AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Nauka o javnoj upravi (arhivirano)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Nerea

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Kolege,
još uvijek nemam literaturu za Nauku. Pa me samo zanima pojašnjenje oko ovog popisa literaturue za Nauku1

Literatura:
Blažević, R. (2010) Upravna znanost. Zagreb: Društveno veleučilište. Stranice: 1-57, 194-202
Javna uprava: Nastavni materijali (2006). Zagreb: Društveno veleučilište u Zagrebu, Pravni fakultet u Zagrebu.
E. Pusić: Upravni sustavi – str. 3-6
I. Koprić: Građani i uprava – str. 19-23
E. Pusić: Odnos građana i uprave – str. 25-33
E. Pusić: Odnos uprave i vlasti – strukturna rješenja – str. 37-43

Naime, jesu li u literaturi dvije knjige, a ovo dole nabrojano po autorima su samo djelovi iz knjige Nastavni materijali koje trebamo naučiti ili je to još neka dodatna literatura, a Nastavni materijali se trebaju naučiti od korica do korica?
za oba ispita idu obadvije knjige s odabranim poglavljima.
ovo dolje nabrojano su dijelovi koje trebamo naučiti,tj.poglavlja iz udžbenika Nastavni materijali. znači nije dodatna nego obvezna literatura.
 

sampic

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Nije kolokvij. Nego je sada nauka podijeljena u DVA PREDMETA SVAKI ZA SEBE! Polazes koji zelis prvi, nisu povezani da moras prvo nauku 1 pa 2.
Jesu li stvarno dva ispita? Mislim, jel netko od profesora rekao da su dva predmeta? Ja mislim da je to jedan predmet koji se sluša u dva semestra. Sad nisam više sigurna.
 

minnie92

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jesu li stvarno dva ispita? Mislim, jel netko od profesora rekao da su dva predmeta? Ja mislim da je to jedan predmet koji se sluša u dva semestra. Sad nisam više sigurna.
da! nauka je podijeljena u dva zasebna predmeta i uci se posebno prvi i posebno drugi dio... pise na stranicama faksa sve.

ako je netko prijavio nauku, da li ste napisali da polazete onaj put koji vam stvarno je ili da vam je 1.? nisam dobila odg od sanje pa sam prijavila kao da nastavljam..
 

fakin

Super Moderator
svi prijavljuju prvi put, ali ja sam napisao 3. jer nisam znao da se poništavaju dosadašnji izlasci i ova u referadi rekla da nema veze, da njima u računalima sve točno piše, nema brige oko toga...
 

minnie92

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
svi prijavljuju prvi put, ali ja sam napisao 3. jer nisam znao da se poništavaju dosadašnji izlasci i ova u referadi rekla da nema veze, da njima u računalima sve točno piše, nema brige oko toga...
znaci to je stvarno tako da se ponistavaju izlasci od prosle akad. godine? ja sam isto 3.put napisala ali je bila guzva gore u referadi da nisam ni stigla pitati.
 

minnie92

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Isla sam po tome al nmg skuzit :/ zato trazim pomoc za snalazenje po skripti :)
pa gledaj naslove u knjizi i u skripti pa ces vidjeti, ili jednostavno uzmi knjigu i uci iz nje.. to ti je jos najpametnije.
 

Maree

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ekipa, da li je itko skužio do koje strane u skripti je Nauka 1? Ja bi rekla negdje do 34.. Ali mi se to čini premalo. Pa ajde ako je netko siguran, da napiše. Hvala! I sretno s učenjem :D
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks