AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pravo okoliša

xxxx

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ovaj sam predmet uzela kao izborni,jer sam bila na upisu kad je sve ono lakše već bilo popunjeno,pa me zanima da li ova skripta iz skriptarnice može poslužiti?Ili treba to iz knjige sve što je nabrojano,po tome gradiva ima više nego građanskog,mislim ne mogu da vjerujem da je toliko toga,a radi se o izbornom...Ako može neto reći o tome što učiti i odkud,oliko je otprilike potrebno vremena i gdje nabaviti literaturu?
Hvala unaprijed...
 

Alianna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hej! Ja idem slijedeći tjedan na ispit. Da li mi netko može reći kojeg su dana obično ispiti iz okoliša i koja katedra ispituje sada u 11 mjesecu?:)
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav,
student sam starog programa.
Kako radim i dugo se nisam bavila faxom i sad sam opet krenula može li mi netko reći kako izgleda ovaj ispit.Kod koga je ovaj ispit.Može li mi poslati netko skriptu i pitanja po čemu je dovoljno učiti.
Bila bih jako zahvalna ako bi mi se neka dobra duša javila na pm.
Puno hvala unaprijed.

ljudi...itko...može li info o literaturi za učenje? da li je dovoljna skripta sa skriptarnice iz 2007??? jedna jedina koja stoji i što još uz to učiti??
Molim Vas stari sam program, radim i nemam kontakta s nikime tko još nije ovo dao i ne znam kome se obratiti...pliz help.
 

martina_sk

Administrator
Pozdrav,
student sam starog programa.
Kako radim i dugo se nisam bavila faxom i sad sam opet krenula može li mi netko reći kako izgleda ovaj ispit.Kod koga je ovaj ispit.Može li mi poslati netko skriptu i pitanja po čemu je dovoljno učiti.
Bila bih jako zahvalna ako bi mi se neka dobra duša javila na pm.
Puno hvala unaprijed.

ljudi...itko...može li info o literaturi za učenje? da li je dovoljna skripta sa skriptarnice iz 2007??? jedna jedina koja stoji i što još uz to učiti??
Molim Vas stari sam program, radim i nemam kontakta s nikime tko još nije ovo dao i ne znam kome se obratiti...pliz help.
pitala sam kolegicu koja je to polagala pa mi je rekla: Ona skripta s pitanjima i odgovorima iz nje se uči. Ona prof. iz financiranja pita baš po njoj, a za druge profesore ne znam. Ispituju katedra građanskog, financiranja i Ofakica, mjenjaju se.
a ovo mi je rekla druga kolegica: ofakica pita zakon samo i to joj je najbitnije. jedino neznam kak i iz čega pitaju ovi iz građnskog. ja smo bila kod cindori i po skripti me pitala. mislim da 3 pitanja. skroz jednostavno.
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
super, hvala puno na trudu i odgovorima. nisam znala da te katedre pitaju predmet i da se izmjenjuju:/ uglavnom hvala. Onda cu uciti po toj skripti i procitati zakon.
Jos jednom tnx

super, hvala puno na trudu i odgovorima. nisam znala da te katedre pitaju predmet i da se izmjenjuju:/ uglavnom hvala. Onda cu uciti po toj skripti i procitati zakon.
Jos jednom tnx
 

nell

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel netko zna kad je ispit sljedeci tjedan, i gdje se odrzava? student sam starog programa. Hvala!
 

nell

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala! Iz skripte i Zakona, ne znam da li je to dovoljno?! A sad je ionako prekasno, druge literature ni nemam. A ti?
 

zajedničko

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
također nemam drugu literaturu...kolko znam i koliko sam čiatala tu po forumu pitaju više ovi sa katedre građanskog onaj građanskopravni dio...a vidjet ćemo kaj sad...ni prvi ni zadnji put ako ne prođemo:)!!!
 

MonikaJa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav kolege! lijepo bi molila, ako ima tko informaciju, kojeg datuma se održava ispit (nije mi baš isplativo skroz do zg-a po tu informaciju), ako netko zna, bila bih stvarno zahvalna!?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks