AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Policijsko upravno pravo

petragalosi

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zar nitko nije upisao ovaj predmet?:(
Ja sam upisala i rijesila na proslom roku,
ucila sam po knjizi i prezentacijama, te napravila skriptu, dobila sam 4.
[DOUBLEPOST=1517912065,1517912019][/DOUBLEPOST]
Zar nitko nije upisao ovaj predmet?:(
Ja sam upisala i rijesila na proslom roku,
ucila sam po knjizi i prezentacijama, te napravila skriptu, dobila sam 4.
 

Claudia

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Kolege je li puno zahtjevan ovaj izborni? Jako me zanima, medutim ne znam koliko je opsezna literatura.. vidim da ima ona jedna knjiga i odredena poglavlja iz nje. Koliko otprilike imaju ta poglavlja str.? I je li dovoljno uciti samo iz knjige?
 

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Policijsko ima kolokvij? Ako može netko od redovnih napisati one opće info kaj profesor kaže na početku predavanja.
 
Nema kolokvija, ali postoji mogućnost odgovaranja na predroku ako se dolazi na predavanja, tj trebamo doći na 75% predavanja :)
U četvrtak na nadoknadi je prof rekao da razmislimo jel nam bolje odgovara da je taj predrok tjedan prije ispitnih rokova u lipnju- od 28.5.-1-6. ili onaj tjedan između rokova, tj od 11.6.- 15.6. pa ćemo se onda sljedeći put dogovoriti za datum
 

sufi

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
thx puno! A koliko okvirno ima gradiva sada kad je knjiga u igri. Kako ćete učiti vi koji se spremate to riješavati na predroku? Po ovoj skripti od 90 str što je kolegica spomenula ili kak?
[DOUBLEPOST=1525676817,1523359494][/DOUBLEPOST]Baš mi nešto i ne pišete u ovoj temi! Ajde pls neka netko od redovnih napiše kad ste dogovorili predrok s profesorom.
 

ivab080

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Prof. je rekao da će rok objaviti tjedan dana prije neg bude na stranici od predmeta. I da će biti između prvog i drugog roka u 6 mj
 

manuelicaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav, evo mene da ja javim dojmove jučerašnjeg ispita.

Pitanja koja je kolegice i mene pitao profesor: supsidijarna zaštita, privremena zaštita, redovni postupak, ubrzani postupak, ona načela kod azila, ustroj policije, boravke kod stranaca, rad stranaca, opći uvjeti boravka, posebni uvjeti boravka, opći uvjeti držanja oružja, posebni uvjeti za oružje, zatim vrste oružja, ima još ali se ne mogu sjetit.

Ja sam učila 3,4 dana iz jedne skripte i prezentacija. I pala je 3ica u indeksić.

Sretno svima dalje.
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Pozdrav, evo mene da ja javim dojmove jučerašnjeg ispita.

Pitanja koja je kolegice i mene pitao profesor: supsidijarna zaštita, privremena zaštita, redovni postupak, ubrzani postupak, ona načela kod azila, ustroj policije, boravke kod stranaca, rad stranaca, opći uvjeti boravka, posebni uvjeti boravka, opći uvjeti držanja oružja, posebni uvjeti za oružje, zatim vrste oružja, ima još ali se ne mogu sjetit.

Ja sam učila 3,4 dana iz jedne skripte i prezentacija. I pala je 3ica u indeksić.

Sretno svima dalje.
Pozdrav !
Gdje da nadem prezentacije ?
I iz koje skripte si ucila ?
Ako imas mozes li i jedno i drugo poslati na mail ?
[email protected]
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks