AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni na specijalističkom

dada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima li tko iskustva s prof.Dulabicem i prof.Marcetic i mentorstvom?
[DOUBLEPOST=1486115246,1486112837][/DOUBLEPOST]Ima li tko iskustva s prof.Dulabicem i prof.Marcetic i mentorstvom?
 

koni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel ima ili je imao tko kod Turudica?[/QUOTE
prije 10-tak dana dogovorila sam sa njim temu
[DOUBLEPOST=1490340199,1490340061][/DOUBLEPOST]nešto sam u prošlom postu zbrljala ali kao što sam napisala gore dogovorila sam se sa njim za mentorstvo
 

L0rY

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Sto ako ne obranim rad do 30.9? moramo li ponovno ma upise i platiti 300kn upisnine? dali ga onda mozemo branit tek u ljetnom semestru?
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Koliko sam upoznata, mora se ponovno na upise i platiti samo 300 kuna upisnine. I ako je već upisivan, mislim da se ne mora čekati ljetni semestar. Neka me netko ispravi ako sam u krivu.
 

garavuša

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sto ako ne obranim rad do 30.9? moramo li ponovno ma upise i platiti 300kn upisnine? dali ga onda mozemo branit tek u ljetnom semestru?
Sada se upisuju samo neupisani ili nepoloženi kolegiji zimskog semestra, a budući da se diplomski upisuje u ljetnom semestru i već si ga platila pri upisu ljetnog semestra ne plaćaš ga na zimskom semestru. S obzirom da imaš položene sve kolegije, dakle, plaćaš samo 300 kuna upisnine, a diplomski možeš obraniti bilo kada želiš prije upisa ljetnog semestra.
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sada se upisuju samo neupisani ili nepoloženi kolegiji zimskog semestra, a budući da se diplomski upisuje u ljetnom semestru i već si ga platila pri upisu ljetnog semestra ne plaćaš ga na zimskom semestru. S obzirom da imaš položene sve kolegije, dakle, plaćaš samo 300 kuna upisnine, a diplomski možeš obraniti bilo kada želiš prije upisa ljetnog semestra.
do kojeg roka moramo diplomirati da nemoramo plaćati tih 300 kn upisnine? do 30.9. ili? i koji je u biti rok za upise...
 

garavuša

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
do kojeg roka moramo diplomirati da nemoramo plaćati tih 300 kn upisnine? do 30.9. ili? i koji je u biti rok za upise...
Pa ja bih rekla do isteka roka za upis, dakle 30. 09.
[DOUBLEPOST=1505993180,1505993123][/DOUBLEPOST]
do kojeg roka moramo diplomirati da nemoramo plaćati tih 300 kn upisnine? do 30.9. ili? i koji je u biti rok za upise...
Pa ja bih rekla do isteka roka za upis, dakle 30. 09.
 

anamarijam

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jeli neko imao slučaj da nije diplomirao u apsolventskoj godini i dali sada opet plaćam samo 300 kuna upisnine, jer sam išla u pisat preko studomata i zaračunao mi je punu školarinu od 7200 kn?????
 

ivera

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Imam isti slučaj, samo što ja ne mogu ući u studomat! ne znam što se događa...
 

Dolla

Miss Gates
Nema logike da plaćamo išta više od 300 kn upisnine, jer se diplomski plaća samo prvi put kad se upisuje... Najbolje otići na ručni upis u referadu da je sigurno da je upis u redu :)
 

MARYYNNA

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Obranila jučer diplomski rad kod profesorice Manojlović! Preporučujem ju za mentorica, draga, susretljiva i jakooo brzo odgovara na mail, malo je zahtjevnija ali na sve te uputi (potrebne knjige)....Sretno svima na ovom faksu! Moje zadnje poglavlje na ovom faksu je zatvoreno :)
 

garavuša

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Obranila jučer diplomski rad kod profesorice Manojlović! Preporučujem ju za mentorica, draga, susretljiva i jakooo brzo odgovara na mail, malo je zahtjevnija ali na sve te uputi (potrebne knjige)....Sretno svima na ovom faksu! Moje zadnje poglavlje na ovom faksu je zatvoreno :)
Bravo, čestitam! Sretno dalje u novim radnim pobjedama i da naučeno znanje što više primijeniš u praksi. :D:D:):)
 
Posljednje uređivanje:

5ra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li mi koji moramo platiti samo upisninu moramo doci na rucni upis ili bilo koji dan?
[DOUBLEPOST=1506709449,1506709401][/DOUBLEPOST]Da li mi koji moramo platiti samo upisninu moramo doci na rucni upis ili bilo koji dan?
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam shvatila da moramo doći sutra jer nemamo dovoljno ECTS-a za upis preko studomata, iako sam ja izvršila upis i nije mi sustav ništa javio da nije moguće jer nemam dovoljno bodova!
 

5ra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zvala sam ja referadu. Ako ste obavili upis preko studomata onda mozete doci bilo koji dan do 13.10.
[DOUBLEPOST=1506951060,1506951006][/DOUBLEPOST]Zvala sam ja referadu. Ako ste obavili upis preko studomata onda mozete doci bilo koji dan do 13.10.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks