AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Uvođenje treće godine studija

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Vesna Vesnić

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ako ne diplomiramo do 30.09. moramo upisati 3.godinu, jer nemamo mogućnost diplomirati nakon toga roka,bez upisivanja 3.god.. Nažalost,nemamo drugih opcija, što je blesavo, jer ako smo upisali studij po dvogodišnjem programu zašto ga ne bismo smjeli takvog i završiti, a ne da smo prisiljeni uplatiti 7 500 kn koje treba skupiti u kratkom roku,jer do prije kojih mjesec-dva nismo znali da će za nas biti obavezna 3.god.,odnosno da nećemo imati izbora??
drage kolege sa studija za javne financije, vidim da su vas izvozali kao i nas na studiju javne uprave...
da vam samo tako nametnu upis 3.godine uz toliku lovu, bez ikakvog međuprijelaznog razdoblja, a upisali ste 2-godišnji studij, vjerojatno ste takvog željeli i završiti...
to je izgleda moguće samo na našem Studijskom centru
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozz!


Zanima me kako ste vi nabavili potrebnu literaturu?

Nisam više redovan student, a nisam ni iz ZG-a pa me brine kako ću nabaviti potrebno. :(
Voljela bih to nabaviti sada sljedeći tjedan kada mi izvanredni studenti budemo imali predavanja pa molim nekoga za pomoć!
Ona kopiraona što je blizu pravnoga faxa, da li ona ima te knjige, a mi im samo damo popis literature i koje stranice su nam potrebne i oni nam to riješe. Da li je to moguće tako ili klako?

MOLIM ZA POMOĆ!


Puno hvala (btw- kada dobivamo index- uzeli su nam ga na dan upisa pa me zanima i kada ga uzimamo natrag.) :hm:
 

ch_smile

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozz!


Zanima me kako ste vi nabavili potrebnu literaturu?

Nisam više redovan student, a nisam ni iz ZG-a pa me brine kako ću nabaviti potrebno. :(
Voljela bih to nabaviti sada sljedeći tjedan kada mi izvanredni studenti budemo imali predavanja pa molim nekoga za pomoć!
Ona kopiraona što je blizu pravnoga faxa, da li ona ima te knjige, a mi im samo damo popis literature i koje stranice su nam potrebne i oni nam to riješe. Da li je to moguće tako ili klako?

MOLIM ZA POMOĆ!


Puno hvala (btw- kada dobivamo index- uzeli su nam ga na dan upisa pa me zanima i kada ga uzimamo natrag.) :hm:

hej, jučer je kolega na grupu poreznog studija na fejsu, napisao ovo:
!!VAŽNO!! OBAVIJEST ZA STUDENTE TREĆE GODINE POREZNOG STUDIJA!
Poštovani kolege,

želim Vas obavijestiti vezano za predmet KORPORATIVNE FINANCIJE I UPRAVLJANJE POREZIMA - svi možete iskopirati knjigu -> Brealey, R. A., Myers, S. C., Marcus, A. J., Osnove korporativnih financija, Mate, Zagreb, 2007.<- u kopiraonici COPY ZOMA -u blizini Pravnog fakulteta - adresa je : Prilaz Gjure Deželića 6 radno vrijeme je od 8-20, pa Vam preporučam svima da do predavanja koje je u četvrtak nabavite materijale. Cijena je 20 kuna.
Stranice su 4-65;72-106; 169-170;202-203;213-231. Ako sam nešto propustio glede broja stranica ili literature molim da me korigirate, pa ću to rado ispraviti.

Također, dr. Bogovac će nam kao ispitnu literaturu dati još i dijelove svog doktorata, pa ćete to dobiti naknadno, nadam se čim prije...

Podsjećam Vas i da si isprintate prezentacije za predavanje...

Sp,

Antonio

tako da bi trebalo otići u deželićevu kopirat to
za druge ne znam, to i ja pokušavam saznat, brijem da ću sljedeći tjedan otić do naše kopiraone pa pitat i nabavit sve kaj imaju, valjda bi trebali imat, kopiraju oni sve kak ti njima veliš od koje do koje stranice ;)

a za indekse, imaš obavijest na stranici prava, od ovog ponedjeljka se mogu podić, tako da ću to sljedeći tjedan kad nam počnu predavanja...budem se još raspitala pa javim:)
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Puno hvala ch_smile! :wub:
Nadam se da ćemo riješit problem literature sljedeći tjedan. :shock:

hehe, znam da sam među rijetkima, ali nemam FB profil tako da se nadam da će se ipak najvažnije stvari i dalje pisati na ovom forumu! :)
 

ch_smile

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Puno hvala ch_smile! :wub:
Nadam se da ćemo riješit problem literature sljedeći tjedan. :shock:

hehe, znam da sam među rijetkima, ali nemam FB profil tako da se nadam da će se ipak najvažnije stvari i dalje pisati na ovom forumu! :)
nadam se i ja, vjerujem da si vidjela literaturu kod cindori :)
hehehe, sori, ne razmišljam da možda netko nema fejs :razz:
 

*AK*

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
nadam se i ja, vjerujem da si vidjela literaturu kod cindori :)
hehehe, sori, ne razmišljam da možda netko nema fejs :razz:
Što se tiče te litarature znam samo da je knjiga, a koliko ima stranica to ne znam :shock: (hehe nemoj me plašiti :wub:)

Da, da, nemam fejs, ali eto, ako bude šta važno, nadam se da su ovdje glavne informacije.
:)
 

ch_smile

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Što se tiče te litarature znam samo da je knjiga, a koliko ima stranica to ne znam :shock: (hehe nemoj me plašiti :wub:)

Da, da, nemam fejs, ali eto, ako bude šta važno, nadam se da su ovdje glavne informacije.
:)
Literatura:
Cindori, S., Sustav sprječavanja pranja novca, Pravni fakultet u Zagrebu, Zagreb,
Zakon o sprječavanju pranja novca i financiranju terorizma (NN 87/08, 25/12)
Gradivo prvog kolokvija: 1-134 str., gradivo drugog kolokvija: 134-195 str.

nema puno stranica :grin:
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks