AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvođenje treće godine studija

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pa mislim da bi vi koji još završavate 2. god mogli doć do nekih informacija i raspitati se pa podijeliti to sa nama, pošto ste češće na faksu od nas koji nismo bili od promocije :/
 

brooke

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nisam iz zg pa idem samo nekad zbog diplomskog..bas cu u srijedu otići kod prof. tereze pa cu pitat jel sta ona mozda zna...
 

ninalu27

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Poštovana kolegice,

upravo smo dobili dopusnicu MZOS za izvođenje poreznog studija po trogodišnjem programu (180 ECTS). Onima koji su završili dvogodišnji studij bit će omogućen upis treće godine i stjecanje ukupno 180 ECTS. Obavijest o tome očekujem vrlo skoro na web stranici Fakulteta.


Poštovanje,
prof. dr. Hrvoje Arbutina



----- Original Message -----
From: Nikolina Obućina
To: [email protected]
Sent: Wednesday, February 06, 2013 8:58 AM
Subject: POREZNI STUDIJ



Poštovani prof. Arbutina,

Na moju veliku žalost, završila sam dvogodišnji porezni studij i interesira me imate li u vidu osnovati treću godinu studija kako bi on zaista počeo imati svrhu ili da se prestanem nadati?


Unaprijed zahvaljujem na iskrenom odgovoru.



Nikolina Obućina
 

ameba

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nda, ovo piše i na oglasnoj ploči. ali mi koji smo diplomirali prije 5 godina i dalje nemamo konkretnu informaciju, a to bi bilo dobro znati zbog financija, da se stignemo pripremiti. ja isto nisam iz zg, ali tijekom sljedeca dva tjedna cu malo dolaziti u zg pa cu otici u referadu i raspitati se pa javim ako sto korisno saznam.
 

ameba

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel netko saznao nešto novo vezano za treću godinu?
pardon, imala sam obaveza pa nisam stigla odg. Bila sam u referadi 12.06.i receno mi je da se cijene nece bitno razlikovati od ostalih studija, a na upit o tocnim uvjetima i cijeni za nas koji smo davno diplomirali dobila sam odgovor da ce sve biti na oglasnoj ploci svaki cas i da mozemo doci pitati il nazvati. Tolko od mene.
 

maja2107

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pardon, imala sam obaveza pa nisam stigla odg. Bila sam u referadi 12.06.i receno mi je da se cijene nece bitno razlikovati od ostalih studija, a na upit o tocnim uvjetima i cijeni za nas koji smo davno diplomirali dobila sam odgovor da ce sve biti na oglasnoj ploci svaki cas i da mozemo doci pitati il nazvati. Tolko od mene.
Nadam se da će krenut sad od jeseni:hm:
 

maja2107

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ne znam zašto su limitirali na samo 80 studenata?? koliko je već godina i studenata prošlo od prve generacije
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
80 studenata, ali u statusu izvanrednih... to znači da nas koji smo već završili primaju samo 80... e sad jel ima netko informaciju koliko nas je do sada diplomiralo??

za te novce se upiše na nekom privatnom još jedna god razlike

btw. ajde da čujem kakav je vaš prosjek??
 

maja2107

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
80 studenata, ali u statusu izvanrednih... to znači da nas koji smo već završili primaju samo 80... e sad jel ima netko informaciju koliko nas je do sada diplomiralo??

za te novce se upiše na nekom privatnom još jedna god razlike

btw. ajde da čujem kakav je vaš prosjek??
I mene zanima koliko ih je već diplomiralo. mislim da nije u redu šta su limitirali broj na 80, trebalo je svim diplomiranim studentima omogućiti upis jer ionako dvogodišnji studij ništa ne znači. skoro svi poslodavci traže trogodišnji.
moj prosjek je nekih 3,6
 

N A N S Y

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
I mene zanima koliko ih je već diplomiralo. mislim da nije u redu šta su limitirali broj na 80, trebalo je svim diplomiranim studentima omogućiti upis jer ionako dvogodišnji studij ništa ne znači. skoro svi poslodavci traže trogodišnji.
moj prosjek je nekih 3,6
i jel ces upisati 3.?
 

ch_smile

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Oglasna ploča - raspored predavanja, datumi prijava i polaganja ispita



Evo predmeta:

III. godina studija – V. semestar

Prof. dr. sc. Jure Šimović: Proračunsko financiranje
Dr. sc. Sonja Cindori: Sustav sprječavanja pranja novca
Prof. dr. sc. Nikola Mijatović: Imovinski porezi
Prof. dr. sc. Jure Šimović: Doprinosi i izvanproračunski fondovi
Prof. dr. sc. Hrvoje Arbutina: Financiranje korporacija i upravljanje porezima

Ukupno ECTS 30

III. godina studija – VI. semestar

Prof. dr. sc. Hrvoje Arbutina: Europsko porezno pravo
Prof. dr. sc. Ivan Koprić: Organizacija porezne službe
Izrada diplomskog rada

Ukupno ECTS 30

;)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks