AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Radno i socijalno pravo

jozefina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze ako netko zna, da li je pravilo tko na ovom sad roku pita početak abecede, da li onda taj isti pita na slijedećem roku sredinu abecede? Šta više ne ispituje Bjelinski?
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze ako netko zna, da li je pravilo tko na ovom sad roku pita početak abecede, da li onda taj isti pita na slijedećem roku sredinu abecede? Šta više ne ispituje Bjelinski?
Bjelinski je na porodiljnom :(
A profesori se rotiraju svaki rok.
Dajte napišite ako je ko na kraju ili početku da znamo rotaciju. U sredini je Vukorepa.
 

Josipa0902

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima, pocetak je onda kod prof. Gotovca, meni je prezime na G i stoji mi da mi je ispit 29.8. u njegovom kabinetu. Jel ima neko friska iskustva s njim? Sretno svima!!
 

jozefina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bjelinski je na porodiljnom :(
A profesori se rotiraju svaki rok.
Dajte napišite ako je ko na kraju ili početku da znamo rotaciju. U sredini je Vukorepa.
Obzirom da je Gotovac ovaj rok na početku abecede znači li da ce slijedeći rok biti za sredinu abecede tj. meni na roku?
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Obzirom da je Gotovac ovaj rok na početku abecede znači li da ce slijedeći rok biti za sredinu abecede tj. meni na roku?
Ha ja ne znam dal se strogo drže toga. Znalo se desiti da ljudi budu i kod nekog drugog. Ja sam na početku mislim da je Gregurev, pa Gotovac, Vukorepa. I onda opet rotacija. Prvi put izlazim pa ne znam kak to funkcionira.
 

RPCP

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja stvarno ne razumijem kako ide to s rotacijom, mislila sam ako mi piše na studomatu kabinet od Vukorepe da sam kod nje. A i toplo se nadam da će mi biti ona jer čujem za nju samo pohvale i da ne cjepidlači pa mi se čini kao najbolji ispitivač!
 

Ana1303

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel možete napisati pitanja sa roka i dojmove? Hvala
koliko sam cula kod gregurev su svi pali, pita arbitraznu odluku, sudska praksa kao izvor prava, pravo na udruzivanje, novcane naknade u redovnom zdravstvenom osiguranju
 

woice2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
koliko sam cula kod gregurev su svi pali, pita arbitraznu odluku, sudska praksa kao izvor prava, pravo na udruzivanje, novcane naknade u redovnom zdravstvenom osiguranju
Jel se to izvlačilo ili iz glave pita i dal je kod nje pisanje koncepta?
 

RPCP

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Vukorepa s današnjeg usmenog : državni izvori,kolektivni ugovor kao izvor prava,uvjeti na strani roditelja za obiteljsku mirovinu,posebno zašticene kategorije,radni odnos drzavnih sluzbenika,sitna podpitanja za otpremninu npr ako se dobije otkaz skrivljenim djelovanjem radnika dobiva li u tom slucaju otpremninu,trojni sastav MORa....sretno svima!
 

jozefina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo da javim dojmove sa ovog roka kod Gotovca. Iako sam pala na ispitu imam riječi pohvale za profesora jer se stvarno trudio da izvuče iz mene. Kod njega je dovoljno reći par točnih rečenica i već ide na novo pitanje. Pitanja su od mene i kolega šta se sjećam: štrajk, kolektivni ugovor, kolektivni višak, radno vijeće, liste lijekova, osnovna mirovina, MOR, diskriminacija, zasnivanje ugovora o radu u gospodarstvu, zaštita podataka, prenošenje ugovora na novog poslodavca. Učila sam ali mi nije sve sjelo kako treba, bude valjda za slijedeći rok.
 

jozefina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo da javim dojmove sa ovog roka kod profesorice Gregurev, bile smo samo kolegica i ja, obje smo prošle, profesorica je bilo super, dala mi je da zamijenim odmah prvu karticu jer nisam znala udrugu radnika ali sam ostalo sve znala ( pitanja su bila sustav mirovinskom osiguranja, prava u mirovinskom osiguranju pa sam nabrajala i objašnjavala starosnu, prijevremenu starosnu itd., razlika mirovinskog staza i staza osiguranja, radničko vijeće sve o tome uz to me pitala da li ono postoji u državnoj službi, dakle ne postoji i mene je još pitala osnivanje MOR-a..sve u svemu izvukla sam jako dobra pitanja. Eto napokon sam položila i taj zadnji ispit na ovom faksu, sad se bacam na završni rad. Sretno svima
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Moze pitanja s ovog roka, koja je rotacija bila? Puno bi znacilo nama koji uskoro krecemo ucit i koji mislimo izac na iducim rokovima na ispit. :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks