AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Parcijala

s.a.n.j.a

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
onolko koliko ti je ostalo iz prve upišeš ponovno u index, i zbrojiš kolko ti bodova fali još do 60 ECTS ( tj 30 po semestru) pa si sama biraš predmete koji ti pašu..al mora bit točno 60.. ništa ne plačaš, inače se parcijala plača 3.150 kolko se sjećam
3.150 + onih 5.500 koliko god košta ili bez toga, samo 3.150?
 

ziher

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolege,imam pitanje..upisao sam parcijalu druge,ostala su mi 4 ispita s prve god.,i sad,ako uspijem dati ta 4 ispita i skupim ukupno 42boda (nemoguća misija), u slučaju da spuste prag na 42 boda,onda ostajem redovan student i upisujem ostale ispite s druge koji su mi ostali (parcijalu ne mogu dva puta upisati koliko sam uspio pročitati) ili to ide nekako drugačije??
 

beba2510

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kolege,imam pitanje..upisao sam parcijalu druge,ostala su mi 4 ispita s prve god.,i sad,ako uspijem dati ta 4 ispita i skupim ukupno 42boda (nemoguća misija), u slučaju da spuste prag na 42 boda,onda ostajem redovan student i upisujem ostale ispite s druge koji su mi ostali (parcijalu ne mogu dva puta upisati koliko sam uspio pročitati) ili to ide nekako drugačije??
pa ako su ti ostala 4 ispita iz prve god, onda mislim da možeš i 2 ispita položit da imaš uvjet za 2. god bez parcijale.. ako me razumiješ ( ponovno zbrojiš sve ispite s prve god koje si dao+ ove koje ćeš dat s 1. god, budeš skupio 42 boda sigurno..
a sad se ne sjećam, čini mi se da je čak jedan dečko rekao da je 2 put upisao parcijalu..al ako nije istina ispravite me..
 

ziher

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pa ako su ti ostala 4 ispita iz prve god, onda mislim da možeš i 2 ispita položit da imaš uvjet za 2. god bez parcijale.. ako me razumiješ ( ponovno zbrojiš sve ispite s prve god koje si dao+ ove koje ćeš dat s 1. god, budeš skupio 42 boda sigurno..
a sad se ne sjećam, čini mi se da je čak jedan dečko rekao da je 2 put upisao parcijalu..al ako nije istina ispravite me..
hmm..zbroj bodova ispita koji su mi ostali s prve je 22..tak da bi se malo više trebalo potrudit...hvala svejedno!
 

masa

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
za upis u 2.god.treba ti 50 bod.(42 ukoliko spuste prag)sto znaci da to mogu biti i samo 2 ispita,zbroji bodove onoga sto je polozeno i jos 2 koja nisi(uzmi one sa vise bodova)tako da ce zbroj biti 50 ili vise(jedino ako ti nisu ostali oni sa 8 bod.onda ces morati poloziti 3)sretno!!!
 

ziher

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
za upis u 2.god.treba ti 50 bod.(42 ukoliko spuste prag)sto znaci da to mogu biti i samo 2 ispita,zbroji bodove onoga sto je polozeno i jos 2 koja nisi(uzmi one sa vise bodova)tako da ce zbroj biti 50 ili vise(jedino ako ti nisu ostali oni sa 8 bod.onda ces morati poloziti 3)sretno!!!
dada,kužim..hvala!
 

sunny_kiss

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ej..jel mi može netko rećako upišem ko redovan student 2. god s dovoljno bodova, i ostanu mi organizacija i građansko, da li ja moram ponovno upisivat te predmete u index, što znači da moram 2 manje upisat sa 2-e godine radi bodova...
Kolegica jedna mi je jučer rekla da iako sam redovan ako ne položim sve, da sam praktički parcijala jer moram ponovno te predmete upisivat???
nadam se da nije tako..i ako mi netko može objasnit kakav je postupak ako upišem 2. godinu sa dva predmeta iz prve..hvala :(
 

frend

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ej..jel mi može netko rećako upišem ko redovan student 2. god s dovoljno bodova, i ostanu mi organizacija i građansko, da li ja moram ponovno upisivat te predmete u index, što znači da moram 2 manje upisat sa 2-e godine radi bodova...
Kolegica jedna mi je jučer rekla da iako sam redovan ako ne položim sve, da sam praktički parcijala jer moram ponovno te predmete upisivat???
nadam se da nije tako..i ako mi netko može objasnit kakav je postupak ako upišem 2. godinu sa dva predmeta iz prve..hvala :(
Kad upisuješ drugu godinu upisuješ samo predmete s druge godine u indeks,znači normalno,60 bodova. Mislim da je inače 50 bodova a ako spuste prag onda je 42 uvjet za upis druge..Zadnjih godina su spuštali prag na 42 i odobravali dekanski rok nakon peticija,nadam se da će tako biti i ove godine!
 

sunny_kiss

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
dakle za parcijalu je potrebno 32 ectsa? i normalno onda dalje studiraš?
da..onda upišeš razliku predmeta sa druge godine tako da ti zbroj ECTS bodova mora bit 60.
i onda ideš na slušanja predmeta koje si upisao/la, a mislim da ove predmete iz prve god, ukoliko imaš potpise ne moraš slušati.
nek me neko ispravi ako sam krivo shvatila ili rekla...
 

frend

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ej!!! kad cemo znati da li su pomaknuli bodovni prag za upis u drugu godinu??? heeeelllpppppp
Ako nam odobre dekanski (a dosad su ga odobravali) onda poslije njega,znači u 10 mj..
 

giggles

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne mogu pronaći temu, pa ću priupitati ovdje, do kada mogu zamrznuti godinu ima kakav rok ili do kraja senestra?
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ne mogu pronaći temu, pa ću priupitati ovdje, do kada mogu zamrznuti godinu ima kakav rok ili do kraja senestra?
Za zamrzavanje godine moraš imati opravdan razlog, i to je najvažnije, stoga neki rok, u pravilu, ne postoji!
 

giggles

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
imam ja razlog, samo me zanimalo dal ja mogu doći sada i zamrznuti godinu pošto je već na kraju, jer drugu nemam uvijeta upisati.
 

kumer

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
LJudi treba mi pomoć...ove godine cu vjerovatno upisati parcijalu...nevjerujem da cu skupiti dovoljno bodova za uvjet...pa me zanima koliko ce me novčano ispasti to... hvalaaa
 

tresnjica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Molim ako netko zna, prije 2 godine sam upisala Porezni kao redovni student bez plaćanja, prošle godine sam upisala parcijalu 2., sad bi trebala upisat one ispite šta su mi ostali s 2.godine, pa me zanima jel ove godine trebam već počet plaćat ili se i dalje računa da studiram kao redovni bez plaćanja???
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja sam u istoj situaciji, samo sto ce meni ostati jos ispita i iz prve hahah,
ne placamo nista, jos ovu godinu ne :D
 

tresnjica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
i ja sam u istoj situaciji, samo sto ce meni ostati jos ispita i iz prve hahah,
ne placamo nista, jos ovu godinu ne :D

uh, super :happy: a slijedeće godine, ako znaš, koliko ćemo plaćat?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks