AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Završni na specijalističkom

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala kolegice Marinchy
[DOUBLEPOST=1475331392,1475331328][/DOUBLEPOST]Jučer sam imala obranu završnog rada kod profesora Potočnjaka, pa sada ima jedno slobodno mjesto ako netko još traži mentora. Bilo je dosta obrana pa pretpostavljam da sad ima mjesta i kod profesorice Vukorepa. Sretno svima dalje!
 

Domagoj

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala kolegice Marinchy
[DOUBLEPOST=1475331392,1475331328][/DOUBLEPOST]Jučer sam imala obranu završnog rada kod profesora Potočnjaka, pa sada ima jedno slobodno mjesto ako netko još traži mentora. Bilo je dosta obrana pa pretpostavljam da sad ima mjesta i kod profesorice Vukorepa. Sretno svima dalje!
Kakav je prof Potočnjak u vezi diplomskog?
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kakav je prof Potočnjak u vezi diplomskog?
Bio je sasvim ok, kada sam napisala prvu verziju poslala sam na pregled, vratio mi je rad s napomenom o potrebnim ispravcima i uputama što bih još trebala napisati. Kada sam poslala drugu verziju na pregled odmah mi je zakazao obranu. Na samoj obrani su bili prof. Potočnjak, Vukorepa i Pičuljan, postavili su par pitanja, ništa strašno i gotovo. Bilo je ugodno i opušteno.
 

anastasia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolegice i kolege u referadi su mi rekli da podijelim s vama sljedeće: postoji pravilo prema kojem moramo imati napisan jedan seminar, na to se pravilo nitko ne poziva, ali bi mogao pa bi nam to moglo stvarati probleme i odgoditi diplomski, tako da morate voditi računa o tome. Osim toga, svi koji ste pisali seminar u indeksu morate imati notifkaciju da ste ga predali i potpis profesora. To je upozorenje g. Koščaka.
 

RinaKne

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel zna netko kakvi su kao mentori profesori sa Preksrajnog? :)
Konkretno profesorica Marta Dragicevic-Prtenjaca? :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolegice i kolege u referadi su mi rekli da podijelim s vama sljedeće: postoji pravilo prema kojem moramo imati napisan jedan seminar, na to se pravilo nitko ne poziva, ali bi mogao pa bi nam to moglo stvarati probleme i odgoditi diplomski, tako da morate voditi računa o tome. Osim toga, svi koji ste pisali seminar u indeksu morate imati notifkaciju da ste ga predali i potpis profesora. To je upozorenje g. Koščaka.
nekužim, šta znači to pravilo? u kojem smislu da se pozovemo na to?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

anastasia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Za nas je važno da napišemo jedan seminar i da nam profesori osim ocjene notificiraju da smo predali rad. U referadi to provjeravaju i ukoliko nemamo tu notifikaciju moramo tražiti od profesora da u indeksu napišu da smo predali rad. Problem se može pojaviti kod onih studenata koji su npr. odabrali seminare na kojima su seminarske obveze ispunili na način da su položili seminarske kolokvije, što znači da nemaju jedan pisani seminarski rad.
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kakav je prof Koprić kao mentor?
Kod njega sam imala obranu diplomskog 2009. godine i bio je korektan. Nakon što sam napisala diplomski poslala sam mu mail i brzo je odgovorio s napomenama što treba doraditi te mi je zakazao obranu za isti dan kad sam imala polaganje državnog stručnog ispita. Nazvala sam ga i objasnila mu pa mi je odobrio da dođem tjedan dana kasnije, tako da je bio sasvim korektan i u vezi toga i na obrani sam izložila ukratno temu, postavio mi je par potpitanja i to je bilo to. Svidjelo mi se to što kod nega nije bio problem slanja diplomskog putem maila na pregled, dok je tada kod drugih profesora to bilo problematično. Ne znam kakav je sada, tj. da li je promijenio pristup, jer ipak je to bilo 2009. godine.
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Znate li kako je izgledala promocija? Da li je to sada malo bolje organizirano?
[DOUBLEPOST=1484514103,1484474328][/DOUBLEPOST]Znate li kako je izgledala promocija? Da li je to sada malo bolje organizirano?
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kaj će bit promocija? Meni nije stigla nikakva obavijest. Ak će opet biti u dvorani 4 tuga i jad, ne mislim ići.
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kad je promocija??
Baš sam prije minutu poslao referadi mejl da ako se tako nešto kao dodjela diploma ne održava više da bi preuzeo diplomu na faksu.
Diplomirao sam prije pol godine, i dalje mi nije stigla nikakva pozivnica ili obavijest o dodjeli.
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Čekaš pol godine već :O!
Pa nisu normalni, nek nam daju da sami podignemo onda.
Kolega koji je u 9mj diplomirao kaže da su mu rekli kad skupe dovoljno ljudi da će se održat promocija.
Javi kaj su ti odgovorili na mail :)
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo jutros mi je odgovoreno iz referade (zaista pohvala, u najkraćem roku :)), da se svečane dodjele održavaju i da ću o terminu iduće biti pravovremeno informiran.
Tako da izgleda da se i dalje čeka..
Počeo sam se pitati kaj je s tim kad mi je kolegica s posla (inače pravnica) rekla da oni sa pravnog studija imaju dodjele svakih 1-2 mjeseca i da je ona diplomirala krajem rujna i već ubrzo nakon toga imala dodjelu.
Kod nas ima i onih koji čekaju dulje od mene, ali dobro, bitno je da se promocije održavaju i dalje i da mi ne stoji diploma na faksu bezveze.
 

vlatkap

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolegica koja je zavrsila u prvoj generaciji je imala tek prije mjesec dana ali nije isla jer je, kako kaze, organizacija bila jadna da jadnije nije moglo... zato sam pitala dal tko zna vise o tome.
Cula sam da ce se odrzati i jedna u veljaci, a kolegica koja mi je rekla tu informaciju kaze da su joj rekli da ona nije na tom popisu iako je diplomirala do kraja rujna... valjda slazu vise grupa pa ovisi gdje tko upadne...
 

Miracle_worker

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
a što očekujete kao sjajnu organizaciju, baš me zanima? Fanfare??

U Ri dosta diplomanata se nije ni pojavilo, što ja prosto ne razmem...o_O
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Navodno se napustilo organiziranje promocija u Lisinskom na pravnom studiju, pa pretpostavljam onda i nama(to je bila praksa nekoliko godina).
Ja sam dodjelu diploma za preddiplomski imao u onoj hali na katu u Gundulićevoj i sasvim sam zadovoljan bio, ako tak bude opet-može.
Samo da bude u skoro vrijeme.
Mala dvorana Lisinskog ionako nije nešto ekstravagantno.
 

jelenko.wt

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Joj meni je ta dvorana gore na katu G10 prekoma, svi nagurani ko srdelice, gužva, onaj zbor nekaj otpjeva, čujemo neki proser kak smo mi budućnost javne uprave i to je to (tak je barem bilo kad sam zadnji put bila).
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks