AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Parcijala

porezni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da, mozete upsiati sve iz ljetnog pa onda ono sto ostane do 60 bodova iz zimskog. Bitno da je upisete 60 bodova.



pitam jer je jedan kolega napisao odgovor na moje pitanje da je on tako napravio i referentica sanja mu je sve ponistitila i morao je upisat prvo zimski!
 

Who:)

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitam jer je jedan kolega napisao odgovor na moje pitanje da je on tako napravio i referentica sanja mu je sve ponistitila i morao je upisat prvo zimski!
Da, ja sam tako napravila jer su mi rekli da je moguće... Navodno su neki uspjeli, al eto meni je sve poništila, tak da mi je indeks baš supač sa velikim štampanim slovima PONIŠTENO... :p
A gle, probaj, možda ti i prođe... Meni nije, al tebi držim fige!!
 

Kleopatra7

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A jel se mora upisati točno 60 bodova ili se može i manje,npr 52? Čini mi se da sam negdje pročitala tako...
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
pitam jer je jedan kolega napisao odgovor na moje pitanje da je on tako napravio i referentica sanja mu je sve ponistitila i morao je upisat prvo zimski!
Ja znam da su neki tako napravili pa sam zato to napisala:D

A jel se mora upisati točno 60 bodova ili se može i manje,npr 52? Čini mi se da sam negdje pročitala tako...
Mora biti 60
 

Tihana988

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ja znam da su neki tako napravili pa sam zato to napisala:D



Mora biti 60


Ej, ja vam savjetujem da ne upisujete parcijalu, to ti je bzvz-e.
Pogotovo ako imaš 2,3 ispita još za dati... i ako si ostavila za kraj građansko...
Samo savjetujem... :laughing:
Ali tko voli nek izvoli...
 

porezni

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ovako mi propada cijela godina a isto ju moram platit (upao s plaćanjem)...u mom slučaju je jedina opcija parcijala
 

amanda

love
dragi studenti-
1.pod prvanim smo fakultetom, ali papiri su jos u procesu pa cemo o tome vise iduce akademske godine.
2. dekanski rok ce od sada svake godine biti jer to prakticira pravni fakultet! datum prijava i polaganja ispita ce biti naknadno odlucen pa vam neznam jos reci kada ce tocno biti!
3. prag je spusten na 42 ects boda, ali samo ove godine jos jer se iduce godine o tome nemoze raspravljati osto smo pod pravnim fakultetom!
4. peticija za priznavanje ispita unatoc 10 ects bodova je ...ismijana i bila bi krsenje nekih njihovih necega.. to nije odobreno niti ce ikada biti!
..
 

Sara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Možemo li polagat s druge godine ispite ,ako nismo očistili do kraja prvu? Znam da se nije moglo,al eto...pitam!:blushed:
 

pilic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Možemo li polagat s druge godine ispite ,ako nismo očistili do kraja prvu? Znam da se nije moglo,al eto...pitam!:blushed:
mozes izlazit na kolokvije..al ocjenu ti mogu tek upisati kad polozis te iz prve. cuvaju ocjenu do kraja akademske god.
 

marija.v

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel mogu izvanredni studenti upisati parcijalu? Ako da koliko se placa? I dali je postupak isti kao kod redovnih?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks