AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pravo okoliša

studentca

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prosla sam danas kod Cindori. Pitanja su sva koja se tu vrte- nedostaci pigouova poreza, negatorna tuzba, razlika nacionalnog parka i parka prirode, vlasnistvo kod nacionalni parkova. Nacelo opce naknade i nacelo uzrocnosti.
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bravo, čestitam, da li možda znate koja bi katedra bila na sljedećem roku? Da li se mjenjaju tako da jedan rok jedna katedra ispituje sve studente prijavljene na tom roku?
 

studentca

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bravo, čestitam, da li možda znate koja bi katedra bila na sljedećem roku? Da li se mjenjaju tako da jedan rok jedna katedra ispituje sve studente prijavljene na tom roku?
Hvala :-D Svaki rok ispituje jedna katedra sve studente. Na sljedecem bi trebala biti Lana Ofak ili netko s te katedre... Sretno :-D
 

bojana_kc

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Položila sam ovaj predmet jučer sa 4 kod prof Ofak. Pitala me oko 6 pitanja, klasična pitanja iz zakona i knjige. Super predmet, tjedan dana učila.
 

apoljon

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pitanja s roka 8.6. kod Cindori: 4 načela prava okoliša,Pigouov porez,Baumal i Oates model,buka,3 kategorije oneciscenja zraka,imisije,negatorna tuzba
 

gia jordan

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, da li mozete napisati iz ceg ste ucili? Da li ima dobra skripta iz okolisa jer trenutno ne mogu doci do knjige.
[DOUBLEPOST=1496999035,1496998940][/DOUBLEPOST]Kolege, da li mozete napisati iz ceg ste ucili? Da li ima dobra skripta iz okolisa jer trenutno ne mogu doci do knjige.
 

Niki

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Na prvom roku u lipnju je ispitivala prof. Cindori, sad na drugom roku ispituje doc. Lana Ofak... možda onda slijedi katedra građanskog prava?
 

sara20

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja sam pitala u referadi i 3.7. Ispituje katedra iz građanskog prava
[DOUBLEPOST=1499247778,1498551637][/DOUBLEPOST]Ispit kod Kanceljak, ugodan, mislim da smo svi prosli.. moja pitanja su bila izvori gradanskopravne zastite okolisa, sta je u ustavu navedeno u vezi s okolisom, sta se utvrduje zakonomo obveznim odnosima ( odgovornost za stetu) i onda me pitala pretpostavke za odgovornost i o kakvoj se ogovornosti radi( o objektivnoj) i to bi bilo to..
 

gia jordan

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Moze li tko napisati koje clanke iz Ustava trebamo znati? Koji dio Ustava se odnosi na zastitu okolisa?
[DOUBLEPOST=1505227256,1505227162][/DOUBLEPOST]Moze li tko napisati koje clanke iz Ustava trebamo znati? Koji dio Ustava se odnosi na zastitu okolisa?
[DOUBLEPOST=1505983972][/DOUBLEPOST]Ovako kod Lane jako ugodan usmeni, pita da li ste ucili po knjizi ilu po zakonu, moze se proc i samo po zakonu o zastiti okolisa.
Imaju navedena poglavlja koja lana pita iz zakona, ono nacela, subjekti zastite, dokumenit, instrumenti, pristup pravosudu, sudjelovanje javnosti.
Nakon sto sam ispisala ucila sam 1 dan i prosla. Sretno
 

marijapd

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ja sam ga danas prijavila za rok 15.02. Krenem učiti i stanem..."Učim" po pitanjima koja sam skinula sa skriptarnice.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks