AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sociologija javne uprave

lea12

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Današnji ispit, pitanja:
Weber birokracija, škola ljudskih odnosa, patologija uprave, koji su prigovori birokraciji (disfunkcije), prizmatičko društvo i uprava, merit sistem.

Usmeni: teorija x i y, pitao je i pitanja iz pismenog
 

Mateja123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Na danasnjem roku pismeni isti ko 4.2. Usmeni svakog pitao po jedno pitanje (disfunkcije, problem materijalne motiviranosti, skola ljudskih odnosa).
 

dorcci_

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Rok je bio samo pismeni. Pisao se na merlinu. Bilo je 6 zadataka u kojima si morao zaokružiti točno netočno - svaki je nosio jedan bod. Bila su 4 esejska pitanja koja si pisao u word i onda taj dokument prenio u merlin - svaki je nosio 4 boda. Isti dan su došli rezultati. Mislim da smo svi prošli.
 

leox

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da svi smo prošli ko što je kolegica napisala, 6 pitanja na zaokruživanje i 4 esejska ,bez usmenog . Pitanja na zaokruživanje po 1 bod a esejska po 4 boda, za prolaz min 12 bodova od 22 . Imali smo pola sata s time da nema vraćanja na prethodna pitanja već se otvara jedno po jedno i jednom kad odg nema mijenjanja , osim esejskih pitanja koja se pišu u wordu pa se prenesu na merlin. rezultati bili isti dan
 

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel mi moze netko napisat sta je bilo na tom uvodnom predavanju jer sam ga ocito propustila xD hvala :)
I ja sam ga propustila. Ne kuzim kakva im je to fora bila da danas bude uvodno, ako predavanja pocinju tek od ponedjeljka ali ok.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks