AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvođenje treće godine studija

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
diplomiraš po onom programu po kojem si upisao, barem je tako bilo uvijek...
I stvarno ne razumijem da uvijek kada se neki problem riješi vi nađete drugi... Ljudi moji, nakon 7 godina dočekali smo i taj dan da se objavi kada 3. god kreće pa dajte uživajte u trenutku i budite sretni da je uopće tako.. Samo bi još i još i još i nikad vam dosta a na koji način cemo upisivati i dali cemo redovno ili izvanredno mislim da stvarno nije bitno nakon toliko godina čekanja

ne mogu shvatiti da ste do sada plakali tu na forumu o toj trecoj godini i samo da se uvede, samo da se uvede... sad kad je napokon uvedena, e sad bi još samo da je nešto još... pa da vam se omogući redovno, e onda bi već našli neki novi problem... pa ljudi moji nezasitni
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pa nije nitko nesretan zbog uvođenja 3 godine niti je nezasitan..logicno je da smo svi uzbuđeni i svi jedva cekamo da se vec jednom objavi sve sto nas zanima..da ljudi znaju jel trebaju diplomirati,ne trebaju i sta kako.. tako da bi najbolje bilo ljudi moji dragi da vise nitko nista ne komentira dok god ne sazna neku konkretnu cinjenicu o trecoj godini.. do tada smo svi u iscekivanju :)
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ma ne zaslužujete ništa, neki od vas koji su najglasniji čekaju koliko?? punih godinu dana jel tako, onda ste i upisali?! a mi koji čekamo već 7 godina, čekamo informacije i ne žalimo se na ništa jer znamo koliko smo ovo čekali i mislili svaki dan na to... i da budu neznam kakvi uvjeti ipak smo sretni jer je napokon završila neizvjesnost...
ma da vam bar kažu da se može redovno, jedva bi čekala da vidim koji problem cete onda naći i šta vam neće pasati... najvjerojatnije profesorili ili bi neki od vas sigurno ukinuli neki kolegij ili tako nešto
 

monique91

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pa nisu svi završili studij, meni je ostao jedan ispit i završni! i nije mi svejedno da li sam redovan ili izvanredan student! pogotovo jer ne živim u zg i trebaju mi prava..
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pa nisu svi završili studij, meni je ostao jedan ispit i završni! i nije mi svejedno da li sam redovan ili izvanredan student! pogotovo jer ne živim u zg i trebaju mi prava..
ni ja nisam iz zg i mogla sam odugovlačiti studiranje... ali kolko mi je poznato uvijek i svagdje je bilo da završavaš studij po onim uvjetima po kojima si upisao pa ne razumijem zašto toliko polemika oko toga i nagađanje šta će biti ako će biti... ja samo kažem da smo napokon dobili što smo htjeli i sad čekajte da vidimo kako i šta dalje... sretni smo uopće da je treća godina pred vratima, a ne da još možemo i birati nešto što si zamislimo
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pa 3. godina starta od ove godine, tako je bilo objavljeno prije 2 mj. Pa me zanima na koji način upisujemo tu treću godinu mi koji smo već završili dvije godine Poreznog studija.
 

ivana99

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Studentima koji su završili stručni porezni studij, u trajanju od dvije godine, čijim su završetkom stekli 120 ECTS bodova, omogućit će se upis treće godine stručnog studija Porezni studij, čijim će završetkom steći 180 ECTS bodova te stručni naziv prvostupnik / prvostupnica (baccalaureus / baccalaurea) porezne struke.
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Studentima koji su završili stručni porezni studij, u trajanju od dvije godine, čijim su završetkom stekli 120 ECTS bodova, omogućit će se upis treće godine stručnog studija Porezni studij, čijim će završetkom steći 180 ECTS bodova te stručni naziv prvostupnik / prvostupnica (baccalaureus / baccalaurea) porezne struke.
ok, a sad mi recite nešto što neznam... jel itko razumije moje pitanje??
jel netko zna ili se može raspitati kada i na koji način mi upisujemo tu 3. godinu???
Ako su sada objavljeni upisi za brucoše, valjda nešto znaju kada će biti za nas:confused:
 

bella kiss

pravnik?
Jeste da sam ja davno diplomirao, ali što je tu neshvatljivo?
Kad položiš sve ispite s jedne godine, upisuješ slijedeću.
Odeš u referadu s indexom, ispuniš neki papir i upisan si.
Telefoniraš u školu i kažu ti.
Ivana 99. čemu ova birokratska uputa, neki bodovi i latinski nazivi za nešto što je ustvari ovo što sam rekao?!
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bella kiss, ajde se ne miješaj u nešto ako ne razumiješ o čemu se radi, jer kao što kažeš davno je to bilo...

dakle, diplomirala sam prije 3 god., do prije 2 mj nije postojala 3. god za Porezni studij i jasno je da brucoši upisuju normalno prvu godinu kako to već ide, jasno je i to da oni koji ove godine završe drugu godinu normalno dalje upisuju treću, ALI PITANJE JE KADA I KAKO TU TREĆU GODINU UPISUJU ONI KOJI SU DIPLOMIRALI NA POREZNOM STUDIJU PRIJE GODINU, DVIJE, TRI... dali samo donesemo potvrdu o završenom Poreznom studiju i automatski nastavljamo dalje tamo gdje smo stali ili...

ma nije ni bitno, zaboravi... saznat ću već!
 

Clarence

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prosli petak sam zvala referadu u vezi toga; odnosno sta s nama koji smo vec diplomirali. Rekli su da jos nemaju informacija o tome i da ce objaviti na stranici Pravnog cim oni saznaju te da provjeravamo barem jednom tjedno jer bi se uskoro sve trebalo znati. A sad, sta njima znaci uskoro...:hm:
 

bella kiss

pravnik?
Ispričavam se Nancy, stvarno nisam znao.
Nije problem u tome što studenti ne znaju, već što su nam reforme u obrazovanju takve da lutaju i gube se.
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
znaci li to da oni koji su rijesili sve ispite iz druge godine a nisu jos diplomirali upisuju REDOVNU trecu godinu ? ili moraju prvo diplomirat?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks