AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Projektni menadžment

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Aha! Ok... Sretno nam! :)
[DOUBLEPOST=1499155333,1499149691][/DOUBLEPOST]Kod ovog pitanja od čega se sastoji projekt treba navesti ono: svrha, cilj, isporuka....projektna dokumentacija itd. ili nešto drugo?
Nisam išla na predavanja pa mi je sve malo zbunjujuće... :confused:
Da, odgovor glasi: naziv, svrha, cilj, buđet, aktivnosti, ljudski potencijali...
 

možda ja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok svima!
Da li netko ide na ispit 30.1.2018?
Bila sam na predavanju iz ovog predmeta prošle godine ali nisam mogla izaći na ispit jer nisam još bila položila razliku za specijalistički pa idem sada. Ne mogu nigdje naći njene prezentacije. Da li ih netko ima da mi ih pošalje na [email protected]?
Unaprijed punoooo,puno zahvaljujem!
[DOUBLEPOST=1516179757,1516179711][/DOUBLEPOST]Bok svima!
Da li netko ide na ispit 30.1.2018?
Bila sam na predavanju iz ovog predmeta prošle godine ali nisam mogla izaći na ispit jer nisam još bila položila razliku za specijalistički pa idem sada. Ne mogu nigdje naći njene prezentacije. Da li ih netko ima da mi ih pošalje na [email protected]?
Unaprijed punoooo,puno zahvaljujem!
 

anamarija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
rok 6.6. samo pismeni i upis ocjene u index..
45min smo pisali projekt koji nam je prof dala, svatko je imao svoj i trebalo ga je napraviti onako kako smo radili na predavanju po onih 5 koraka..
neki od primjera od mene i kolega: centar koji je finaciran od strane EU a korisnik je park prirode Kopački rit pa treba prenamijeniti kompleks dvorca u edukacijski centar, projekt e-škole za informatizaciju školskog sustava od 2015.-2022. god. gdje treba jačati kapacitete sustava i osposobiti učenike za tržište rada uz primjenu IKT u 10% škola, stara bolnica koju treba prenamijeniti u wellness centar, projekt izgradnje žičare, izgradnja sveučilišnog centra...
 

adri01

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, može li netko napisati primjer projekta u koracima kako ste radili na predavanjima? Nisam bila u mogucnosti dolaziti na predavanja, hvala puno :)
 

mayya992

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
5 aktivnosti su: 1. projektni sažetak (tu se ukratko navede cilj i svrha projekta, partneri i korisnici projekta i ukupno trajenje i sredstva - koncesija, JPP, državni/lokalni proračun ili EU fondovi bitno je spomenuti njegovu relevantnost tj. da projekt ima "sidro" u nekom strateškom dokumentu pr. u Strategiji Europa 2020. pr. ako je projekt izgradnja podzemne željeznice problem gradskih gužvi i preoperećenosti prometne mreže javnog gradskog prijevoza ističu se u Prometnoj strategiji Grada Zagreba - naziv dokumenta je izmišljen čisto da shvatiš tu relevantnost), 2. WBS - podjela aktivnosti (imaš određene ciljeve projekta koje treba razraditi u aktivnosti) 3. podjela odgovornosti (tko je odgovoran za izvršenje pojedinih aktivnosti) 4. vremenik (koliko vremena je potrebno da se realiziraju određene aktivnosti i koliko ukupno traje projekt, radili smo to pomoću gantograma, imaš u PPT u primjer kako to izgleda) i 5. kritične točke, odnosno što može biti uzrok nerealizacije projekta ili pak njegovog kašnjenja pr. mi smo kod izgradnje podzemne željeznice naveli kao kritičnu točku kašnjenje sa izdavanjem građevinske dozvole i odbijenicu tijela koje provodi studije o ispitivanju kakvoće tla zbog čega projekt nebi mogao biti realiziran).
 
Posljednje uređivanje:

reina2512

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav

zna li tko možda gdje se nalazi ured od profesorice Sanje Tišma - Trg RH 14 ili Ulica Farkaša Vukatinovića 1?
 

Silvia

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ljudi, molim hitno ako netko ima prezentaciju i materijale za učenje, neka mi pošalje na mail [email protected]
Hvalaaa
[DOUBLEPOST=1549452520,1549452441][/DOUBLEPOST]E, i kad je sutra ispit i gdje?
 

Afrodita

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav!

Nisam bila na predavanjima, može li mi netko reći je li ispit samo pismeni ili se uz to mora napraviti i neki projekt ?
 

pravnik5

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav!

Nisam bila na predavanjima, može li mi netko reći je li ispit samo pismeni ili se uz to mora napraviti i neki projekt ?
Samo pismeni, ali ce ispit biti i pisanje projekta i pitanja jos neka uz to. Jos uvijek nismo dobili prezentacije niti ikakvu literaturu.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks