AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Projektni menadžment

martina_sk

Administrator
Projektni menadžment – prvo predavanje održat će se 11.3. (srijeda) u prostorijama Leksikografskog zavoda Miroslav Krleža, Frankopanska 26, Zagreb.

Drugo predavanje održat će se 12.3. (četvrtak) u dvorani IV./I. kat, Gundulićeva 10.

Ostala predavanja za redovite studente iz spomenutog predmeta održavaju se prema rasporedu u prostorijama Leksikografskog zavoda Miroslav Krleža, Frankopanska 26, Zagreb

OBAVIJEST O POÄŚETKU NASTAVE U LJETNOM SEMESTRU akademske 2014/2015. godine - Obavijesti - Studijski centar za javnu upravu i javne financije - Studij
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Je li netko bio na predavanjima za izvanredne, pa da prenese ako je rečeno nešto važno? :)
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prva dva predavanja koja smo imali u prošlu srijedu i četvrtak bila su i za redovne i za izvanredne, a ostala su za redovne ali koliko sam shvatio mogu prisustvovati i redovni. Ta prva dva predavanja više su teorijska, dakle govorili smo o tome šta je projekt i šta treba uzeti u obzir prilikom izrade projekta i sl. te smo gledali neke filmiće o projektima. Naredna predavanja više će biti u obliku vježbe o tome kako treba izraditi projekt. Kolegij se polaže na zadnjem predavanju, a ako netko nije slobodan taj dan s profesoricom može dogovoriti i drugi termin. Koliko sam ja shvatio ispit se sastoji u tome da pišemo neki projekt a kao literatura po kojoj učimo/vježbamo je online priručnik za izradu projekata koji se može naći na stranici PoÄŤetna » Institute for Development and International Relations. Mail od profesorice je [email protected] pa se može i njoj obratiti ukoliko bude nekih nejasnoća. Ukoliko sam nešto izostavio ili krivo napisao neka me netko ispravi.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Sorry, nisam shvatila... Kako misliš ''kolegij se polaže na zadnjem predavanju...'' ?

Misliš li možda na kolokvij?
 

sanja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Vezano za ovaj online priručnik: na stranici sam našla 20ak tih priručnika. Dali nama trebaju svi ili samo odabrani? Dali je to polaganje ispita na zadnjem predavanju koje spominješ, samo za redovne ili?
 

rijekaboy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
nema kolokvija nego samo taj jedan ispit koji pišemo na zadnjem predavanju ili nekom drugom terminu, ako nekome ne odgovara taj termin, s profesoricom, a onda će upis ocjena biti kad bude redovni rok, ali je profesorica rekla da će još o tome biti obavijest na webu
 

ana2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Radili smo u grupama primjer nekog projekta. Možda je malo jasnije sad kako bi to trebalo izgladati ali još uvijek ne u potpunosti. Barem meni.
Projekt (pismeni) se piše 3.6. a nakandno ce biti određen termin usmenog.
 

Aderma

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ako je tko voljan poslati mi na mail svoje bilješke sa predavanja ja bih mu bila jako jaaako zahvalna :)
Mail ostavim u privatnoj poruci...
 

martina_sk

Administrator
A to govorite za izvanredne ili? Koliko vas je bilo u grupama??Pa kako ce izgledati uopce taj "projekt" onda,ne razumijem sto se ocekuje od nas?
bilo nas je oko 6 u grupama. prvo samo morali smisliti projekt, pa pisati cilj, resurse i još nešto, zatim pisati sve faze i radove koje bi provodili, pa u kojem vremenskom periodu bi što provodili i tko bi što provodio.

profa je rekla da bi na pismenom dobili kao neki obrazac koji bi ispunjavali. projekt biramo sami.

što se tiče usmenog - čula sam da je literatura kao neka knjiga. tako je valjda profa rekla redovnima na predavanju. da li itko zna što o tome?
 

logoped

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolegice, ako niste bili do sada na predavanju zadnje predavanje vam neće biti puno od pomoći budući da u srijedu završavamo s projektima. Ukoliko trebate potpis predavanje počinje od 10 ali možete se javiti i profesorici na mail.:whistling:
 

Silenius

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo saznala sam neke stvari u vezi ovog predmeta pa da ih podijelim s ostalim kolegama. Poslala sam mail profesorici s pitanjem da li mogu pisati projekt na redovnom roku jer nisam dolazila na predavanja pa onda polagati usmeni i ovo je odgovorila:

Moguce je polagati ispit. Pogledajte i naucite gradivo iz Prirucnika za pisanje projektnih prijava na Početna » Institute for Development and International Relations
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo saznala sam neke stvari u vezi ovog predmeta pa da ih podijelim s ostalim kolegama. Poslala sam mail profesorici s pitanjem da li mogu pisati projekt na redovnom roku jer nisam dolazila na predavanja pa onda polagati usmeni i ovo je odgovorila:

Moguce je polagati ispit. Pogledajte i naucite gradivo iz Prirucnika za pisanje projektnih prijava na Početna » Institute for Development and International Relations
Puno hvala na obavijesti, kolegice!
 

martina_sk

Administrator
nisam bila na ispitu vec prenosim rijeci kolegice: dobije se bas obrazac u koji se mora upisivati naziv prijekta, rezurse, troskove, osnovne aktivnosti, svrha, cilj, ocekivani rezultati i uoceni problemi. neka me netko slobodno nadopuni i doda svoje dojmove.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks