošto sam za osobne potrebe dali plaćam kao i do sada 5800 ili koliko već,hvala!
 

katarina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok,da li zna netko mozda odgovor na ovo pitanje???ja izvanredno studiram po starom programu,upisala sam trecu godinu prije 2 godine i sad me zanima ako ne uspijem sve rjesiti do 10 mjeseca ,ako mi ostane jedan ili dva ispita da li moram placati opet punu cjenu ili upisujem posebno apsolventsku?hvala
 

Sanci

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Upisala sam apsolventski 2006 godine po starom programu, ostalo mi je pet ispita (dobila sam razliku), međutim zanima me da li mogu upisati u 09 mjesecu odmah razliku po Bologni ili moram završiti po starom programu, diplomirati i onda upisati razliku po Bologni. Te ako netko zna cijenu upisa apsolventskog po starom programu i cijenu ako se upisuje razlika po Bologni?
 

Ruby

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaj onda svi koji upisuju apsolventsku plaćaju 1950 kn? ja sam stari program, prvu i drugu sam upisala redovno, parcijalu trče pa treču i sad bi u 9.mj trebala upisat aps.?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks