AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Radno i socijalno pravo

Ana_Marija

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Grgurev
-hijerarhija pravnih izvora
-udruge radnika i općenito o njima
-hrvatski zavod za zapošljavanje
-utvrđivanje reprezentativnosti
-pravo na mirovinu za vrijeme nezaposlenosti
Profesorica je stvarno okej, izvlači s potpitanjima za prolaz, ali ipak moraju se znati odgovoriti sva 3 pitanja s kartica, može se dobiti zamjensko pitanje ako se ne zna jedno s kartice.
 

Caly

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prof. Gotovac (na ranijem roku) je ispitivao uglavnom zakone. Nema pravila oko pitanja kod njega, kako mi se čini. Lista ma mobu literaturu i rendomizira pitanja. Čini mi se da je kod njega izuzetno teško proć, a očekuje da se priča. Ako i kažete sve što znate, počnite ispočetka i povezujte makismalno gradivo, širite priču na sve što ima veze s odgovorom - to je moj dojam....
 

lanalukic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ekipa iz cega ste ucili?
trenutno imam samo skriptu marija 93, koliko sam vidjela to su samo zakoni, ima li neka skripta sa djelom iz knjige?
 

MarijanaPa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ekipa iz cega ste ucili?
trenutno imam samo skriptu marija 93, koliko sam vidjela to su samo zakoni, ima li neka skripta sa djelom iz knjige?
Ja sam dio koji se odnosi na gradivo iz knjige učila iz skripte by rabbit roe ali ja sam RiS položila 2020. pa provjeri svakako da li je i dalje ista literatura aktualna :)
 

mira

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
eee ja sam učila po najnovijoj skripti by marija93 s tim da ti u njoj nema 2 zakona (zakon o reprezentativnosti i zakon o tržištu rada)
zakon o rep.nisam niti učila, a zakon o trž.rada sam skinula njihovu prezentaciju s merlina koja ima 10-tak stranica
dio iz knjige sam učila po skripti by "Rabbit Roe""
prvo sam počela s manjim zakonima dok se ne ufuram i onda malo po malo čitala ...čitala i od prve položila,,već sam gore objavljivala svoje komentare---SRETNO SVIMA
koliko dugo ste ucili, i kod koga polozili
 

mira

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
počela sam polako pripremati ovaj ispit za jesen, pa me zanima ovako ZOR, ZDS, ZAKON O MIROVINSKOM I ZDRAVSTVENOM to fakat se treba znati,DAL IMA NEKA SKRIPTA ZA TA 4 ZAKONA?????,dal je dovoljna skripta umjesto knjige, i što još treba??? toliko materijala ima da sam se izgubila,
koliko vremena vam je trebalo??
dal možda netko ima izvađena sva pitanja s foruma (možda još ako su sortirana po zakonima)
možda tražim previše sory,,može nam olakšati da stavi na forum il da mi se javi .. MOLIM VAS!
SVAKI SAVJET, POMOĆ BI DOBRO DOŠLA,,HVALA VAM
iz cega ste ucili na kraju
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks