AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pravo Europske unije

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bila sam danas na usmenom, u 7 mj. sam pala, a danas sam prošla. Sve koje smo se pojavile od prošli put smo prošle. Mogu reći da je bila blaga i da nije cjepidlačila, čak sam 3 dobila. Pitanja standard, ali institucije ništa nije pitala, osim suda i postupaka sudova. Ali svejedno to učite, jer nikad ne znate. ;)
 

Edvin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Bila sam danas na usmenom, u 7 mj. sam pala, a danas sam prošla. Sve koje smo se pojavile od prošli put smo prošle. Mogu reći da je bila blaga i da nije cjepidlačila, čak sam 3 dobila. Pitanja standard, ali institucije ništa nije pitala, osim suda i postupaka sudova. Ali svejedno to učite, jer nikad ne znate. ;)
Hvala puno na komentaru , jel možeš možda napisati kad uhvatiš vremena iz čega si otp ucila i kolko ti je trebalo. tenks
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Hvala puno na komentaru , jel možeš možda napisati kad uhvatiš vremena iz čega si otp ucila i kolko ti je trebalo. tenks
Otp? Otprilike? Učila sam za u 7 mj nekih 10 dana, i sada sam ponavljala 4 dana, i učila sam iz one skripte u nasoj skriptarnici, i iz prezentacija, sto nedostaje u toj skripti jer je starija.
 

Edvin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Otp? Otprilike? Učila sam za u 7 mj nekih 10 dana, i sada sam ponavljala 4 dana, i učila sam iz one skripte u nasoj skriptarnici, i iz prezentacija, sto nedostaje u toj skripti jer je starija.
hvala ti puno
 

zsurin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Izvanredni sam student. Ovo mi je zadnji ispit. Upisala sam ga ove akademske godine ali ga nisam položila. Lijepo Vas molim ako netko zna da li ga moram ponovo upisatii i platiti ili još mogu izaći na rok u 11. mjesecu jer je ispit iz zimskog semestra.
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Izvanredni sam student. Ovo mi je zadnji ispit. Upisala sam ga ove akademske godine ali ga nisam položila. Lijepo Vas molim ako netko zna da li ga moram ponovo upisatii i platiti ili još mogu izaći na rok u 11. mjesecu jer je ispit iz zimskog semestra.
Koliko ja znam, moraš ga ponovo upisati i platiti, upisuješ sad ponovo zimski semestar i ave predmete koje nisi položila i njih plaćaš ponovo. Ako sam nešto krivo rekla neka me netko, molim vas, korigira, ali ja sam sigurna da je tako. Ja sam upisala cijeli taj modul, i upp i upp nisam položila i sad ga moram ponovo platit.
 

josipajj

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Izvanredni sam student. Ovo mi je zadnji ispit. Upisala sam ga ove akademske godine ali ga nisam položila. Lijepo Vas molim ako netko zna da li ga moram ponovo upisatii i platiti ili još mogu izaći na rok u 11. mjesecu jer je ispit iz zimskog semestra.
Moraš upisati ponovno
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav! Kad je ispit? Htjela bi doci slusati.
Hvala!
Pametna odluka, ja sam izasla prvi put na usmeni, bez da sam slušala i bilo je traumatizirano iskustvo! Ali profesorica je ful korektna i traži razumjevanje dobro, ako ti mogu pomoći učila sam iz prezentacija i iz skripte, ova skripta sto je u skriptarnici, malo ju potpuniš s promjenama u novim prezentacijama i trebalo bi biti super. I odi na slušanje, kao što si i rekla, puno će ti pomoć i neće biti trauma kao meni prvi usmeni. Hahaha. Sretnooo
 

ivab080

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Rok 12.04.2019., ispitivala profesorica Vasiljević. Profa je super, ima razumijevanja i strpljenja. Neka od pitanja:
Načelo izravnog učinka- pričaš sve što znaš, pitala je da li je utvrđeno osnivačkim ugovorima ili ne? Ako ne čime je utvrđeno.
Načelo nadređenosti- isto sve što znaš pričaš, isto da li je utvrđeno osnivačkim ugovorima ili ne?
Nabrojati tržišne slobode, izabrati jednu i pričati o njoj.
Razlika između uredbi i direktiva, što znači da uredbe imaju opću primjenu i da li direktive imaju opću primjenu.
Građanstvo unije, prava i obveze.
Mjere s istovrsnim učinkom.
Jednako primjenjive i nejednako primjenjive mjere.
Uglavnom sve što pita i što traži treba znati obavezno koji predmet ide uz odgovor, znači šta je utvrđeno u kojem predmetu.
 

vesna1994

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej ekipa ide li netko na rok 19.6.? Puno bi mi značilo kad bi netko javio vrijeme i lokaciju ispita :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks