AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

trisha

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Maksimalno možeš imati tri nepoložena predmeta. Tako da svakako ispunjavaš preduvjete za navedeno. :)
Pozdrav svima,
zanima me zna li tko, mogu li ako imam nerijesene Uvod u gradansko pravo, Radno i socijalno , dakle predmete sa druge godine i Lokalnu samoupravu , prijaviti temu Zavrsnog rada?
Ako si na jesen upisala pad godine , zavrsni ni ne mozes upisati (samim time niti prijavljivati )
 

wooya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima. Imam jedno klasicno pitanje a to je iz koje katedre uzet temu? Stvarno nemam nikakvih preferenci, bitno mi je samo da nisu zahtjevni i da mi je mentor ok. Da li je netko mozda uzeo iz lokalne i kakva su iskustva?
Isto tako, ja sam upisala(i platila naravno) zavrsni prije 101 godine. Da li i dalje vrijedi ili se on kao takav mora opet upisivat, jer ga ja na studomatu nemam, samo predmete koje sam upisala.
Hvala na odgovoru! :)
 

Jomars

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, ima li tko kakve smjernice kako treba pisati završni rad? Mislim u tehničkom smislu, što sve mora imati. Hvala!!
 

ivana23

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav! Muči me neka pitanja, pa ako ima na forumu onih koji su obranili ili onih koji su bolje informirani savjeti će dobro doći. Mene zanima sljedeće -Kada mentor potvrdi da je rad u redu i odredi datum obrane, onda je potrebno taj rad uvezati tj. Izraditi u tvrdim koricama ? U koliko primjeraka? Na stranici faksa ima ona rubrika što se mora odraditi prije obrane, i poslije obrane i tamo piše da je potrebno dostaviti, među ostalim, potvrdu o uplati 500 kn. Za što se uplaćuje 500 kn?
 

doroteja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav! Muči me neka pitanja, pa ako ima na forumu onih koji su obranili ili onih koji su bolje informirani savjeti će dobro doći. Mene zanima sljedeće -Kada mentor potvrdi da je rad u redu i odredi datum obrane, onda je potrebno taj rad uvezati tj. Izraditi u tvrdim koricama ? U koliko primjeraka? Na stranici faksa ima ona rubrika što se mora odraditi prije obrane, i poslije obrane i tamo piše da je potrebno dostaviti, među ostalim, potvrdu o uplati 500 kn. Za što se uplaćuje 500 kn?
Obranila sam rad prošle godine u rujnu kad je još sve bilo online pa se možda od tad nešto i promijenilo. Rad sam dostavljala samo u wordu i pdf obliku. Isprintala sam ga za sebe da ga imam u fizičkom obliku. Za faks je trebao samo digitalni oblik. A što se tiče 500kn, ti novci se uplaćuju za troškove izrade diplome.
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav! Do kad se mozemo javiti prof za teme ? Mislim sad na ljeto , da u 9.mj bude sve gotovo ?
Jel zna netko koji prof su slobodni ?
Svaka pomoc je dobrodosla ! Hvala svima
 

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Odnosno do kad radi referada za prijavu teme ?
Ja osobno nisam još u fazi završnog rada.
Ne znam ti puno osim ovoga što je objavljeno.
Za referadu mogu potvrditi da su prisutni jer sam ih jučer zvala oko 11 sati (radi drugih pitanja) na 01/4890218 i javio mi se Tomislav.
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zna li netko koliko treba od odobrenja zavrsnog od strane mentora do same obrane?
Meni je kod Stanicica bila u roku dva dana od odobrenja, ali mislim da nema pravila. Ukoliko ti se zuri obraniti do kraja 9.mj.napomeni mentoru u mailu.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks