AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

Betmen6556

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok ekipa. U fazi sam pisanja rada, trebala bih ga obranit sad krajem studenog. Imapar pitanja pa ako netko zna odgovor, bila bih jako zahvalna. Broj 1- brani li se rad uzivo ili i dalje online, broj 2- vrijede li mi studentska prava kao apsolventu cijelu godinu ili prestaju nakon 3 mjeseca od obrane rada te broj 3- sto tocno trebam s referadom rijesit prije obrane? Nesto poslat sanji ali nisam sigurna da sam shvatila na sto se misli.
 

Ajtam101

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bok ekipa. U fazi sam pisanja rada, trebala bih ga obranit sad krajem studenog. Imapar pitanja pa ako netko zna odgovor, bila bih jako zahvalna. Broj 1- brani li se rad uzivo ili i dalje online, broj 2- vrijede li mi studentska prava kao apsolventu cijelu godinu ili prestaju nakon 3 mjeseca od obrane rada te broj 3- sto tocno trebam s referadom rijesit prije obrane? Nesto poslat sanji ali nisam sigurna da sam shvatila na sto se misli.
Za broj 3 - dovoljno je da u mailu navedes da se sprema obrana rada, kada bi se otprilike odrzala te tko ti je mentor.
Bok ekipa. U fazi sam pisanja rada, trebala bih ga obranit sad krajem studenog. Imapar pitanja pa ako netko zna odgovor, bila bih jako zahvalna. Broj 1- brani li se rad uzivo ili i dalje online, broj 2- vrijede li mi studentska prava kao apsolventu cijelu godinu ili prestaju nakon 3 mjeseca od obrane rada te broj 3- sto tocno trebam s referadom rijesit prije obrane? Nesto poslat sanji ali nisam sigurna da sam shvatila na sto se misli.
Za broj 3 - dovoljno je da u mailu navedes da se sprema obrana, tko ti je mentor te okvirni termin obrane. Oni dalje znaju proceduru.
 

ivana23

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege koga preporucate za mentora? Zanimaju me vasa iskustva posto bi trebala uskoro birati mentora tako da je svaka preporuka dobrodosla. Hvala na odgovorima :)
Ja sam birala Staničića, ali nisam još počela pisati rad pa iskreno ne znam sto me čeka. Koliko sam uspjela usporediti s drugim fakultetima naši općenito nisu naklonjeni nekoj većoj pomoći, nažalost. Neka napišu svoje iskustvo oni koji su barem krenuli pisati.
 

Mamanafaxu

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Najbolje je napraviti zapravo prvo sadržaj i to poslati dakle tu strukturu da mentor vidi što bi pisali i potvrdi a tek onda o svakom naslovu
 

Andreja1997168

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, jel mi neko može objasniti kak funkcionira taj dio sa završnim? Prvo se javimo profesoru/profesorici kod koje želimo pisati završni? I dal si sami odaberemo teme il nam oni ponude neke? Koje profesore/profesorice bi preporučili da si uzmemo kao mentore?
 

Ajtam101

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, jel mi neko može objasniti kak funkcionira taj dio sa završnim? Prvo se javimo profesoru/profesorici kod koje želimo pisati završni? I dal si sami odaberemo teme il nam oni ponude neke? Koje profesore/profesorice bi preporučili da si uzmemo kao mentore?
Tako je, prvo se javljas profesoru kojeg zelis za mentora. Bilo bi dobro da u startu imas barem okvirnu ideju teme rada, pa se s mentorom dalje dogovaras oko konkretne teme.
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Znate li možda koliki postotak rada smije biti plagijat?
Mene je upozoravala mentorica nekoliko puta kako rad ide u onaj program gdje se provjerava koliko je teksta kopirano, i strogo sam morala paziti na izvore i citiranja, sve navesti u fusnotu detaljno.
Krenula sam od toga da sam se javila mentorici koju sam htjela i rekla je da sama odaberem temu, to sam napravila i ona je samo malo prepravila naziv. I napravila sam sadržaj i to joj poslala na kontrolu, i to mi je bila baza rada.
Meni je pomogla skripta iz tog predmeta jer sam za temu odabrala jedan naslov i sadržaj mi je u biti bio razrada tog naslova.
 

mini25

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
znam da nije tema al može pomoć,ostao mi je jedan predmet s druge godine ,ljetni semestar koji nosi 7 bodova, ako ga ne uspijem položiti moram izbaciti završni rad ili možda mogu upisati i taj završni rad bez obzira na položeni predmat koji mi je ostao, onda bih imala 37 bodova ...dal je to moguće???????
 

Dora985

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
znam da nije tema al može pomoć,ostao mi je jedan predmet s druge godine ,ljetni semestar koji nosi 7 bodova, ako ga ne uspijem položiti moram izbaciti završni rad ili možda mogu upisati i taj završni rad bez obzira na položeni predmat koji mi je ostao, onda bih imala 37 bodova ...dal je to moguće???????
E takvu cu vjerojatno i ja imati situaciju.
I nisam isto sigurna.
Al valjda se moze? Ako je to isto ono kad se upisuje zimski semestar, pa kad se jedan predmet moze prenijeti ako se u prethodnoj godini ostvarilo 50 ectsa.
 

trish

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima,
zanima me zna li tko, mogu li ako imam nerijesene Uvod u gradansko pravo, Radno i socijalno , dakle predmete sa druge godine i Lokalnu samoupravu , prijaviti temu Zavrsnog rada?
 

MatejaKRALJ

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima,
zanima me zna li tko, mogu li ako imam nerijesene Uvod u gradansko pravo, Radno i socijalno , dakle predmete sa druge godine i Lokalnu samoupravu , prijaviti temu Zavrsnog rada?
Maksimalno možeš imati tri nepoložena predmeta. Tako da svakako ispunjavaš preduvjete za navedeno. :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks