AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sociologija javne uprave

jelka21

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Neka pitanja 1. kolokvij: Fayol-stabilnost i sigurnost uposlenika, Weber-rad je poziv, prigovori klasičnim teorijama, M.P.Follet - rješavanje konflikta (kompromis), nepotizam, klike, Parkinsonov zakon, Peterovo pravilo.

Ne sjećam se više, možda će netko od kolega nadopisat :)
 

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
koliko je bilo predavanja od kolokvija?
Ne stižem pratiti predavanja, a vidim da je samo jedna objava sa prezentacijama.
I dal se zna termin drugog kolokvija?
Hvala kolege tko god odgovori.
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
koliko je bilo predavanja od kolokvija?
Ne stižem pratiti predavanja, a vidim da je samo jedna objava sa prezentacijama.
I dal se zna termin drugog kolokvija?
Hvala kolege tko god odgovori.
Bila su 2 predavanja, ja bih rekla, međutim sad predaje prof. Ksenija Grubišić, a ona za sada nije još stavila prezentacije na Merlin. Idući kolokvij je 15.01. u 10h.
 

Monika03

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bila su 2 predavanja, ja bih rekla, međutim sad predaje prof. Ksenija Grubišić, a ona za sada nije još stavila prezentacije na Merlin. Idući kolokvij je 15.01. u 10h.
Jel znas mozda u kakvom je obliku kolokvij? I ako polozimo oba kolokvija ima jos kasnije kakav usmeni ili je to to?
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel znas mozda u kakvom je obliku kolokvij? I ako polozimo oba kolokvija ima jos kasnije kakav usmeni ili je to to?
Koliko znam, isto pismeno kao i prvi. Usmeni, nadam se da neće biti, ne znam...
 

Monika03

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Koliko znam, isto pismeno kao i prvi. Usmeni, nadam se da neće biti, ne znam...
Sad bas vidim u onoj prezentaciji Uvodne informacije da ako prodemo oba kolokvija moramo izaci na usmeni na jednom od zimskih rokova. Divno:rolleyes:
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sad bas vidim u onoj prezentaciji Uvodne informacije da ako prodemo oba kolokvija moramo izaci na usmeni na jednom od zimskih rokova. Divno:rolleyes:
Iskreno ne vidim svrhu tog. Ajde da odgovaramo samo 2.dio gradiva ili da je najvisa ocjena koju mozemo uzet 3, pa tko hoce neka odgovara za 4 ili 5, ali polozit oba kolok.da bi OPET morala sve odgovarat mi je koma. Totalno tracenje vremena jer nakon 3mj predavanja nitko se vise ne bude sjecao gradiva prvog kolokvija i opet ucenje sve ispocetka
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Iskreno ne vidim svrhu tog. Ajde da odgovaramo samo 2.dio gradiva ili da je najvisa ocjena koju mozemo uzet 3, pa tko hoce neka odgovara za 4 ili 5, ali polozit oba kolok.da bi OPET morala sve odgovarat mi je koma. Totalno tracenje vremena jer nakon 3mj predavanja nitko se vise ne bude sjecao gradiva prvog kolokvija i opet ucenje sve ispocetka
nama su prošle godine istu stvar rekli i onda na dan drugog kolokvija je pokojni prof. Kregar rekao da će nam završna ocjena biti zbroj bodova iz oba kolokvija, a odgovarali su samo oni koji su htjeli povisiti ocjenu. moguće je da će vam tako reći i ove godine. :/
 

elamica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav,
učim iz skripte za kolokvij. Ako netko također uči iz skripte, molim vas info ako za drugi kolokvij učimo od stranice 18. do kraja?

Učim iz Dadine skripte pa ako ima netko tko zna. Hvala
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav,
učim iz skripte za kolokvij. Ako netko također uči iz skripte, molim vas info ako za drugi kolokvij učimo od stranice 18. do kraja?

Učim iz Dadine skripte pa ako ima netko tko zna. Hvala
Da, do kraja je gradivo
 

SgtCyberX

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav ljudi. Oni koji su pisali seminar iz ovog predmeta, koliko vam isti ima stranica? Meni će biti oko 15. Valjda je to dosta.
 

Tinka04

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, zar nije 2.kolokvij 19.01. ili imam krive informacije? I molim ako netko ima dobru skriptu da mi posalje, hvala.
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, zar nije 2.kolokvij 19.01. ili imam krive informacije? I molim ako netko ima dobru skriptu da mi posalje, hvala.
15.1 je kolokvij. Daj mi mail pa cu ti ja poslati skriptu...makar nije nesto ali je jedina po kojoj svi uce
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks