AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvođenje treće godine studija

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

ivanna_19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Što se događa ako ne diplomiramo do 30. 9.? A ne želimo upisivati treću godinu? Možda je netko u istoj situaciji?
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
to moras otici pitati u referadu..iako moja kolegica ima taj problem i ona je rekla da mora upisati trecu godinu iako nije htjela.
 

Kleopatra7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Što se događa ako ne diplomiramo do 30. 9.? A ne želimo upisivati treću godinu? Možda je netko u istoj situaciji?
Ako ne diplomiramo do 30.09. moramo upisati 3.godinu, jer nemamo mogućnost diplomirati nakon toga roka,bez upisivanja 3.god.. Nažalost,nemamo drugih opcija, što je blesavo, jer ako smo upisali studij po dvogodišnjem programu zašto ga ne bismo smjeli takvog i završiti, a ne da smo prisiljeni uplatiti 7 500 kn koje treba skupiti u kratkom roku,jer do prije kojih mjesec-dva nismo znali da će za nas biti obavezna 3.god.,odnosno da nećemo imati izbora??
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel netko mozda pitao da li ce se skolarina moci uplatiti u vise rata ili sve odjednom?
 

jeeci

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ako placas puni iznos od 7200.kn moguce je placanje u dvije rate...mene zanima zasto nam kao apsolventima cijena boda nije niza nego onim koji upisuju parcijalu...
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel' ima tko kakvih saznanja sada, nakon što je prošao rok za prijavu za upis treće godine... Kada će biti upisi, da li se upisujemo svi prijavljeni?
"U slučaju da se za upis javi više od 80 studenata, 23. rujna 2013. utvrdit će se i objaviti lista redoslijeda na temelju ostvarenog prosjeka ocjena na dvogodišnjem stručnom poreznom studiju"

A ako nas se nije prijavilo više od 80,... svejedno bi trebali objaviti obavijest o upisima (na stranicama Pravnog). Je li tako?
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako netko zna i neki drugi broj na koji mogu nazvati vezano uz naš fax, osim 4890 215, molim da ga napiše jer ću prije dobiti na lotu nego što će mi se danas netko javiti na taj broj.:gaah:

Tnx!
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej!
Jeste odlučili koje će te izborne predmete odabrati prilikom upisa i koji su vam bili kriteriji za odabir?
BTW- ako nisam dobro gledala, da li je možda objavljeno kada nam počinje studij i možda kakav raspored predavanja za redovne studente 3. godine?

Tnx :)
 

maricaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
došla je danas obavijest za početak predavanja ali ne i raspored,predavanja za redovite studente 3 godine počinje 14.10. :)
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne, meni je Sanja odgovorila da su za izvanredne predavanja samo jedan tjedan u 11. mj i jedan tjedan u 12. mj

Kad pogledaš tablicu koja se nalazi na linku koji je kolega stavio, onda tako i ispada, jedan tjedan u 11. mjesecu (5.11. ,6.11. i 7. 11.)
i 1 tjedan u 12.mjesecu (17.12., 18.12. i 19.12.).

Hvala Vam na obavijesti, ja to uopće nisam vidjela :grin:
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel postoje negdje skripte za predmete s 3. godine??
Ima dosta literature, a iz svake knjige po 20-30 stranica, dal to možemo negdje kopirati?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks