AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pravo okoliša

natalija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
On više pita građanski dio, tužbe imisije al i onu skriptu, ma super mislim da je bolje nego oftak jer ona pita samo zakon, ej a gdje je ispit??
TMT 3, soba 3.
Ja imam u 12:30 h UPP tak da ne znam hoću li doći, a ako i dođem, sigurno neću stići pošteno naučiti tak da... nemoj ni ti :dry: Hehe, šalim se, kaj samo nas dvije idemo na ispit?
 

lanna

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
TMT 3, soba 3.
Ja imam u 12:30 h UPP tak da ne znam hoću li doći, a ako i dođem, sigurno neću stići pošteno naučiti tak da... nemoj ni ti :dry: Hehe, šalim se, kaj samo nas dvije idemo na ispit?
ej jesi položila, joj ma ja radila nisam mogla dobiti slobodno:sad:
 

natalija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej, s js bsš pitala kolegice koje su polagale sa mnom koja je na forumu lanna...pa me u čudu gledale hehe
Jesam, dvije ssmo bile kod Matanovac, jedna kod Koglević, slučajnim odabirom, a krivo su napisali da nas ispituje Gliha.
Bila sam kod Matanovac- pitala me što sam učila i o čemu se radi u ovom predmetu-i udarila štambilje. profesorica MATANOVAC je bila zakon!!
Za ostale dvije cure neznam, ali vjerujem da su prošle.
 

milkak

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja bih molila da mi netko kaže koja je literatura za ovaj ispit? Ono što piše u našem popisu literature je ogromno, zakon, knjiga..., a mislila sam da ovaj ispit baš nije težak...
 

ALICA11

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kako se zove knjiga iz koje treba uciti poreze za cindori i koje poglavlje? Tj od koje do koje str? HVALA :) HIhitno je :)
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolegice i kolege, da li netko zna pouzdano koja katedra ce ispitivati na iducem roku u 7mj.,ili barem koja katedra je bila zadnja i predzadnja?hvala!
 

martina_sk

Administrator
Kolegice i kolege, da li netko zna pouzdano koja katedra ce ispitivati na iducem roku u 7mj.,ili barem koja katedra je bila zadnja i predzadnja?hvala!
zadnji put je pitala cindori (prvi rok u 6 mj), a prije toga u 4 mj ofak. tako da je sad valjda hano na redu.
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
zadnji put je pitala cindori (prvi rok u 6 mj), a prije toga u 4 mj ofak. tako da je sad valjda hano na redu.
oo opet susret sa GP katedrom:shocked:
a bas sam mislio da je lana na redu,vec sam i poceo po zakonu ucit..A da nije matanovac? oni pitaju samo onaj gradanskopravni dio iz knjige/skripte,jel tako?
 

martina_sk

Administrator
oo opet susret sa GP katedrom:shocked:
a bas sam mislio da je lana na redu,vec sam i poceo po zakonu ucit..A da nije matanovac? oni pitaju samo onaj gradanskopravni dio iz knjige/skripte,jel tako?
e ne bih ti znala, možda i je matanovac, nisam ja upisala ovaj kolegij, samo znam tko je ispitivao zadnja dva puta jer su mi kolegice tako rekle, one su se raspitivale o tome i išle na ispit :)
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ipak je na ovom roku prof.Ofak i katedra upravnog prava..Zna li netko jel to istina da ona pita samo zakon i izvore iz skripte/knjige?
koliko sam do sad imao iskustva s njom ona je super,pa jel tako i na ovom predmetu? hvala na svim informacijama!:happy:
 

martina_sk

Administrator
Ipak je na ovom roku prof.Ofak i katedra upravnog prava..Zna li netko jel to istina da ona pita samo zakon i izvore iz skripte/knjige?
koliko sam do sad imao iskustva s njom ona je super,pa jel tako i na ovom predmetu? hvala na svim informacijama!:happy:
pa rekla sam da je u 4 mj bila ofak, na prvom roku u 6 mj cindori, znači da je na drugom bila matanovac, a sad opet ofak. zaboravili smo na drugi rok u 6 mj :)
 

milkak

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam negdje na stranicama Pravnog fakulteta našla da je Lana Ofak 2010. napisala da za Pravo okoliša treba: Knjiga: poglavlje I str.23-93 i poglavlje II str. 95-176, a iz Zakona: poglavlja I, II, IV, V, VI, IX, XIII.
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam negdje na stranicama Pravnog fakulteta našla da je Lana Ofak 2010. napisala da za Pravo okoliša treba: Knjiga: poglavlje I str.23-93 i poglavlje II str. 95-176, a iz Zakona: poglavlja I, II, IV, V, VI, IX, XIII.
Da pa to i je literatura,ne treba cijeli zakon o zastiti okolisa..to je rekla na predavanju.ali i to kaj imamo je puno i podosta komplicirano za jedan izborni predmet.
 

milkak

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel išo danas tko na ispit? može dojmovi...Hvala.
Evo bila sam ja jučer na ispitu, ispitivala je Lana Ofak koja je stvarno predraga. Bilo nas je četvero, kolegica i ja smo prošle, ja sam dobila 4, a za drugo dvoje ne znam. Pita prvi dio knjige (napisala sam par postova ispred koje dijelove) i dijelove Zakona. Izvlači se papirić s pitanjima, ima četiri pitanja. Pitanja: Kako Ustav određuje okoliš(ekološke norme, opća dobra, dobra od interesa za RH isl.), načelo prava na pristup pravosuđu i onaj dio iz Informiranja javnosti o prisupu pravosuđu, nešto o zaštiti zraka o nadzoru, subjekti zaštite okoliša, dokumenti održivog razvitka, inspekcijski nadzor i koordinirani nadzor. Nije stresno, kratko traje, ne traži puno, pusti te da pričaš i to je to. Meni je to bio zadnji ispit, sretno svima ubuduće!
 

banana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel ide itko sad na rok? zanima me koja je katedra bila sad prvi rok u 9.? hvala unaprijed
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks