AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Nema nekih univerzalnih pravila za to, takve stvari se dogovaraju s mentorom. Možda jedino za printanje rada vrijedi da printas po jedan primjerak za sebe, mentora i ostale članove povjerenstva, ali nisam siguran da li to još uvijek vrijedi. Ja sam imao obranu u vrijeme korone kad je sve bilo online.
Ovo sam zaboravila pitati : koja boja slova, koja boja korica uveza završnog rada, koji font si koristio i te slične sitnice? A4 stranice, je li tako?
Pitam i to jer eto sad mi trebaju te informacije haha
 

Ajtam101

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ovo sam zaboravila pitati : koja boja slova, koja boja korica uveza završnog rada, koji font si koristio i te slične sitnice? A4 stranice, je li tako?
Pitam i to jer eto sad mi trebaju te informacije haha
Crna slova, font 12 u glavnom tekstu(14 za naslove i podnaslove te 11 za fusnote), prored 1,5 u glavnom tekstu (1,0 za fusnote) i standardne margine. Za veličinu stranica i boju korica uveza ti ne mogu rec jer nisam printao rad pošto je sve bilo online. Ponavljam, pitaj još mentora za te stvari jer moguće je da će on/ona zahtijevati drugačije nego što je moj zahtijevao.
 

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Crna slova, font 12 u glavnom tekstu(14 za naslove i podnaslove te 11 za fusnote), prored 1,5 u glavnom tekstu (1,0 za fusnote) i standardne margine. Za veličinu stranica i boju korica uveza ti ne mogu rec jer nisam printao rad pošto je sve bilo online. Ponavljam, pitaj još mentora za te stvari jer moguće je da će on/ona zahtijevati drugačije nego što je moj zahtijevao.
I poslala sam mu e-mail, ali još uvijek ne odgovara,ne žuri mu se, a ti detalji su bitni.
Super, hvala ti puno
 

smokvica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Dajte molim vas vi koji ste sad imali obrane ili planirate, objasnite malo kak funkcionira biranje rada po objavljenom popisu mentora. I dal je moguće izabrat temu i mentora i tijekom semestra..
Moguće je tokom semestra odabrati mentora, samo pošalji mail u referadu s popisom mentora koje bi voljela a oni će ti dodjeliti prvog slobodnog. A onda se za temu i ostalo javljaš mentoru. Pozdrav :)
 

Tea0103

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li postoji neki rok kada se može braniti završni na preddiplomskom studiju i ako postoji koji je, te do kada bi onda završni rad trebao biti gotov
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
da li postoji neki rok kada se može braniti završni na preddiplomskom studiju i ako postoji koji je, te do kada bi onda završni rad trebao biti gotov
Evo stavljena je obavijest o roku obrane završnih radova. E sad ja znam da prije nije bilo roka u smislu predaje rada do nekog datuma već je bilo važno da ti profesor čim bude zadovoljan sa radom organizira obranu u najkraćem roku. Na primjer na jednom ispitnom roku u 9mj kolegica je došla obraniti svoj rad sama bez komisije pred profesorom..
Ja rad planiram pisati po ljetu, ne znam dal to znači da mogu braniti u 9 mj ili smo već sad trebali imati napisan rad i dogovorti obranu?
 

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo stavljena je obavijest o roku obrane završnih radova. E sad ja znam da prije nije bilo roka u smislu predaje rada do nekog datuma već je bilo važno da ti profesor čim bude zadovoljan sa radom organizira obranu u najkraćem roku. Na primjer na jednom ispitnom roku u 9mj kolegica je došla obraniti svoj rad sama bez komisije pred profesorom..
Ja rad planiram pisati po ljetu, ne znam dal to znači da mogu braniti u 9 mj ili smo već sad trebali imati napisan rad i dogovorti obranu?
Možeš imati obranu u 9mj.
Moja kolegica ju je imala prošle godine u 9mj, a rad je isto pisala preko ljeta.
Samo predaj rad što prije jer ona nije imala ispravke od strane mentora, a to ti je isto bitno radi vremena.
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pri kraju sam rada i ostao mi je još uvod i zaključak, meni osobno najgore :( , ali ono što me zanima ako netko zna,da li je obrana online ili normalno. Mentor mi je Turudić iz UPP-a i što inaće pitaju na obrani, kakva su pitanja i nakon koliko pozovu na obranu nakon predaje rada?
 

Caly

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Je li tko imao situaciju da na Studomatu za završni rad odjednom ima status ponovno upisati komponentu - neispunjenje nastavnih obveza. Nije mi jasno odakle to pa možda se netko s tim već susreo. Razumijem za predmet koji se sluša, ali mi nije jasno za završni
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A di nam je uopće završni rad u studomatu? Pod ispitima ili? Jer meni je bilo to automatski upisano pri upisu, al u studomatu ga ne vidim.
 

Caly

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A di nam je uopće završni rad u studomatu? Pod ispitima ili? Jer meni je bilo to automatski upisano pri upisu, al u studomatu ga ne vidim.
Pod upisani predmeti / upisane godine i predmeti / aktivni predmeti - svuda mi piše završni i status
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pod upisani predmeti / upisane godine i predmeti / aktivni predmeti - svuda mi piše završni i status
Meni je samo pod godinom kad sam ga prvi put upisala i platila i u toj godini mi piše obavljen. A pri upisu mi ga je automatski stavilo ko već odabrano jer on se ubiti samo jednom upisuje i plaća. E sad dal to tak treba biti ne znam.
 

Dora985

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Je li tko imao situaciju da na Studomatu za završni rad odjednom ima status ponovno upisati komponentu - neispunjenje nastavnih obveza. Nije mi jasno odakle to pa možda se netko s tim već susreo. Razumijem za predmet koji se sluša, ali mi nije jasno za završni
E da i meni se to odjednom pojavilo
Sta to na kraju onda znaci?
 

Caly

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
E da i meni se to odjednom pojavilo
Sta to na kraju onda znaci?
Evo imam odgovor referade. Kažu da je sve u redu, da se to postavlja iz tehničkih razloga do rješavanja završnog kako ne bi bodovi predmeta bili uračunati odmah u ostvarene bodove. To se korigira nakon odrade završnog.
 

JOIN-t

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel netko zna koliko mora biti ukupno fusnota, prof. mi je vratio rad i rekao da ih moram navesti više.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks