AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Policijsko upravno pravo

zoks3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Naprosto divno, 4tvorka u indexu, al pošto sam došel s temperaturom zamolil sam ga da me odma pusti nakon kaj sam 1odgovaral, još su 2 cure ostale,neznam kak su prošle.
5 pitanja, stranci,isprave stranaca,isprave hrv državljana, ne sjećam se ostalog al dosta podpitanja mi je postavio.pitao me iz svih područja osim opasnih tvari i policije
 

aurelija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ispituju obojica? I Šikić, i Staničić, ili?
Naravno, ne mislim u isti čas:) da me netko ne bi krivo shvatio, nego jedan rok jedan, drugi rok drugi...
 

ivaanai

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
stanicic nije rekao nista za izostanke, nismo se potpisivali prosli put i na ispitu ispituje samo on, iznimno sikic
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
bila sam jučer na ispitu,moja pitanja su bila privremeni boravak,vrste oružja,ograničenje kretanja tražitelja azila i spajanje obitelji
još neka pitanja od drugih cura kojih se sjećam:eek:ib,eu-plava karta,javno okupljanje,
 

lock

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
dal zna tko šta se izmijenilo tj. što bi bilo potrebno promijeniti iz one skripte od tridesetak stranica iz skriptarnice da bi bila dobra za prolaz?tnx.
 

Ribica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Da li netko zna da li je za ovaj ispit dovoljno samo naučiti skriptu od 30 strana iz skriptarnice?
 

darija5

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege, da li je neko bio sad na ovom roku na ispitu da nam podjeli iskustva... i da li je ova skripta dovoljna za prolaz... Hvala!
 

danijelk

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel je težak ovaj ispit?uzeo sam ga kao izborni,i sad ga počinjem učiti,pa me zanima kolko mi treba vremena za naučiti?
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Oprostite.. da li su dovoljni zakoni sami za ovaj ispit (vecinu znam pa zato pitam) ili...hvala puno
dovoljni su zakoni,svi si nabrojeni na stranici od faksa osim javnog okupljanja koje isto treba,ali pročitaj si prezentacije na katedri upravnog prava jer mislim da netreba baš sve iz svih zakona
 

ivana29

love
dovoljni su zakoni,svi si nabrojeni na stranici od faksa osim javnog okupljanja koje isto treba,ali pročitaj si prezentacije na katedri upravnog prava jer mislim da netreba baš sve iz svih zakona
Hvala ti puno! Znaci zakoni plus javna okupljanja. I usmeni je iz toga. Thx

Koliko ti je trebalo za naucit?
 

majolada

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala ti puno! Znaci zakoni plus javna okupljanja. I usmeni je iz toga. Thx

Koliko ti je trebalo za naucit?
kolko se sječam,5-6 dana s tim da sam onaj dio o policiji preskočila jer sam po pitanjima vidla da to nikad ne pita,sad ne znam dal se kaj promjenilo od 6-tog mjeseca kad sam ja položila
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks