AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Radno i socijalno pravo

RPCP

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kolege, po cemu sve uciti ovaj predmet? Imam skriptu by rabbit roe i zakon o mirovinskom i zakon o radu u skripti marija 93, svi savjeti su dobrodošli! Hvala :)
 

Paula2901

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Može pitanja koja su bila sad na roku?

Hvala
MOR, invalidska mirovina, obiteljska mirovina, sve o prijemu u drzavnu sluzbu, radnicko vijeće i sve o tome( dosta detaljno), prestanak državne službe.

To su pitanja koje sam zapamtila od sebe i kolegica.
 

lanalukic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze li mi netko odgovoriti na pitanje razlike kod prekida radnog odnosa kao drzavni sluzbenik i kao gospodarski radnik?
 

Rochelle

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Na Merlinu je za ovaj predmet napisano ovo: "Studenti su dužni prisustvovati na barem 1/2 održanih sati predavanja uživo, kao uvjet za pristup ispitu.". Da li stvarno provjeravaju dolaznost na predavanja prije usmenog buduci ja prenosim predmet sa prosle godine?
 

nioma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ako si ga prenijela, znači da ti je odslušan. A to znači da nisi bila dužna biti na predavanjima.
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel mjesec i pol dovoljno da se spremi ispit? Plasi me da mi to ne bi bilo dovoljno vremena za spremiti ispit kak se spada, s obzirom na to da krecem od nule i na sve promjene koje su se dogodile u literaturi.:confused::confused:
 

mira

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo pocinjem se vec sad polagano spremat za RIS na koji planiram izac u travnju, stoga me zanima kaj bi mi savjetovali da je bolje krenut ucit prvo - dio gradiva iz knjige ili zakone? I mogu li se mozda onaj Zakon o reprezentativnosti i Zakon o tržistu rada samo po pitanjima proc, jer nemam bas volje ih cijele prelazit kad nisu toliko bitni kao ostali zakoni (ZOR, ZOMO, ZOZO i ZDS)? Hvala unaprijed. :)
pozdrav, pliz iz cega si na kraju učila?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks