AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Nauka o javnoj upravi II.

fakin

Super Moderator
zanima me od ovih koji su položili ovaj predmet koliko ime je trebalo vremena? koliko dana, tjedana i koliko dnevno sati učenja :D
 

Mayla

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav ljudi, jel ima netko knjigu " Upravna znanost" 2010. godina koprianu ili orginal za prodati?
Bila sam u fotokopiraoni i fino su me otkantali da više nemaju izdanje od Blaževića 2010, zato što je izašla nova knjiga "Upravna znanost" od Koprića i ekipe?
 

jozefina

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
molim pomoć, studomat mi ne nudi nauku o javnoj upravi II za prijavu.
Da li je to samo kod mene?
 

pravnik5

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
molim pomoć, studomat mi ne nudi nauku o javnoj upravi II za prijavu.
Da li je to samo kod mene?
mozda zbog toga ako si nauku 1 polagala sad na zadnjem roku pa jos nisu upisali ocjenu :) ako se ne bude pojavilo jos kojih par dana, onda salji mejl u referadu ili profesorici
 

Angelsss

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molim pomoć, studomat mi ne nudi nauku o javnoj upravi II za prijavu.
Da li je to samo kod mene?
Vjerojatno nisu upisali jos ocjenu u studomat, rjesit ce se to kroz par dana. Uostalom, nauku mozes prijaviti do kraja kolovoza, ne brini ;)
 

MsLittle

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
da li može netko napisati pitanja koja su se vrtila na zadnjim rokovima?

Pozdrav ljudi, jel ima netko knjigu " Upravna znanost" 2010. godina koprianu ili orginal za prodati?
Bila sam u fotokopiraoni i fino su me otkantali da više nemaju izdanje od Blaževića 2010, zato što je izašla nova knjiga "Upravna znanost" od Koprića i ekipe?
Da li to značida se uči po novoj knjizi ili još uvijek po ovoj iz 2010?

S obzirom da se pojavila nova knjiga od Koprića, da li se još uvijek uči po Blaževićevoj iz 2010?
 

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
da li može netko napisati pitanja koja su se vrtila na zadnjim rokovima?


Da li to značida se uči po novoj knjizi ili još uvijek po ovoj iz 2010?

S obzirom da se pojavila nova knjiga od Koprića, da li se još uvijek uči po Blaževićevoj iz 2010?


uči se i dalje po Blaževićevoj iz 2010. pitano i provjereno kod prof
 

Angelsss

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Za jesenski rok još uvijek vrijedi ista literatura ali će se onda od sljedeće godine vjerojatno mijenjati literatura, bar je meni tako rekla profesorica...
 

mg000

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
birokratska vlast I kako je jos nazivamo? Da li netko zna odgovor na ovo pitanje... :)
 

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel zna netko da li se ikada na ispitu pojavilo pitanje Vrste kontrole u upravi i da se mora nabrojati svih onih sedam vrsta?
 

verseinote

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
birokratska vlast I kako je jos nazivamo? Da li netko zna odgovor na ovo pitanje... :)
Kultura nevjerovanja. Zbog toga jer se vjeruje da su su stvarne promjene u radu upravnih organizacija gotovo i nemoguće. To je zato jer se borba za moć stavlja ispred pravila struke te se etički standardi zanemaruju ili krše. To ti je pravna vrijednost,koja je uredsko-reaktivna.
 

ivana16

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ljudi pomoc, na sto da se koncentriram u knjizi Nastavni materijali? Sto bi se moglo pojaviti u ispitu odnosno sto se vec pojavljivalo?
 

mg000

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pitanja A grupa 2.9.2014.
najmanji elementi organizacije?
raspon vertikalne veze?
što sadržava platni sistem?
i kako se određuje prema klasifikacijskom sistemu?
sto je reforma I tipovi reforme?
smanjenje uprave Kao strukturalni efekti U javnoj upravi?
faze strateškog planiranja
kako se definira planiranje tijeka rada i razlika između strateškkog i taktičkog planiranja?
komercijalne i nekomercijalne javne službe?
zelena knjiga-elementi za eu?
:D
 

bihter

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Netko je na fejsu napisao da su rezultati na stranici ali ja ih ne vidim
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks