AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sudska kontrola uprave

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ekipa bok,
koliko smijemo imati nedolazaka na predavanje za izlazak na 1. kolokvij?
Izvanredna sam i ne stižem biti online u 9 ujutro kad su predavanja, pa bih sad probala nadoknaditi dolaske ako se ikako može.
 

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ekipa bok,
koliko smijemo imati nedolazaka na predavanje za izlazak na 1. kolokvij?
Izvanredna sam i ne stižem biti online u 9 ujutro kad su predavanja, pa bih sad probala nadoknaditi dolaske ako se ikako može.
Tri puta smiješ izostati.
 

marija93

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
pozdrav, pišem završni i treba mi Preporuka /Recommendation Rec (2004)2 Vijeća ministara Europskog vijeća o sudskom nadzoru akata uprave; pa ako mi netko može poslati?
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege koje su na SEMINARU iz sudske, jeste li za da sutra trazimo Turudica da nam odgodi kolokvij za tjedan dana jos..dakle na 21.1.?
Ne znam za vas, ali u sljedeci tjedan se svasta natiskalo i taj seminarski kolokvij, i regularni kolok.iz sudske kao i sociologija.
Pa ako ste za, mogli bi ga sutra zamoliti?
 

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nemam seminar iz sudske, ali i bez njega imam sljedeća 2 tjedna 3 kolokvija. Razmak između zadnjeg koji je bio iz komparativne i sad iz sudske je niti 3 tjedna, a bili su blagdani i potres. Mislim da bi nam mogli izaći u susret, svakako probajmo.
 

Monika03

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege koje su na SEMINARU iz sudske, jeste li za da sutra trazimo Turudica da nam odgodi kolokvij za tjedan dana jos..dakle na 21.1.?
Ne znam za vas, ali u sljedeci tjedan se svasta natiskalo i taj seminarski kolokvij, i regularni kolok.iz sudske kao i sociologija.
Pa ako ste za, mogli bi ga sutra zamoliti?
Ja sam mislila i da pišemo 21. :eek: Šta točno ulazi u taj seminarski kolokvij?
 

SgtCyberX

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ekipa koja piše kolokvij i za one koji ne znaju. Preko merlina se vidi ukoliko otvarate drugove tabove prilikom predavanja ili ispita. Tako da pripazite na to.
 

TuttiFruti

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ekipa koja piše kolokvij i za one koji ne znaju. Preko merlina se vidi ukoliko otvarate drugove tabove prilikom predavanja ili ispita. Tako da pripazite na to.
Ekipa koja piše kolokvij i za one koji ne znaju. Preko merlina se vidi ukoliko otvarate drugove tabove prilikom predavanja ili ispita. Tako da pripazite na to.
vidi se samo ono sto otvaras u Merlinu
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks