AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pravo Europske unije

Nikola2910

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bila sam danas na usmenom, u 7 mj. sam pala, a danas sam prošla. Sve koje smo se pojavile od prošli put smo prošle. Mogu reći da je bila blaga i da nije cjepidlačila, čak sam 3 dobila. Pitanja standard, ali institucije ništa nije pitala, osim suda i postupaka sudova. Ali svejedno to učite, jer nikad ne znate. ;)
Pozdrav,

Zanima me ima li netko literaturu ili skriptu da mi pošalje na mail. Neznam jeli ova skripta iz skriptarnice ok iz 2016. godine.
Ako neko ima skriptu moze poslati na mail [email protected]
hvala lp
 

Nikola2910

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Majoli,

Puno ti hvala.
Imas mozda te prezentacije da mi posaljes na mail [email protected]
Davno sam to odsluso pa neznam za taj merlin :)
Lp
[DOUBLEPOST=1566896528,1566896413][/DOUBLEPOST]
Uz tu skriptu skini prezentacije koje imaš na Merlinu jer su od velike pomoći.
Majoli,

Hvala ti puno.
Jel mozes mi tu prezentaciju poslati na mail:
[email protected]
Davno sam to odsluso pa neznam za taj merlin.

Lp
[DOUBLEPOST=1566904055][/DOUBLEPOST]
Uz tu skriptu skini prezentacije koje imaš na Merlinu jer su od velike pomoći.
Našo sam na merlinu :)
hvala
Lp
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Molim vas informaciju kad točno počinju predavanja za redovne studente jer ja kao izvanredni bi htjela otići slušati Pravo EU sa redovnima. Hvala ;)
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege koji izlaze ovaj rok
Pretpostavljam da ste dobili pozivnicu na mail od strane Davora Petrića,asistenta na katedri za europsko javno pravo. E sad pitanje,da li to znači da on ispituje Pravo EU ovaj rok ili? Malo sam zbunjena jer nisam do sad vidjela da netko ima dojmove sa usmenih kod njega. Ili griješim pa će regularno ispitivati profesorica Vasiljević bez obzira na pošiljatelja pozivnice. Ako ima netko kakvih informacija molila bih da ih podjeli,hvala vam!!
 
Posljednje uređivanje:

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege koji izlaze ovaj rok
Pretpostavljam da ste dobili pozivnicu na mail od strane Davora Petrića,asistenta na katedri za europsko javno pravo. E sad pitanje,da li to znači da on ispituje Pravo EU ovaj rok ili? Malo sam zbunjena jer nisam do sad vidjela da netko ima dojmove sa usmenih kod njega. Ili griješim pa će regularno ispitivati profesorica Vasiljević bez obzira na pošiljatelja pozivnice. Ako ima netko kakvih informacija molila bih da ih podjeli,hvala vam!!
ja izlazim u petak, ali nisam još ništa dobila.
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja izlazim u petak, ali nisam još ništa dobila.
Ne znam...vjerojatno ce ti doci mail. Meni je taj Davor jucer poslao mail i pitao me da li mi odgovara termin u 11 h,da li mi se neki ispit preklapa sa tim terminom. Rekla sam da mi je to u redu i poslao mi link za prijavu..
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ne znam...vjerojatno ce ti doci mail. Meni je taj Davor jucer poslao mail i pitao me da li mi odgovara termin u 11 h,da li mi se neki ispit preklapa sa tim terminom. Rekla sam da mi je to u redu i poslao mi link za prijavu..
možda ih više ispituje pa su si uzeli po abecedi. ti si sa č, jel ...ja sam na š...
S tim asistentom sam pričala kad sam čekela Ivančan za konzultacije i djelovao mi je jako simpa, i on i ona...tako da vjerujem da će biti ok.
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
možda ih više ispituje pa su si uzeli po abecedi. ti si sa č, jel ...ja sam na š...
S tim asistentom sam pričala kad sam čekela Ivančan za konzultacije i djelovao mi je jako simpa, i on i ona...tako da vjerujem da će biti ok.
Vrlo vjerojatno. U mailu je bila oznacena jos jedna cura tako da vjerojatno ide po grupama. Dobit ces mail sigurno iducih dana,mozda od nekog drugog profesora. Ajme super,to je utjesno s obzirom da ne znam o kojoj se osobi radi uopce hahaha
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Vrlo vjerojatno. U mailu je bila oznacena jos jedna cura tako da vjerojatno ide po grupama. Dobit ces mail sigurno iducih dana,mozda od nekog drugog profesora. Ajme super,to je utjesno s obzirom da ne znam o kojoj se osobi radi uopce hahaha
ja ne znam iz čega bi učila, malo čitam knjigu, pa malo skriptu, pa malo prezentacije i sve mi je tako zbrčkano i užasno....kako tebi ide? iz čega učiš?
 

alma1311

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ja ne znam iz čega bi učila, malo čitam knjigu, pa malo skriptu, pa malo prezentacije i sve mi je tako zbrčkano i užasno....kako tebi ide? iz čega učiš?
A i ja sam se mucila dosta oko cega bi ucila jer mi je sve zbrda zdola.! Na kraju sam popizdila i napravila svoje biljeske kombinirajuci knjigu,skriptu i prezentacije. Nemoj me pitati koliko mi je trebalo...DUGO! Sto se tice skripte,cini mi se okej ali onaj pocetak sa institucijama mi se cini totalno nebitnim s obzirom da je skripta copy paste eupa (sto se pocetka tice) i pol toga uopce nema u knjizi i preskama. Tako da evo... makar navodno institucije ne pitaju ali tko ce ga znat! Jesi ti ucila sta taj pocetak? Ja mislim da cu to totalno preskocit jer je premalo vremena
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
A i ja sam se mucila dosta oko cega bi ucila jer mi je sve zbrda zdola.! Na kraju sam popizdila i napravila svoje biljeske kombinirajuci knjigu,skriptu i prezentacije. Nemoj me pitati koliko mi je trebalo...DUGO! Sto se tice skripte,cini mi se okej ali onaj pocetak sa institucijama mi se cini totalno nebitnim s obzirom da je skripta copy paste eupa (sto se pocetka tice) i pol toga uopce nema u knjizi i preskama. Tako da evo... makar navodno institucije ne pitaju ali tko ce ga znat! Jesi ti ucila sta taj pocetak? Ja mislim da cu to totalno preskocit jer je premalo vremena
ma institucije samo ako stignem, ne stignem ni ovo ostalo učiti...koma
 

Sanana

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Super ugodan usmeni kod prof. Vasiljević...cijelo gradivo me ispitala kroz razgovor i primjere, povezivanje, bez ikakvih definicija....
da nam je ovakav svaki ispit, bilo bi odlično! Prije toga, ono što mnogim profesorima fali, ljubaznost i ono najjednostavnije pitanje koje puno znači da te opusti: kolegice, kako ste...jeste stigli učiti...?
Sve pohvale!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks