AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pravo okoliša

tomo84

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel zna tko koja je literatura za pravo okoliša na poreznom studiju i tko ispituje?

jel bio tko ove 2014 godine na predavanjima iz prava okoliša
 

beatgormit

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel netko bio na predavanjima za izvanredne?
GRAĐANSKA KATEDRA - Građansko-pravna zaštita iz knjige "Pravo okoliša" (2003.) - baza je uglavnom na toj temi

UPRAVNA KATEDRA - Zakon o zaštiti okoliša NN 80/13. i NN 153/13. - bazirati se na pristupu informacija u okolišu, pristup pravosuđu, načelima zaštite okoliša, inspekcijski nadzor
Iz knjige naučiti od 23.-93. stranice

FINANCIJSKA KATEDRA - bazirati se na porezima opisanima u knjizi
prof. Cindori je rekla da inače pita gradivo cijele knjige
 

Dolla

Miss Gates
Ma kao i svi ovdje, iz skripti koje su u skriptarnici - jedna je za porezni dio a druga za GP i upravni dio.
 

čedomir

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ma kao i svi ovdje, iz skripti koje su u skriptarnici - jedna je za porezni dio a druga za GP i upravni dio.
Jesi skriptu nadopunjavala knjigom ili zakonom ili je dovoljno ovo već napisano u njoj?
 

Dolla

Miss Gates
Samo sam popravila definicije nekih zaštićenih područja npr. nacionalnog parka, jer je bilo manjih promjena u zakonu o zaštiti prirode što se toga tiče, i dodala Lastovsko otočje kao 12. park prirode pošto je dobilo taj status u međuvremenu otkad je skripta objavljena. Ali ja sam se spremala baš za Cindori koja ne traži da se zna zakon kao npr.Ofak, tako da...
 

beatgormit

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas je ispitivala prof. Keglević...pitanja uobičajena iz građ.pravne zaštite okoliša (što je okoliš, izvori pravnih propisa, negatorna, posjedovna tužba...) sretno svima dalje!!!
 

nogalo007

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
E ljudi,tko vam je ove godine dao potpise iz ovog predmeta? Zbog bolesti nisam bila u mogucnosti doci po potpis sve do sada. Hvala
 

Leica1605

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
onda je sljedeća katedra za građansko :O sad na drugom roku je bila ofakica, fakat je žena ok, pita osnove, dosta joj je da nešto barem znaš o svakom pitanju, nejde u dubinu, ali moraš znati osnove za prolaz
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks