AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Za sve kojima nije jasno gdje će bit obrazac za predodabir mentora: odete na stranicu Fakultet i ulogirate se na stranicu sa svojim AAI identitetom koji koristite i za studomat. Nakon prijave, otvorit će se tzv. studentski intranet. Lijevo na ekranu će vam bit ponuđene opcije, a jedna od njih je Upisi u akademsku 2022./2023. Ispod toga su navedeni studiji i kad stisnete na Studijski centar za javnu upravu i javne financije, pojavit će se predodabir mentora i kad uđete u to piše obavijest da će obrazac za predodabir mentora biti dostupan od 12. do 14. listopada. Preporučam prijavu na stranicu preko kompjutera/laptopa jer je puno preglednije nego preko mobitela.
Hvala puno! :)
 

tinaas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sada kad je obrana iza mene, od srca preporucam profesoricu Barbaru Preloznjak za mentoricu! 5.9. sam joj poslala sadrzaj, 22.9. mi je vec ugovorila obranu za 27.9.
Rad mi je vratila svega 2 puta, napisala sam ga u cca 2 tjedna. Nije zahtjevna (osim sto se tice citata koji su joj jako vazni) i nisam duze od 5-6 sati cekala na njezin odgovor nikad! Mislim da nisam mogla bolje odabrati.
 

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sada kad je obrana iza mene, od srca preporucam profesoricu Barbaru Preloznjak za mentoricu! 5.9. sam joj poslala sadrzaj, 22.9. mi je vec ugovorila obranu za 27.9.
Rad mi je vratila svega 2 puta, napisala sam ga u cca 2 tjedna. Nije zahtjevna (osim sto se tice citata koji su joj jako vazni) i nisam duze od 5-6 sati cekala na njezin odgovor nikad! Mislim da nisam mogla bolje odabrati.
Baš mi je drago, odlično! :)
 

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Provjerila sam Studomat i nema opcije prijave Izrade završnog rada, znači li to da i ne prijavljujemo Izradu završnog rada putem Studomata uopće?
Kako onda prijavljujemo? Samo komuniciramo s mentorom?
Hvala vam, pozz :)
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kako se popunjava onaj obrazac prijave završnog rada, tj. teme koju šaljemo mentoru pa on referadi? Elektronski ili se mora ručno pa skenirati ili kako?
 

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Provjerila sam Studomat i nema opcije prijave Izrade završnog rada, znači li to da i ne prijavljujemo Izradu završnog rada putem Studomata uopće?
Kako onda prijavljujemo? Samo komuniciramo s mentorom?
Hvala vam, pozz :)
Zna li netko odgovor?
 

tinaas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko odgovor?
Ne prijavljuje se preko studomata, meni je odmah nakon polozenog zadnjeg ispita pisalo da je i zavrsni polozen, dakle samo putem mentora i obrasca kojeg vam on posalje, sve ostale upute bi vam trebao dati vas mentor
 

jozefina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bok ljudi, jel mi može netko ostaviti link jer ja na stranici od fakulteta ne mogu naći gdje pišu upute kako se piše završni?

hvala:)
 

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zanima me jeste li i vi slali poglavlje po poglavlje završnog rada na provjeru svojim mentorima ili ste slali i cijeli rad odjednom?
Molim vas, odgovorite
Thank youuu :)
 

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Vi kojima je ostao samo diplomski, tj. koji ste upisali apsolventsku, koliko vam pise u studomatu da imate ECTS u prethodnoj godini?
 

Dora985

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima li netko istu situaciju da je u 11.mj ispunio obrazac za predodabir mentora i da mu mentor jos nije dodijeljen?
 

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok, ljudi :)
Kada se pripremamo za obranu rada, u koliko primjeraka moramo isprintati i uvesti u knjigu završni rad?
Moramo li napraviti Power Point prezentaciju ili ne?
Možemo li npr. doći na obranu, staviti naš završni rad na stol (uvezen u knjigu) i pričati iz glave što znamo?
Molim vas, odgovorite mi i hvala vam punoooo o_O
 

Ajtam101

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok, ljudi :)
Kada se pripremamo za obranu rada, u koliko primjeraka moramo isprintati i uvesti u knjigu završni rad?
Moramo li napraviti Power Point prezentaciju ili ne?
Možemo li npr. doći na obranu, staviti naš završni rad na stol (uvezen u knjigu) i pričati iz glave što znamo?
Molim vas, odgovorite mi i hvala vam punoooo o_O
Nema nekih univerzalnih pravila za to, takve stvari se dogovaraju s mentorom. Možda jedino za printanje rada vrijedi da printas po jedan primjerak za sebe, mentora i ostale članove povjerenstva, ali nisam siguran da li to još uvijek vrijedi. Ja sam imao obranu u vrijeme korone kad je sve bilo online.
 
Posljednje uređivanje:

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nema nekih univerzalnih pravila za to, takve stvari se dogovaraju s mentorom. Možda jedino za printanje rada vrijedi da printas po jedan primjerak za sebe, mentora i ostale članove povjerenstva, ali nisam siguran da li to još uvijek vrijedi. Ja sam imao obranu u vrijeme korone kad je sve bilo online.
Hvala :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks