AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Projektni menadžment

GEORGE C

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, da li je netko na prošlom roku usmeno odgovarao (ili su svi dobili 5) i ako da - da li su dovoljne prezentacije i što je prof. pitala?
 

akascha

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
još nisam ništa, ali budem si malo pogledala da znam otprilike kako to treba izgledati:)
tako i ja. Nisam još ništa pripremila. Jednom ću pročitati prezentaciju. Nadam se da nećemo pisati teoriju :rolleyes:
 

GEORGE C

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ok, super, sad kad ste se vas 2 dogovorili ( :) ) jel može netko reći da li misli u četvrtak usmeno odgovarati za veću ocjenu?
 

akascha

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ok, super, sad kad ste se vas 2 dogovorili ( :) ) jel može netko reći da li misli u četvrtak usmeno odgovarati za veću ocjenu?
mislim da je u četvrtak samo pismeni, da nećemo znati da li smo prošli :). Jedino ako će nas biti malo, možda i odmah ispravi. Ja ne mislim odgovarati za višu ocjenu:D
 

mopsy4ever

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
na pretposljednjem roku opet je bio obrazac za projekt, najbolje si je doma pripremiti pa samo napisati kad dođete tamo. Ja sam dobila četiri pa sam odgovarala. Profesorica je i više nego ugodna, pitala me par pitanja i petica je u indeksu. Uglavnom više nego lagan i ugodan ispit. Sretno svima. :)
 

Dolla

Miss Gates
Jeste pisali projekt na licu mjesta "iz glave" ili ste imali pripremljene materijale koje ste mogli koristiti?
Moze li netko pliz odgovoriti na ovo pitanje? :D I moze li projekt koji se pise ustvari biti neki stvarni npr. hrvatski projekt kojemu su odobrena EU sredstva, ili bas treba svatko izmisliti neki svoj projekt?
 

Marinchy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Neki su pisali projekt koji su radili na predavanjima u grupama, a bilo je i onih koji su izmislili i neki novi projekt.
Dakle, treba napisati vlastiti projekt. Bar smo tako svi do sad radili.
 

marais

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja idem
super, nisam sama :)
Kaj ćeš ti spremit za ispit?
Ja sam mislila proći prezentacije i pripremiti malo neki projekt, iako ne znam kako izgleda taj obrazac..
Posudila sam knjigu Vodič kroz znanje o upravljanju projektima (vodič kroz pmbok) koji je u popisu literature, ali ima 400 strana pa mi se neda sve to čitat!
 

zoks3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mislim spremit ovaj ispit za 30.1., molim Vas da mi netko pošalje prezentacije, ne mislim učiti po vodiču koji je naveden kao literatura, jer ima 500 strana.hvala :)
[DOUBLEPOST=1484565136,1484565003][/DOUBLEPOST]Mislim spremit ovaj ispit za 30.1., molim Vas da mi netko pošalje prezentacije, ne mislim učiti po vodiču koji je naveden kao literatura, jer ima 500 strana.hvala :)
 

Dolla

Miss Gates
Samo mi pošaljite mail adrese preko privatne poruke, pa ću vam ja poslati profesoričinu prezentaciju; taj vodič vam ne treba, samo prezentacija i malo pročitajte savjete s teme, ovaj ispit se doima kao bauk ako se ne ide na predavanja ali stvarno je jednostavan. :) Meni je koristan za sastaviti projekt bio i ovaj web priručnik sa stranice IRMO-a http://www.closeup-filmfestival.eu/59-2/.
 

vesna.h.

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kolege, koji idete na ovaj rok ... javite kako je bilo? jeste pisali projekt ili pitanja? i koji dan vam je ispit.. ja mislim na idici rok..hvala unaprijed
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks