AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Projektni menadžment

Anja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kolege, koji idete na ovaj rok ... javite kako je bilo? jeste pisali projekt ili pitanja? i koji dan vam je ispit.. ja mislim na idici rok..hvala unaprijed
Ispit je bio danas u 15h. Trebalo je napisati projekt, ali ne na obrascu, nego na praznom papiru. Opis projekta je trebao sadržavati: naziv projekta, svrhu, ciljeve, isporuke, financijska sredstva, trajanje, održivost i relevantnost.
 

zoks3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam isto bio jučer na ispitu, dobio sam identičan zadatak kao i kolegica Anja.Najbitnije je da pročitate njezinu prezentaciju i probate logički sve povezati, od štrebanja nema koristi.Ja sam napisao projekt, modernzacija postrojenja, cilj mi je bio povećanje konkuretnosti itd.Evo jedan koristan link 6. Opis projektne ideje za prijavu na natječaj edu
Uglavnom ugodan ispit, čim prof vidi da razumijete što govorite, traži index i tu je priči kraj.
 

vesna.h.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ispit je bio danas u 15h. Trebalo je napisati projekt, ali ne na obrascu, nego na praznom papiru. Opis projekta je trebao sadržavati: naziv projekta, svrhu, ciljeve, isporuke, financijska sredstva, trajanje, održivost i relevantnost.
Hvala na odg. Gledala malo po netu... jel znas gdje bi mogla vidjeti primjere projekta ?
 

Anja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala na odg. Gledala malo po netu... jel znas gdje bi mogla vidjeti primjere projekta ?
Ima nekih primjera na stranici www.safu.hr , ali tamo u opisu nema svih traženih elemenata. Ali Dr. Tišma stvarno nije zahtjevna. Npr. kod relevantnosti je dovoljno napisati da se projekt uklapa u ciljeve lokalne i županijske razvojne strategije.
 

mare1205

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jučer na ispitu sam morala samo napisati sažetak projekta i pitala me uz to dva pitanja iz svoje prezentacije. 5 je u indeksu! sretno svima dalje ;)
 

Dobri Duh

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Molim Vas da li ima neka dobra duša da podijeli što je bilo jučer na predavanjima za izvanredne, unaprijed zahvaljujem lp
 

koni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prof Tišma rekla da ne može dati predrok ali da će ispit biti jednostavan...poslala je prezentacije koje treba proučiti i treba smisliti neki svoj projek te će se na ispitu trebati napisati neki sažetak tog projekta
 

tapravnica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prof Tišma rekla da ne može dati predrok ali da će ispit biti jednostavan...poslala je prezentacije koje treba proučiti i treba smisliti neki svoj projek te će se na ispitu trebati napisati neki sažetak tog projekta
Da, ja sam bila prosli rok i ispit je stvarno jednostavan. Treba pripremiti projektni sazetak i to napisati te ukratko joj ispricati. I jos pita pitanje-dva, (nesto u vezi tvojeg projekta)no nista tesko. Ali svakako proci njezinu prezentaciju.
 

andrijanak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prof Tišma rekla da ne može dati predrok ali da će ispit biti jednostavan...poslala je prezentacije koje treba proučiti i treba smisliti neki svoj projek te će se na ispitu trebati napisati neki sažetak tog projekta
Gdje se nalaze te prezentacije? Ako nema nigdje za skinuti mozes li molim te proslijediti na mail [email protected]....
 

chubelina

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Na danasnjem roku morali smo sami napisati relevantnost naseg projekta. Napises lokalno poduzetnistvo nova radna mjesta ( ja sam imaala kao projekt otvaranje restoran) procitala je odma i lupila zig.nije nis pitala
 

koni

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Profesorica je super... predmet zanimljiv... zaista ga nije problem proći, dapače mislim da nitko nije dobio do sada manje od 4... bilo bi prekrasno da ima više takvih profesora i predmeta na ovome faksu...
Imala sam kod nje diplomski iz Ekonomije javnog sektora i kao mentor je odlična
 

lampa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Gdje se mogu naći njene prezentacije?

Hvala! :)
[DOUBLEPOST=1498033698,1498033604][/DOUBLEPOST]Gdje se mogu naći njene prezentacije?

Hvala! :)
 

andrijanak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Rok za 6 mj je 03.07.2017. U 15,00 sati u Vukotinovićevoj. Da li ima još netko da ide?
Ja sam prijavila ispit za ovaj rok...a di vidiš da je u to vrijeme stavljen? Na studomatu nema još ništa niti u obavijestima....
[DOUBLEPOST=1498728056,1498726709][/DOUBLEPOST]
Ja sam prijavila ispit za ovaj rok...a di vidiš da je u to vrijeme stavljen? Na studomatu nema još ništa niti u obavijestima....
Sad tek vidim da si napisala da je to za rok u 6 mj...pa sta tek sada imate ispit??...ja sam prijavila za 7 mj...i taj bi trebao biti 4.7....
 

marxmaja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas se nije pisalo ništa. Svi smo dobili ista pitanja: od čega se sastoji projekt i objasniti Gantov dijagram i još me pitala ako se preklapaju radnje od dva mjeseca i jedna radnja od tri mjeseca, koliko je ukupno trajanje. Kolegica je dobila pitanje vezano uz relevantnost projekta i ako je neki projekt relevantan gdje će to pisati? Prof je dala primjer gradnje mosta i gdje će pisati da je taj most relevantan i odgovor je bio: u strateškim dokumentima. Još je bilo pitanje vezano za sudionice projekta, tko su oni i kako se njih može uključiti u projekt. Prije nas kolegica je imala ista pitanja i nakon nas ista pitanja.
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Znači bilo je ljudi koji su imali ispit 3.7.?
Meni na studomatu piše da je ispit pismeni i to 4.7. u 15h
 

andrijanak

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Znači bilo je ljudi koji su imali ispit 3.7.?
Meni na studomatu piše da je ispit pismeni i to 4.7. u 15h
To su oni koji su prijavili rok za 6 mj koliko sam skuzila...Mi koji smo prijavili za 7 mj smo danas....vidimo se u 15 :)
 

Ivanka J

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Aha! Ok... Sretno nam! :)
[DOUBLEPOST=1499155333,1499149691][/DOUBLEPOST]Kod ovog pitanja od čega se sastoji projekt treba navesti ono: svrha, cilj, isporuka....projektna dokumentacija itd. ili nešto drugo?
Nisam išla na predavanja pa mi je sve malo zbunjujuće... :confused:
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks