AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravljanje decentralizacijom

lea12

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Usmeni kod profesorice Lopižić. Što reći, pita apsolutno sve. Svakako treba proći sve članke. Bas reseta, usmeni traje 20ak min i vise, precudni kriteriji ocjenjivanja, mislis da dobro znas i na kraju ostanes sokiran. I ne znam dal je nekom dala vecu ocjenu od 3. Tako da drzite se Đulabića i ako se slucajno desi kao i ovaj rok da umjesto Đulabića ispituje Lopižić, nemojte izlazit ako niste prosli sve clanke.
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ajme baš se čini teško kod profesorice. Ja izlazim slijedeći rok. Jel mislite da bude profesor sljedeći rok?
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nemam skriptu, pogledaj ako ima tu što na forumu. Učim po literaturi sa weba. Sve je dostupno na internetu. Trebala bi sljedeći tjedan imati ispit, čekam da dođe obavijest kod koga je i kada. Mada učila sam samo 10ak dana po najčešćim pitanjima pa kako bude
 

enej

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ma znam i ja sam sve skinula al toga je hrpa...uopće ne znam kaj je bitno i ja imam dr. tjedan
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ma istina ima hrpa toga, eto bitnije je: prioriteti i mjere za reformu reg. Sam, to je od Đulabića, pa onda općenito o decentralizaciji: vrste, karakteristike, ciljevi, kakva je u Rh,pa se tu vežu promjene Ustava i zlprs. Mjesna samouprava, tradicije (germanska, engleska i francuska) i sad dok se dobije mail kod koga ste po njegovim pitanjima tu sa foruma.
 

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pa nevjerojatno, pa skoro svatko pošalje odmah nakon roka odjave. Onda valjda nebude u pon ispit. Valjda će poslati
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks