AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni rad

KMLM

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo i za mene je došao kraj studiranja, uz troje djece i rad uspjela sam. Želim pohvaliti svoju mentoricu Antoniju Petričušić koja mi je puno pomogla, laganu temu dala bez komplikacija, brzo odgovara na mailove kao i ispravak rada koji mi je vratila zacas uz zakazivanje obrane. Sama obrana je bila više kao neki razgovor uz kavu. Sretno svima
 

Dora985

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel ima netko iskustva s pisanjem završnog rada kod profesorice Mateje Held? :)
Ja sam pisala zavrsni rad kod profesorice Held, i stvarno sam zadovoljna. Nisam imala ideju za temu rada pa mi je profesorica dala. Pomaze i nije zahtjevna.
Preporuka za mentora
 

Rade Tuga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, koliko vam je trebalo da vam mentor odgovori na mail? Nisam imao neku komunikaciju s profesorima pa što je neki normalno vrijeme čekanja
 

Caly

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, koliko vam je trebalo da vam mentor odgovori na mail? Nisam imao neku komunikaciju s profesorima pa što je neki normalno vrijeme čekanja

Meni je profesorica odgovarala čak isti dan ponekad kad je rad bio na kraju no kod dogovora oko teme po mjesec ništa, s tim da sam po 2-3 maila znala poslat da dođem na konzultacije i slično prije nego bi odgovorila. Već sam mislila kontaktirati referadu za zamjenu mentora. Ali kad smo konačno temu dogovrile, brzo je odgovarala na dostavljeni rad i kasnije izmjene. Tako da je to rendom skroz
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima.
Imam obranu zavrsnog rada uskoro kod prof. Preložnjak.
Ni najmanje pojma nemam kako uopce obrana rada izgleda, pa mi je svaka info korisna.
A ako netko bas ima iskustva kod prof Preložnjak, super, ako ne,nije važno, samo me zanima kako sve to skupa izgleda .

Da li ja pricam, i toku prepricavanja imam svoj rad u rukama i mogu ako me bude trema si pomoći tako ? Ili moram pripremiti usmenu prezentaciju bez da imam rad u rukama ?
Da li prepricavam cijeli rad ? Ili ?

Nakon toga, postavljaju pitanja ? Iz rada ili dodatna neka, sto nema u radu ?

Ustvari nezz nista o obrani, pa je svaka pomoc dobrodosla.
 

klaudia25

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima.
Imam obranu zavrsnog rada uskoro kod prof. Preložnjak.
Ni najmanje pojma nemam kako uopce obrana rada izgleda, pa mi je svaka info korisna.
A ako netko bas ima iskustva kod prof Preložnjak, super, ako ne,nije važno, samo me zanima kako sve to skupa izgleda .

Da li ja pricam, i toku prepricavanja imam svoj rad u rukama i mogu ako me bude trema si pomoći tako ? Ili moram pripremiti usmenu prezentaciju bez da imam rad u rukama ?
Da li prepricavam cijeli rad ? Ili ?

Nakon toga, postavljaju pitanja ? Iz rada ili dodatna neka, sto nema u radu ?

Ustvari nezz nista o obrani, pa je svaka pomoc dobrodosla.
Ja nisam bila kod nje, ali obrana završnog ti je u principu ukratko opisivanje svog rada. Ja sam osobno rekla uvod i zaključak. Nakon čega te svatko od profesora pita po pitanje dva iz rada
 

Honey05

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav svima.
Imam obranu zavrsnog rada uskoro kod prof. Preložnjak.
Ni najmanje pojma nemam kako uopce obrana rada izgleda, pa mi je svaka info korisna.
A ako netko bas ima iskustva kod prof Preložnjak, super, ako ne,nije važno, samo me zanima kako sve to skupa izgleda .

Da li ja pricam, i toku prepricavanja imam svoj rad u rukama i mogu ako me bude trema si pomoći tako ? Ili moram pripremiti usmenu prezentaciju bez da imam rad u rukama ?
Da li prepricavam cijeli rad ? Ili ?

Nakon toga, postavljaju pitanja ? Iz rada ili dodatna neka, sto nema u radu ?

Ustvari nezz nista o obrani, pa je svaka? pomoc dobrodosla.
Bilo je to u veljači ljeta Gospodnjeg 2023. Došla sam, ponovila prije obrane svoj završni rad, pozvali su me, sjela sam u učionicu i ispred mene je bila tročlana komisija : prof. Preložnjak, prof. Šimović i prof. Čulo Margaletić. Sve je prošlo brzo i bilo je super, nemaš razloga za brigu. :)
Prof. Preložnjak mi nije postavljala pitanja jer sam se s njom stalno dopisivala i konzultirala vezano uz rad. Prof. Čulo Margaletić me je pitala 2-3 pitanja i isto tako prof. Šimović 2-3 pitanja, ukratko sam prepričala svoj rad.
Poslije su me zamolili da izađem van nakratko kako bi se oni dogovorili oko ocjene. Prof. Šimović me pozvao nazad i onda su mi svečano priopćili kako sam završila preddiplomski stručni studij javne uprave i kako sam ocijenjena odličnom ocjenom :D mojoj sreći nije bilo kraja. I profesori su bili nasmiješeni kao i ja, ohrabrili su me da nastavim svoje obrazovanje i pitali su me što bih dalje radila. Rekla sam kako se planiram zaposliti u struci, a tako je i bilo. Samo 4 mjeseca kasnije zaposlila sam se u jednoj javnoj ustanovi i zadovoljna sam. I danas mi je najdraža pjesma Gaudeamus igitur, naročito nakon promocije. Uvijek ću pamtiti taj dan i nositi ga u srcu. :)
 

ineska123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima
Skroz sam izgubljena, zavrsila sam sve ispite prije godinu dana i skroz zanemarila zavrsni…
Moze li mi netko pomoc jer ne mogu naci nikakve informacije na netu…

Kako da nadem mentora sad ne mogu naci nigdje popis tko je jos dostupan, a zelim zavrsiti ovo sve ove godine
 

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima
Skroz sam izgubljena, zavrsila sam sve ispite prije godinu dana i skroz zanemarila zavrsni…
Moze li mi netko pomoc jer ne mogu naci nikakve informacije na netu…

Kako da nadem mentora sad ne mogu naci nigdje popis tko je jos dostupan, a zelim zavrsiti ovo sve ove godine
Javi se referadi ili baš doslovno Sanji.
Najbolje ti je što prije njih pitati što i kako trebaš dalje.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks