AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sociologija javne uprave

Gita21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
I ja sam ga propustila. Ne kuzim kakva im je to fora bila da danas bude uvodno, ako predavanja pocinju tek od ponedjeljka ali ok.
Da, i ja sam ga propustila. Molim nekoga ako može ukratko ispričati kako je bilo i što važno je rečeno.
 

SgtCyberX

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da, i ja sam ga propustila. Molim nekoga ako može ukratko ispričati kako je bilo i što važno je rečeno.
Imali smo predavanje od sat vremena gdje nas je upoznao malo s gradivom i temom. Od tehničkih informacija nije rečeno puno osim da imamo dva kolokvija. Za prvi kolokvij je gradivo do 80.str. Sve informacije o kolokviju i literaturi možeš pronaći u prezentaciji objavljenoj na merlinu pod ovim predmetom. Za dolaznost nije ništa pričao. Predavanja su online svaki petak u 9h.
 

Gita21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Imali smo predavanje od sat vremena gdje nas je upoznao malo s gradivom i temom. Od tehničkih informacija nije rečeno puno osim da imamo dva kolokvija. Za prvi kolokvij je gradivo do 80.str. Sve informacije o kolokviju i literaturi možeš pronaći u prezentaciji objavljenoj na merlinu pod ovim predmetom. Za dolaznost nije ništa pričao. Predavanja su online svaki petak u 9h.
Puno hvala!
 

Gita21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Puno hvala!
Jel mi možete pomoći gdje se u Merlinu nalaze prezentacije i sve ostalo. Trenutno mi se u izborniku Moji kolegiji nalaze dva izborna predmeta i seminar. Ne znam kako pregledati literaturu za npr. sociologiju javne uprave? A kad odaberemo kolegij javlja mi - Ne možete se sami upisati u kolegij. Jel se možda trebam javiti u referadu da mi dodaju predmete? Ako može netko pomoći?
 

SgtCyberX

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel mi možete pomoći gdje se u Merlinu nalaze prezentacije i sve ostalo. Trenutno mi se u izborniku Moji kolegiji nalaze dva izborna predmeta i seminar. Ne znam kako pregledati literaturu za npr. sociologiju javne uprave? A kad odaberemo kolegij javlja mi - Ne možete se sami upisati u kolegij. Jel se možda trebam javiti u referadu da mi dodaju predmete? Ako može netko pomoći?
Pa trebala bi imati obvezne predmete upisane. Javi se referadi. Meni je predmet upisan i kada ga otvorim nalaze se ''teme'' i otvoriš to i tamo ti se nalazi prezentacija. Ukoliko uopće ne vidiš predmet javi se referadi jer ti ga nisu upisali valjda.
 

Gita21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,
učim iz skripte za kolokvij. Ako netko također uči iz skripte, molim vas ako znate koje dijelove treba naučiti za kolokvij?
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nadam se da će nam biti dovoljno :)
Nisam komparativnu pripremila za kolokvij kako spada pa se nadam da ću bar ovo.
Svakako si pogledaj i prezentacije na Merlinu, pojasne gradivo :)
Bit ce to okej, sretno nam! :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks