AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sociologija javne uprave

ellison7

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel zna netko odgovore na pitanja:
- problem legitimizacije nadnacionalnih institucija?
- koje su posljedice globalizacije na javnu upravu?
- ekonomski sistem u prizmatičkom društvu?
 

tonka13

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam vec izasla na prvi kolokvij i prosla, drugi kolokvij je u petak a predavanja su u srijedu i cetvrtak pa ne znam mogu li to izostati...
Sta nisu u cetvrtak i petak? Iskreno ne znam ni ja jer sam izvanredni i nisam jos bila na predavanju kad ih nije niti bilo, ako netko zna bilo bi lijepo :)
 

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sta nisu u cetvrtak i petak? Iskreno ne znam ni ja jer sam izvanredni i nisam jos bila na predavanju kad ih nije niti bilo, ako netko zna bilo bi lijepo :)
U pravu si,u cetvrtak i petak su. Prof. Kregar mi je napisao da nisu obvezna za izvanredne studente. Svejedno cu otici sutra vidjeti a u petak mislim da necu stici.
 

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li ko ide na predavanja danas iz sociologije za izvanredne? Piše da su na tmt 3 dvorana 6? A 2.kolokvij se onda pise u Gundulicevoj kao i prvi ili?
 

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pitanja s drugog kolokvija:
1. Načelo more for less
2. Pojam prizmatičnog društva
3. Objasni Sala model
4. Pojam merit sistema
5. Problemi globalizacije u pravnom sistemu (tako nekako)
6. Objasni depolitizaciju kroz njemački sustav uprave
7. Obilježja dobre vlasti

Eto mozda nekom bude od koristi
 

tonka13

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je netko danas cuo sto je profesor rekao onda na koji rok da prijavimo kolokvij? Nesto je spominjao drugi rok ali je rekao 7.2., a nama je 10.2 rok
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li je netko danas cuo sto je profesor rekao onda na koji rok da prijavimo kolokvij? Nesto je spominjao drugi rok ali je rekao 7.2., a nama je 10.2 rok
Prijavis prvi rok ali je ispit tek 7.2. ( tada nam je upis ocjena a onima koji idu na ispit je ispit)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks