AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Projektni menadžment

pravnik5

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Može mi netko objasnit kako će izgledati ispit za izvanredne studente ako zna? Hvala! :)
Mislim da nema veze jel si redovna ili vanredna, rekla je da ce biti kombinacija pisanja projekta i teorija.. znaci, uciti iz prezentacije :)
 

JBlazek13

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mislim da nema veze jel si redovna ili vanredna, rekla je da ce biti kombinacija pisanja projekta i teorija.. znaci, uciti iz prezentacije :)
ok hvala, kolegica mi je rekla da nije shvatila kako će biti za izvanredne jer su prvo rekli da mi pišemo projekt pa ne pišemo, a ja nisam bila na predavanjima pa sam izgubljena u vremenu i prostoru hahaha hvala ti :)
 

pravnik5

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ok hvala, kolegica mi je rekla da nije shvatila kako će biti za izvanredne jer su prvo rekli da mi pišemo projekt pa ne pišemo, a ja nisam bila na predavanjima pa sam izgubljena u vremenu i prostoru hahaha hvala ti :)
Bile su svakakve teorije, prvo da ce biti samo projekt pa samo teorija i sad na kraju, oboje xD
 

mape5

Super Moderator
na prvom predavnju je rekla da nećemo pisati projekt i da su nam dovoljne prezentacije. Međutim, krenulo je odjednom da ćemo pisati i projekt. Kao redovni su pisali projekt pa onda valjda bi i izvanredni pisali projekt. Ne znam ..mi smo radili projekt na predavanjima ali... nadam se da će ispit biti jednostavan bez dodatnih komplikacija s pisanjem nekog projekta. vidjet ćemo slijedeći tjedan
 

pravnik5

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
na prvom predavnju je rekla da nećemo pisati projekt i da su nam dovoljne prezentacije. Međutim, krenulo je odjednom da ćemo pisati i projekt. Kao redovni su pisali projekt pa onda valjda bi i izvanredni pisali projekt. Ne znam ..mi smo radili projekt na predavanjima ali... nadam se da će ispit biti jednostavan bez dodatnih komplikacija s pisanjem nekog projekta. vidjet ćemo slijedeći tjedan
Moze, javi utiske, ja cu ici na drugi rok :)
 

mape5

Super Moderator
ja sam spremna na sve :)
a ispit je 6.6. dakle, spremam projekt, spremam teoriju, praksa i teorija zajedno....
 

maraya

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jučer pismeni: dala je svakom na papiriću projekt i trebalo je napisati cilj, svrhu,wbs,gantogram, financijski plan i analizu rizika. Danas idemo po ocjene pa cemo vidjet kak je prošlo.
 

mape5

Super Moderator
Projekti na papiriću su ukratko neki projekti iz kojeg treba izvući sve ovo gore. Ima se sloboda pisanja i prepisivanja, osim s mobitelima se igrati, to je bio fakat ono....
izmišljate na temu projekta kojeg dobijete sve
 

pravnik5

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Danas ispit
Svako je pisao koji projekt hoce, nije bilo nista zadano. Znaci cilj, svrha, rok, financiranje, wbs, rizici i gantogram :)
 

Slavica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas ispit bio samo usmeni..
Pitanja:
1. Cime se sve upravlja u projektima?
2. Recite nesto o rizicima..
3. Koji rizik je najcesci kod nasih projekata? - odgovor: promjena politicke vlasti..

Brzo, bez ulazenja u neke detalje..
 

knjiga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas ispit bio samo usmeni..
Pitanja:
1. Cime se sve upravlja u projektima?
2. Recite nesto o rizicima..
3. Koji rizik je najcesci kod nasih projekata? - odgovor: promjena politicke vlasti..

Brzo, bez ulazenja u neke detalje..
To je onda znači prvi put da je bio usmeni? Kako to?
 

reina2512

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo da podijelim dojmove sa ovog ispita od 28.01. (kad je bio prvi rok). Ispit je bio u 15 sati, dobili smo za zadatak napisati projekt i razraditi ga prema svim onim smjernicama iz prezentacije (svrha, cilj, vrijeme, sredstva, rizici). Profesorica je bila na nekom sastanku pa nas je docekala jedna od gospodja koja tamo radi i podijelila nam zadatke. Ostavili smo indekse zajedno sa napisanim projektom i drugi dan dosli pokupiti indekse. Tako da moram priznati jedan od laksih ispita za poloziti. :)
 

knjiga

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo da podijelim dojmove sa ovog ispita od 28.01. (kad je bio prvi rok). Ispit je bio u 15 sati, dobili smo za zadatak napisati projekt i razraditi ga prema svim onim smjernicama iz prezentacije (svrha, cilj, vrijeme, sredstva, rizici). Profesorica je bila na nekom sastanku pa nas je docekala jedna od gospodja koja tamo radi i podijelila nam zadatke. Ostavili smo indekse zajedno sa napisanim projektom i drugi dan dosli pokupiti indekse. Tako da moram priznati jedan od laksih ispita za poloziti. :)
[/QUO

Molim te možeš li mi poslati prezentacije na mail: [email protected]
Unaprijed hvala!
 

jelena.vid

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Što s onim obrascem za projekt kako i dali ispuniti i poslati profesorici ili što??
Ja sam ispunila i poslala, ali nikakve povratne informacije nemam. Isto tako nisam dobila povratnu informaciju na projekt koji smo radili na predavanjima, a završli doma i slali joj mailom.
Ima li netko povratne informacije? Izlazi li tko na ispit sad na proljetnom roku?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks