AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Upravljanje decentralizacijom

5ra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Dns pitanja:zaduzivanje.i francuska tradicija. Ugl vrte se njegova pitanna:uloge.neporezni rpihodi.zakljucak ivanisevica,temelji,karakteristike novog pristupa.pitanja koja se javljaju kod ubrane decentralizacije(to su ujedno i elementi)...
[DOUBLEPOST=1491296265,1491296213][/DOUBLEPOST]Dns pitanja:zaduzivanje.i francuska tradicija. Ugl vrte se njegova pitanna:uloge.neporezni rpihodi.zakljucak ivanisevica,temelji,karakteristike novog pristupa.pitanja koja se javljaju kod ubrane decentralizacije(to su ujedno i elementi)...
 

mare1205

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moja pitanja danas ekonomska uloga lokalne samouorave i britanska tradicija. Petica je u indeksu, ujedno i zadnji ispit :)
 

vesna.h.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ide li tko na ispit u utorak?
[DOUBLEPOST=1496503937,1496503885][/DOUBLEPOST]Ide li tko na ispit u utorak?
 

ivera

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bilo nas je par na ispitu kod profesora Đulabića. Pitanja se ponavljaju! Sretno svima na ostalim rokovima!
 

garavuša

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li tko odgovore na sljedeca pitanja:
1. Koji su elementi dobrog upravljanja u velikim gradovima? (netko je kao pitanje napisao na forumu, mozda je i pogresno napisano, ili se vjerojatno misli koja se pitanja javljaju)
2. Koja ogranicenja i problemi se javljaju prilikom zaduzivanja jls? Zahvaljujem.
 
Posljednje uređivanje:

freya

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jučer vrlo brz i ugodan ispit kod prof. Đulabića, sa standardnim pitanjima.
 

SUNČICA5626

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitanja

rok 5.9.2017. prof Đulabić

uloge lok.jedinica, razlika između decentralizacije i dekoncentracije, prioriteti županija, njemačka tradicija (jednostruki i dvostruki kolosijek)
pitanja standardna
ispit kratko traje
 

zoks3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
rok 5.9.2017. britanska tradicija i mjesna samouprava, ugodan ispit
 

Anja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas kod Đulabića standardna pitanja:
- uloge lokalnih jedinica (nabrojati i objasniti)
- prioriteti razvoja županija (samo nabrojati, nije postavljao potpitanja)
- svrhe urbane decentralizacije
- britanska tradicija
 

lock

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna tko gdje nabaviti okvire od koprića i djelokrug lok i reg samouprave, dali ima to uopće gdje za skinuti na netu?
 

anđa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ide li danas ko na ispit? Molim stavite pitanja koja su bila, vidim da je na ovom roku ispitivač prof. Lopizic, koja inače ne ispituje. Hvala.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks