AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Sociologija javne uprave

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
I mene zanima isto, jesu rekli ista za izvanredne za kolokvij? Na stranici ne pise nista :/
Mislite da se pravo izlaska na kolokvij ne odnosi na izvanredne?! Meni je preko Merlina dosao mail od profesora s obavijesti za kolokvij, također i obavijest od tajnistva preko studomata. Pa ne bi slali da nemamo pravo? Ili?
 

tonka13

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mislite da se pravo izlaska na kolokvij ne odnosi na izvanredne?! Meni je preko Merlina dosao mail od profesora s obavijesti za kolokvij, također i obavijest od tajnistva preko studomata. Pa ne bi slali da nemamo pravo? Ili?
Iskreno, nisam ni gledala Merlin. Sad sam vidjela i ja, onda se nadam da to znaci da mogu i izvanredni :) jer nam je predavanje tek u 1.mjesecu, pa zato nisam bila sigurna
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Iskreno, nisam ni gledala Merlin. Sad sam vidjela i ja, onda se nadam da to znaci da mogu i izvanredni :) jer nam je predavanje tek u 1.mjesecu, pa zato nisam bila sigurna
Koliko znam kolokvij je za redovne studente jer se nama biljezila dolaznost da bi mogli pristupit kolokviju. Provjerite s referadom za svaki slucaj, ja pretpostavljam da su slali svima koji su upisali predmet a ne da su razgranicavali redovni/izvanredni.
 

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Iskreno, nisam ni gledala Merlin. Sad sam vidjela i ja, onda se nadam da to znaci da mogu i izvanredni :) jer nam je predavanje tek u 1.mjesecu, pa zato nisam bila sigurna
I mene je iznenadilo prekjucer kad mi je dosao mail jer sam mislila da nema nista prije 1mj.
Koliko znam kolokvij je za redovne studente jer se nama biljezila dolaznost da bi mogli pristupit kolokviju. Provjerite s referadom za svaki slucaj, ja pretpostavljam da su slali svima koji su upisali predmet a ne da su razgranicavali redovni/izvanredni.
Je li to profesor rekao na predavanjima, je li spominjao ko ima pravo izaci?
 

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li je negdje izašao raspored pisanja za sutrašnji 1.kolokvij jer je rečeno do 04.12. a ja ne mogu nigdje naći na stranicama...
 

ivana123456

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li je negdje izašao raspored pisanja za sutrašnji 1.kolokvij jer je rečeno do 04.12. a ja ne mogu nigdje naći na stranicama...
mislim da neće biti rasporeda, rekla nam je profesorica samo da će kolokvij biti u petak u 9 sati
 

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pitanja s današnjeg kolokvija u mojoj grupi:
- nepotizam
- obilježja birokratske org.prema Weberu
- moć prema Mary Parker Follett
- Parkinsonov zakon
- obilježja post-birokratske organizacije
- objasni temeljne ljudske potrebe, društvene potrebe i samoaktualizaciju -Maslow

Eto mozda nekom pomogne za ubuduce.
 

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Da li itko zna koliko bodova na kolokviju je prolaz? Koliko uopce ima bodova i kako se boduje? Nisam uspila naci nigdi :-/
 

Merienn79

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
30 bodova je ukupno (5 bodova max po svakom pitanju) i 16 za prolaz
Hvala puno na info..rezultata još nema, evo tjedan dana, jeli to inače tako dugo traje ili? Na kolokviju je rekla da će ovaj tjedan rezultati...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks