AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

Jomars

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako si na jesen upisala pad godine , zavrsni ni ne mozes upisati (samim time niti prijavljivati )
Ja sam u 11. mjesecu polozila radno i to mi je ujedno bio i zadnji ispit. Znaci li to da sad ne mogu ove godine obraniti zavrsni nego moram upisati apsolventsku?
 

Nervoza

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav. Zna li netko ukoliko ne stignem obrnait zavrsni rad do kraja upisa na diplomski, moram li placiati sto osim upisnine u apsolventsku godinu?
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Piše u uputama upisa da se teme za završni rad biraju od 23. do 26.9. pa me zanima je li to jedini način i rok za odabir teme i mentora?
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Piše u uputama upisa da se teme za završni rad biraju od 23. do 26.9. pa me zanima je li to jedini način i rok za odabir teme i mentora?

Dajte molim vas vi koji ste sad imali obrane ili planirate, objasnite malo kak funkcionira biranje rada po objavljenom popisu mentora. I dal je moguće izabrat temu i mentora i tijekom semestra..
 

Jomars

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko dal moram sto slat u referadu prije obrane? Mentor mi je poslao onaj obrazac i da mu ga ispunjenog vratim, trebam li ja jos nesto posebno slati u referadu ili platiti prije obrane?
 

tinaas

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko dal moram sto slat u referadu prije obrane? Mentor mi je poslao onaj obrazac i da mu ga ispunjenog vratim, trebam li ja jos nesto posebno slati u referadu ili platiti prije obrane?
Mislim da ne, barem meni mentorica nije nista rekla, nakon vracenog obrasca mi je samo rekla datum i vrijeme obrane. Placanje ide nakon obrane, pise na stranicama faksa.
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može mala pomoć, ispunila sam obrazac za prijavu i treba ga poslati na adresu [email protected] . Pošto temu popunjava mentor, gdje ja upisujem koga želim za mentora.Nije mi baš jasno. Hvala
 

Jomars

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Može mala pomoć, ispunila sam obrazac za prijavu i treba ga poslati na adresu [email protected] . Pošto temu popunjava mentor, gdje ja upisujem koga želim za mentora.Nije mi baš jasno. Hvala
ti se prvo mentoru javis s temom da ti je on odobri, pa onda tek saljes obrazac u referadu
 

Caly

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ove godine su ostavili slijedeću obavijest za završni:
Prijave i odabir mentora za završni rad provodit će se putem online obrasca koji će biti aktivan nakon završetka drugog jesenskog ispitnog roka od 23.09.2022. do 26.09.2022. kako bi svi studenti imali jednaku mogućnost odabira. (obrasci će biti dostupni na mrežnoj stranici)

Po tome, bar ja tako tumačim, ne javljamo se profesoru nego prijava ide preko obrasca kojega ja ne mogu naći ... ono što vidim je obrazac za prijavu obrane. Ako ga ne netko našao, javite ...
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ove godine su ostavili slijedeću obavijest za završni:
Prijave i odabir mentora za završni rad provodit će se putem online obrasca koji će biti aktivan nakon završetka drugog jesenskog ispitnog roka od 23.09.2022. do 26.09.2022. kako bi svi studenti imali jednaku mogućnost odabira. (obrasci će biti dostupni na mrežnoj stranici)

Po tome, bar ja tako tumačim, ne javljamo se profesoru nego prijava ide preko obrasca kojega ja ne mogu naći ... ono što vidim je obrazac za prijavu obrane. Ako ga ne netko našao, javite ...
online obrazac ce bit dostupan od 12. do 14. listopada
 

anđa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim da javite kad bude objavljen taj online obrazac i gdi se nalazi. Hvala unaprijed.
 

Rade Tuga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav. Imam cijelu treću godinu za rijesit. Vjerujem da ću rijesit tamo 9. Mjesec sve ispite. Jel moram sad odabrat mentora i temu za završni rad?
 

doroteja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Samo pitanje, gdje si to pročitao/pročitala?
Ja sam vidjela samo od 23. do danas,26.9.
Za sve kojima nije jasno gdje će bit obrazac za predodabir mentora: odete na stranicu Fakultet i ulogirate se na stranicu sa svojim AAI identitetom koji koristite i za studomat. Nakon prijave, otvorit će se tzv. studentski intranet. Lijevo na ekranu će vam bit ponuđene opcije, a jedna od njih je Upisi u akademsku 2022./2023. Ispod toga su navedeni studiji i kad stisnete na Studijski centar za javnu upravu i javne financije, pojavit će se predodabir mentora i kad uđete u to piše obavijest da će obrazac za predodabir mentora biti dostupan od 12. do 14. listopada. Preporučam prijavu na stranicu preko kompjutera/laptopa jer je puno preglednije nego preko mobitela.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks